بوکایو ساکا پس از ارزیابی توسط مقامات پزشکی اتحادیه فوتبال انگلیس در مسابقات انگلیس حضور نخواهد داشت | انگلستان

بوکایو ساکا پس از پیمودن بیش از 100 مایل برای ارزیابی توسط مقامات پزشکی فدراسیون فوتبال، از بازی های انگلیس برابر استرالیا و ایتالیا محروم شد. این تصمیم برای آرسنال که مجبور شد به دلیل مصدومیت همسترینگ، وینگر را در پیروزی مقابل منچسترسیتی کنار بگذارد، تسکین خواهد داد.

ساکا گزارش داد که بعدازظهر دوشنبه در سنت جورج پارک بود و حدود سه ساعت و نیم بعد اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که او به باشگاهش بازخواهد گشت. امید آرسنال این بود که این مرخصی در تعطیلات بین المللی به پایان برسد. میکل آرتتا پس از بازی یکشنبه مقابل سیتی احساسات خود را در این مورد به وضوح بیان کرد و گفت که این بازیکن 22 ساله “در حال حاضر برای بازی فوتبال مناسب نیست” و برای نمایندگی کشورش مناسب نیست.

انگلیس حق داشت اصرار کند که ساکا که در جریان شکست هفته گذشته آرسنال مقابل لنز دچار کشیدگی جزئی همسترینگ شد، در ترکیب تیمش قرار گیرد تا مورد ارزیابی قرار گیرد. اتحادیه فوتبال انگلیس گفت: “تصمیم گرفته شد که این بازیکن به توانبخشی خود در باشگاه خود ادامه دهد.” “هیچ تغییری برنامه ریزی نشده است”

ساکا که رکوردشکنی او با 87 بازی متوالی لیگ برتر در روز یکشنبه به پایان رسید، ثابت کرده است که یکی از بازیکنان کلیدی ساوت گیت است. انگلیس با 13 امتیاز از پنج بازی در صدر گروه C قرار دارد و ساوتگیت امیدوار بود ساکا برای بازی سه شنبه آینده مقابل ایتالیا در ومبلی در دسترس باشد. او هرگز در بازی دوستانه انگلیس مقابل استرالیا در روز جمعه خود را در معرض خطر قرار نداد.

ساوتگیت که گزینه های گسترده جایگزینش شامل جارود بوون، فیل فودن، جک گریلیش و مارکوس راشفورد است، بازیکنانی را ذخیره کرده است که حتی در صورت مصدومیت به اردوی انگلیس خواهند پیوست. در این شرایط، جود بلینگهام قبل از بازی‌های مقدماتی تابستان گذشته مقابل مالت و مقدونیه شمالی به وظیفه خود عمل کرد.

تاریخچه زمانی ساخته خواهد شد که انگلیس به مصاف استرالیا می رود و استفانی فراپارت اولین داور زن خواهد بود که مسئولیت یک مسابقه بین المللی مردان در ومبلی را بر عهده می گیرد. فراپارت اولین تیم داوری تمام زن را در جام جهانی مردان رهبری کرد که سال گذشته بازی آلمان و کاستاریکا در قطر را قضاوت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *