“بوی جهنم می آید” – الکس دی میناور با شکست دیویس کاپ شکست خورد | تنیس

بازیکنان استرالیا دیویس کاپ متعهد شدند که پس از شکست در فینال مسابقات تیمی بین المللی مردان برای دومین سال متوالی در روز یکشنبه، به مالاگا بازگردند و عنوان قهرمانی را در سال آینده کسب کنند.

استرالیایی ها با بدشانسی روبرو شدند و با جانیک سینر آتشین روبرو شدند و پیروزی 6-3 و 6-0 او در انفرادی مقابل الکس دی میناور، ایتالیا را به عنوان اولین قهرمانی پس از 47 سال تثبیت کرد و بازی دوبل را غیرضروری کرد.

دی میناور همچنین در شکست فینال سال گذشته مقابل کانادا در همان آرنا حضور داشت و شماره 12 جهان از نمایش خوب استرالیا تسلیم شد زیرا فرمت نهایی به بهترین شکل از سه لاستیک تغییر یافت.

او به خبرنگاران گفت: “کشور دیگری در دو سال گذشته وجود نداشته است که پشت سر هم قرار گرفته باشد، بنابراین ما به طور جمعی تلاش خوبی انجام می دهیم.”

ما خیلی خیلی نزدیک هستیم و بوی جهنم می دهد، اما همانطور که سال گذشته گفتم در همان موقعیت، ما برمی گردیم. ما این را خواهیم گرفت. منظورم این است که ما آینده بسیار بسیار قدرتمندی در پیش داریم.

استرالیا آخرین قهرمانی از 28 عنوان خود را در سال 2003 به دست آورد و بدون استعدادهای نیک کیرگیوس که در حال حاضر به دلیل مصدومیت از میادین دور است و آخرین بار در جام دیویس کاپ در سال 2019 بازی کرده است، به دو فینال آخر رسیده است.

کاپیتان لیتون هویت یک پیوند تیمی قوی بین دی میناور، شماره 40 جهان الکسی پوپیرین و شماره 55 جردن تامپسون، و همچنین جفت متیو ابدن و مکس پرسل ایجاد کرده است.

دی میناور افسرده اعتراف کرد که پوپیرین در دومین مسابقه انفرادی خود پس از باخت به ماتئو آرنالدی در بازی افتتاحیه، از شماره چهار سینر جهان عقب افتاده است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

او افزود: “جانیک موج باورنکردنی از اعتماد به نفس دارد… سطحی که او نشان می دهد واقعا چشمگیر است.”

“من راهی برای بهتر شدن و صدمه زدن به آن دسته از بازیکنان پیدا خواهم کرد. امروز برای من کافی نبود. از اینکه به بچه ها فرصت بازی دوبله را ندادم ناامید هستم، این احتمالاً بزرگترین ناامیدی است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *