تنیس
“به اندازه کافی خوب نیست”: کیوتاوونگ به انتقاد از فینال WTA قبل از جام BJK پیوست |  تنیس

“به اندازه کافی خوب نیست”: کیوتاوونگ به انتقاد از فینال WTA قبل از جام BJK پیوست | تنیس

آن کیوتاوونگ به جمع پر سر و صدای چهره های سرشناس که از فینال WTA هفته گذشته در مکزیک انتقاد می کردند، پیوست. کاپیتان بیلی ژان کینگ کاپ بریتانیای کبیر با بازیکنان شرکت کننده در این رویداد در کانکون و شرایط سختی که آنها در طول هفته در آن بازی می کردند ابراز همدردی کرد.

Keothavong گفت: “بیشتر افرادی که تنیس را از دور تماشا می کنند احتمالاً از آنچه در حال رخ دادن است سوال می کنند.” “من برای بازیکنان هم متاسف شدم. این قهرمانی پایان فصل WTA است. قرار بود این اتفاق برجسته سال برای هشت بازیکن برتر و بازیکنان دوبل باشد. شرایط و همه چیزهایی که آنها باید با آن روبرو می شدند دشوار.

“من فکر می کنم استیو سیمون (رئیس WTA) جلو آمده و مسئولیت را بر عهده گرفته و اذعان کرده است که به اندازه کافی برای بازیکنان خوب نبوده است. “

کیوتاوونگ در حین آماده سازی برای پلی آف جام بیلی ژان کینگ مقابل سوئد صحبت می کرد که در شرایط داخلی بسیار مطلوب تری در سالن مس باکس لندن برگزار می شود. یک سال دیگر

این تساوی یک لحظه کامل برای بریتانیای کبیر است، چهار سال پس از آن که آنها قزاقستان را در یک جعبه مس پر سر و صدا شکست دادند تا از گروه های منطقه ای که در آن 26 سال در آن گیر افتاده بودند، صعود کنند.

جودی بوراژ اولین بازی خود را در جام بیلی ژان کینگ پس از ورود به 100 جام برتر جهان انجام داد. عکس: Zac Goodwin/PA

قرعه کشی در آوریل 2019 لحظه مهمی در حرفه کتی بولتر بود. او در کنار یوهانا کونتا عملکرد بسیار خوبی داشت، اما از ناحیه کمر دچار شکستگی استرسی شد، مصدومیتی که او را مجبور به غیبت 7 ماهه کرد و افت در رنکینگ. او در حول و حوش حرفه خود، از داخل 85 تا خارج از 350 نفر برتر است. بولتر تنها امسال به جمع 100 نفر برتر بازگشت.

وی گفت: من جنبه های مثبت و منفی این اتحادیه را می بینم. “من واقعاً این کار را کردم. از موقعیتی که در آن بودم چیزهای زیادی یاد گرفتم اما آن را با هیچ چیز عوض نمی‌کردم. این برای من یک دایره کامل است. خوشحالم که به اینجا برگشتم و اگر آن قرعه‌کشی نبود، انجام می‌دهم. فکر نمی کنم در موقعیتی باشم که الان هستم.»

بریتانیای کبیر در آخر هفته محبوبیت سنگینی خواهد داشت و هر چیزی کمتر از پیروزی منجر به یک ناراحتی دراماتیک خواهد شد. بولتر که برای اولین بار در ماه سپتامبر به جمع 50 تیم برتر راه یافت و در حال حاضر در رده 58 قرار دارد، هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

جودی بوراژ که در تابستان امسال به جمع 100 تیم برتر راه یافت و در حال حاضر در رده 93 قرار دارد، اولین حضور خود در جام بیلی ژان کینگ را به عنوان شماره 2 انگلیس انجام خواهد داد. هیدر واتسون و هریت دارت تیم دونفره بریتانیای کبیر را تشکیل می دهند. در همین حال، اما رادوکانو پس از انجام عمل جراحی روی هر دو دست و مچ پا در ماه آوریل، به بهبود مصدومیت خود در مرکز ملی تنیس ادامه می دهد.

بریتانیا بدون دو بازیکن برتر جهان، ربکا پترسون و شماره 163 میرجام بیورکلوند که از زمان اوپن آمریکا مصدوم شده اند، با یک تیم سوئدی به طور قابل توجهی ضعیف روبرو خواهد شد. در غیاب آنها، کاجسا رینالدو پرسون رتبه 372 با بوراژ به عنوان استارتر سوئد در بازی افتتاحیه روز شنبه بازی خواهد کرد و کایسا هنمان رتبه 532 به مصاف بولتر خواهد رفت.

در همین حال، جک دریپر با رسیدن به فینال ATP برای اولین بار در دوران حرفه ای خود با شکست دادن یان-لنارد استراف با نتایج 6-3 و 6-4 در نیمه نهایی اوپن سوفیا به بهبودی از مشکلات مصدومیت ادامه می دهد. دریپر 21 ساله، جوانترین بریتانیایی بود که پس از اندی موری در میامی 2009 به فینال ATP رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *