بورنموث 5-0 سوانسی: دور چهارم جام حذفی – چگونه اتفاق افتاد | بورنموث

رویدادهای مهم

هیچ خبری از آندونی ایراولا… اما مهم نیست! بن فیشر امشب در دادگاه دین بود و گزارش او رسیده است. ایناهاش. ممنون که این MBM را خواندید.

سولن لوک ویلیامز با S4C صحبت می کند. وحشتناک بود…شب وحشتناکی برای ما بود…من از بازیکنان عذرخواهی کردم چون سعی کردم تیم را درست کنم تا برای حریف مشکل ایجاد کنم…این یک بازی جام حذفی بود، ما باید یک بازی را پیدا می کردیم. راه پیروزی…اما متوجه شدم تعادل اشتباه بود، بازیکنان زیادی در موقعیت های جلو بودند و بدن کافی برای متوقف کردن گردش ها وجود نداشت… ما در نیمه دوم بدن های بیشتری داشتیم… ما سعی کردیم آسیب را محدود کنیم … خط امتیاز بسیار سنگین بود … آنها بسیار عصبی بودند اما نمی خواهم کسی را متمایز کنم یا زیاد در مورد اشتباهات فردی صحبت کنم … ما اشتباه کردیم و بازهای آسان انجام دادیم و این بسیار ناامید کننده بود… اما من باید سریعتر به تیم کمک می کردم و راهی برای کمک به آنها پیدا می کردم، بدن های بیشتری پشت توپ برای دفاع وجود دارد… باید به تمرین برویم و به این فکر کنیم که چگونه برای بازی بعدی آماده شویم… یاد گرفتیم بعضی چیزها امشب…لستر مثل قبل متفاوت نخواهد بود…آنها هم گروه برجسته ای هستند…ما باید یک برنامه بازی آماده کنیم و سعی کنیم بازیکنان را متقاعد کنیم…من مسئولیت هایی را بر عهده خواهم گرفت تا با آنها در میان بگذارم…حالا باید تلاش کنم تا بهترین راه را برای رقابتی بودن آنها پیدا کنید… ما این کار را انجام خواهیم داد. قطعا تقویت تیم چیز خوبی است.”

بورنموث اولین تیمی بود که برای دور پنجم وارد کیسه مخملی اتحادیه فوتبال انگلیس شد. آنها عملاً کار را در کمتر از یک ربع به پایان رساندند. دیوید بروکس، الکس اسکات و لوئیس سینیستررا شگفت انگیز بودند. خیلی از هم تیمی هایش هم خوب بودند. نتیجه 5-0 نیمه اول اصلا خوشایند گیلاس ها نبود. این باید با این واقعیت متعادل شود که سوانسی در دوره اول یک شکست دفاعی ضعیف بود. چند امتیاز به شدت مورد نیاز برای گرفتن سوانز: کایل ناتون به تیرک دروازه زد، لیام کالن یک سیو عالی از مارک تراورز انجام داد و در حالی که ما دو نیمه اول آخر را با نتیجه مجموع 1-8 از دست دادیم، اگر آنها بتوانند به دست بیاورند. با هم دو نیمه دوم بدون گل آنها می توانند به نتیجه برسند.

وقت تمام: بورنموث 5-0 سوانسی سیتی

… و در حالی که دو ثانیه مانده به 90 ثانیه باقی مانده است، داور سوت خود را می زند تا سوانسی را آزاد کند.

دقیقه 89: S4C دیوید بروکس را به عنوان: سرن و جواهر

دقیقه 88: گرایمز بر اثر ضربه ای که به پشت پایش وارد شد، روی زمین افتاد. بگذار دکترها بیایند. گرایمز به پاهایش برمی‌گردد.

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 87: بورنموث ششمی می خواهد اما مهم نیست که چقدر تلاش می کنند توپ از ورود به بازی امتناع می کند. سینیستررا در سمت چپ فضا را باز می کند و از کناره به سادی می رسد اما ضربه او مهار می شود. سپس حرکت کرکز به طور گسترده به سمت چپ قطع می شود.

دقیقه 86: … اما حداقل این بار برای بورنموث یک کرنر به ارمغان آورد، پس از آن مور با ضربه سر فیشر را به گوشه بالا سمت راست برد. اینچ عرض قطب.

دقیقه 85: حالا نوبت مور است که پاس کوک را از سمت راست تعقیب کند. او به خط کناری رسید و به سمت تاورنیه برگشت که ضربه او را دید که بدون ضرر از هدف منحرف شد.

دقیقه 84: کوک Tavernier را در سمت راست آزاد می کند. تاورنیه گزینه هایی دارد، اما او تصمیم می گیرد به خودش شلیک کند. تلاش او خنثی شد. سادی هم همینطور.

دقیقه 82: در نیمه اول سادی جای اسکات را گرفت که نمایشی پر سر و صدا البته در مقابل حریفی که وجود نداشت.

80 دقیقه: ضربه آزاد به سمت پاترسون در گوشه سمت چپ محوطه شش قدم ارسال می شود. تراورز که امشب کار زیادی برای انجام دادن نداشت، ضربه اش مهار شد، اما کاری که کرد، به خوبی انجام داد.

دقیقه 79: اسکات به دلیل هل دادن پاترسون به زمین کارت زرد دریافت کرد. یک ضربه آزاد در سمت چپ مرکز، 25 متری دروازه بورنموث.

دقیقه 78: اتفاق خاصی نمی افتد. اگر هر دو مدیر می توانستند اکنون بیانیه ای بدهند، قطعاً این کار را می کردند. در واقع، تقریباً مطمئناً بهترین قسمت یک ساعت قبل بود.

دقیقه 77: کالن و اشبی به پترسون و لیسا می‌رسند.

دقیقه 76: فولتون به دلیل ضربه دیرهنگام کوک کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 75: تاورنیه و کوک در جناح راست ترکیب می‌شوند و مور را در نقطه پنالتی قرار می‌دهند. مور به نظر می‌رسد که خانه را جارو کند تا درایو پایین را به سمت راست دروازه منحرف کند. هیچ چیز از گوشه به سرعت گرفته شده است.

دقیقه 73: کوک تقریبا کرکز را در سمت چپ با یک پاس گمانه زنی طولانی آزاد می کند. نه واقعا. فیشر در راه اندازی مجدد زمان شیرین خود را صرف می کند و شما واقعاً نمی توانید او را سرزنش کنید.

دقیقه 71: بروکس راه را برای تاورنیه باز می کند.

دقیقه 69: … شاید با در نظر گرفتن این موضوع، آلن که اخیراً رزرو شده است، علاقه زیادی به کوپر دارد.

دقیقه 68: چیزی از گوشه بیرون نمی آید، اما ناتون با ناامیدی به او ضربه می زند که اسکات با زیبایی به سمت چپ حرکت می کند. سوانسی به طور جمعی کمی گرم می شود. با توجه به اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، خیلی جای تعجب نیست.

دقیقه 67: اسکات یک پاس از سمت راست به بروکس زد که اگر لیز نمی خورد می توانست به راحتی به گل برسد. بورنموث دوباره آمد و مور از جناح چپ جلو رفت تا یک کرنر دیگر برای تیم میزبان به دست آورد.

دقیقه 66: اسکات تقریباً توسط آلن کنترل می شود، سومین قو که وارد کتاب می شود.

دقیقه 64: مور ضربه آزاد را مستقیماً در آغوش فیشر می فرستد. خبر بدتر فیلیپ ربیک اینگونه آغاز می شود: “در فصل 1995/96 دیدم که فولام محبوبم در دور اول جام حذفی در کریون کوتیج سوانسی را 7-0 شکست داد.” “آن روز ما رکوردی را به نام خود ثبت کردیم که احتمالاً هرگز شکست نخواهد خورد – بزرگترین پیروزی ما در برابر یک تیم در لیگ بالاتر (سوم در برابر چهارم).

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 63: بروکس Sinisterra را از سمت چپ آزاد می کند. سینیسترا یک شانه می اندازد تا اشبی را کنار بزند، که بعد از ده دقیقه وارد می شود تا او را داس کند. اشبی وارد کتاب می شود.

دقیقه 61: کریستی از سمت چپ برای بورنموث کرنر می زند. در لبه سمت راست جعبه شش قدم به زبارنی می افتد. او ضربه دروازه را به اشتباه کنترل می کند و تنها با یک لبخند 5-0 مورد استقبال قرار می گیرد. اما این شانس بزرگ از دست رفت.

دقیقه 59: بروکس سعی می کند مور را از طریق کانال سمت راست آزاد کند. کالن دخالت می کند. کالن اکنون یک مقاومت تک نفره است.

دقیقه 57: هیل نمی تواند ادامه دهد. او در اطراف زمین پرسه می‌زند و سرش را با ناراحتی تکان می‌دهد، در حالی که نفرین مدافع کناری بورنموث بار دیگر به گوش می‌رسد. کیلکنی جایگزین او شد. در همین حال، او راه را برای پاتینو بولاسیه برای سوانسی باز می کند.

دقیقه 56: خروج کالن از سمت چپ تراورز را نگران می کند. دروازه‌بانی که به عقب رکاب می‌زند مجبور می‌شود بالای میله‌اش بکوبد. سنسی به کرنر آلن ضربه سر زد. اما شاید توصیه سرمربی آنها در نیمه وقت توجه مرد سوانسی را به خود جلب کرده باشد.

55 دقیقه: هیل می ایستد و با احتیاط به سمت خط تماس حرکت می کند. اما به نظر می رسد او قصد دارد ادامه دهد.

دقیقه 54: هواداران سوانسی که به خاطر طنز چوبه دار خود نمره کامل گرفتند، فریاد می زنند “6-5 پیروز خواهیم شد”.

دقیقه 53: هیل و کالن در سمت چپ سوانسی در حال رقابت هستند. تپه لیز می خورد و زانویش رگ به رگ می شود. او کمی احساس ناراحتی می کند و فیزیوتراپی نیز در راه است.

دقیقه 51: نکته عجیب این است که سوانسی به راحتی می توانست در نیمه اول دو گل به ثمر برساند. ناتون به یک تیرک برخورد کرد، تراورز یک سیو درجه یک از کالن گرفت. آنها در آینده نیمی از بد به نظر نمی رسند. کالن به سمت چپ حرکت می کند. بلوط‌های کوچک و این‌ها، اگرچه یک تعقیب و گریز امیدوارکننده او را کاملاً وارد جعبه نکرد.

دقیقه 49: اسکات یک کرنر از سمت چپ برنده می شود. به میکسر ارسال می شود. سنسی از فاصله 12 یاردی به گوشه بالا سمت چپ ضربه می زند اما ضربه او مسدود می شود. اگر لوک ویلیامز به تیمش می‌گفت در وقت استراحت چه کاری انجام دهند، آنها به یک کلمه از آن گوش نمی‌دادند.

48 دقیقه: هامفریس به طور خلاصه به پرواز در بروکس با دو پا فکر می کند، سپس عاقلانه دو بار فکر می کند و در آخرین لحظه عقب نشینی می کند.

46 دقیقه: مور تقریباً بلافاصله در برگه امتیازات قرار می گیرد. بروکس از سمت راست عبور می کند. مور آماده می شود تا از فاصله شش یاردی به خانه بدود، اما وود موفق می شود ابتدا یک شوت به سمت توپ بزند و توپ را مهار کند. این دقیقاً سوانسی را حل نمی کند، درست است؟

سوانسی نیمه دوم کابوس خود را تجربه می کند. به همان 11 بازیکن گفته شد که زمین را بریزید و دوباره بروید. بورنموث دو تغییر انجام داد و مور و کرکز را جایگزین سولانکه و کلی کرد.

ممکن است امشب چند رکورد در اینجا وجود داشته باشد. به احتمال زیاد از کتاب حذف شده است رکورد شکست سوانسی در جام حذفی، شکست 8-0 لیورپول در بازی تکراری دور سوم در سال 1990.. این امتیاز همچنین شکست مشترک آنها در تمام دوران بود. یک سال بعد، پس از شکست 8-0 در موناکو، قوها در جام برندگان جام اروپا به عنوان قهرمان جام حذفی ولز به میدان رفتند. چهار مورد دیگر برای بورنموث وجود دارد و یک صفحه جدید باید نوشته شود.

ممکن است شخص دیگری برای بورنموث قرارداد ببندد واقعا در نیمه دوم به شهر بروید. رکورد پیروزی در یک بازی جام حذفی بود: کوبیدن معروف 11-0 مارگیت در سال 1971گل توسط مهاجم آنها تد مک دوگال به ثمر رسید نه اهداف پاسخ تند این مهاجم این بود: «من ناامید هستم چون فکر می کردم باید 11 امتیاز می گرفتم.

مکاتبه پاره وقت. «اسم سگ من اسمیگو است. در زبان ولزی به معنای سیگار کشیدن است. فکر می‌کنم از این به بعد سوانز برای غلبه بر این مشکل باید کمی قوی‌تر بنوشد. چیزی که من واقعاً نمی‌توانم سرم را دور بزنم این است که چرا تیم‌ها در هنگام رویارویی با حریفان آشکارا برتر به بازی از پشت پافشاری می‌کنند؟ آیا ایرادی ندارد که اخلاق خود را برای یک بازی قفسه بندی کنید، در هر فرصتی با سم بازی کنید و به حریفان لگد بزنید؟ ممکن است ضد فوتبال یا چیز دیگری باشد، اما مهم این است که قطعا برنده شوید. – مایکل کریک مت دانیل

بار اول: بورنموث 5-0 سوانسی سیتی

منصفانه است که بگوییم سوانسی به عنوان تیمی که به آرامی شروع می کند شهرت پیدا کرده است. آنها در نیمه اول آخر هفته مقابل ساوتهمپتون سه گل به ثمر رساندند. آنها امروز در نیمه اول پنج امتیاز کسب کردند. بورنموث با بازی های آتشین اسکات، سینیسترا و بروکس گامی جادویی به جلو برداشت.

45 دقیقه +4: … اگرچه برای سوانسی تقریبا یکی بود! یک ضربه ایستگاهی طولانی درست قبل از نیمه تمام شد و به دست کالن افتاد، کسی که خود را شبیه زین الدین زیدان در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2002 کرد و یک والی بلند به گوشه بالا سمت چپ فرستاد. تراورها به شکلی دیدنی ورق خوردند! با وجود برتری بورنموث و بی کفایتی محض سوانسی، میهمان به راحتی توانست چند گل به ثمر برساند!

45 دقیقه +3: به نظر می رسد بورنموث در این نیمه اول تنها 5 بازی خواهد داشت.

45 دقیقه +1: هیچ چیز در گوشه و کنار نمی آید. اول از چهار دقیقه اضافه شده می گذرد.

45 دقیقه: این داره پیر میشه اشبی با کلی 50-50 میره به این دلیل ضعیف. کلی سینیستررا را پیدا می کند که کریستی را با چپ آزاد می کند. کریستی توپ را به سولانکه ارسال می کند و وود را مجبور می کند تا برای کرنر پیشروی کند.

هدف! بورنموث 5-0 سوانسی (سولانکه 44)

بروکس یک پاس ساده از کانال سمت چپ داخل کانال پخش می‌کند تا Sinisterra را برای جریب‌ها بیرون بیاورد. به سمت سولانکه می رود که به خانه سقوط می کند. مهم نیست چقدر ساده به نظر می رسد. سوانسی یک دسته گنده است.

این داره مسخره میشه عکس: پل چایلدز/ اکشن تصاویر/ رویترز

تاریخ به روز رسانی:

43 دقیقه: این یک شکست است. بدون هیچ فشاری، فولتون توپ را به سمت فیشر پاس می دهد و تقریباً به سولانکه اجازه می دهد داخل را قطع کند. مداخله لغزشی دروازه بان در آخرین خندق روز را نجات می دهد. اما چرا اذیت کرد؟ چون چند ثانیه بعد…

41 دقیقه: کالن پشت پاشنه اسکات را در هواپیما برید و خوش شانس است که وارد کتاب نشد. داور نسبت به تیمی که شورت تازه شسته و اتو شده به آنها تحویل داده می شود، دلسوزی دارد.

دقیقه 39: آلن به سمت چپ به سمت کالن چرخید که یک کرنر از هیل بدست آورد. چیزی بیرون نمی آید. روی خط تماس، لوک ویلیامز به صورت نمایشی شانه بالا می اندازد. برای شنیدن صحبت های تیم نیمه نیمه او پول خوبی پرداخت می کنید.

دقیقه 37: این می تواند به طور جدی برای سوانسی شرم آور باشد. به غیر از یک هیاهو در جعبه پنالتی – و اگر منصف باشیم، آنها بسیار بدشانس بودند که گل نخوردند – آنها هیچ کاری تهاجمی انجام ندادند و به نظر می رسید که هر بار که بورنموث جلو می رفت، بازی را واگذار می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *