بیرمنگام سیتی – لستر سیتی: قهرمانی – زنده | مسابقات قهرمانی

رویدادهای مهم

اخبار تیم

بیرمنگام: رودی، آیوو، مارک رابرتز، ساندرسون، بوکانان، سونجیک، بیلیک، دمبله، جیمز، باکونا، استانسفیلد.
نفرات: اتریج، هوگان، جوتکیویچ، میوشی، گاردنر، لونجلو، اوکلی، برک، دونوان.

لستر: هرمانسن، ریکاردو پریرا، فائس، وسترگارد، جاستین، وینکز، ندیدی، دیوسبری هال، فتاوو، داکا، ماویدیدی.
زیرمجموعه ها: وارد، کودی، کاسادی، ایهاناچو، سوتار، چودوری، کانن، استولارچیک، نلسون.

داور: دیوید وب (شهر دورهام)

پیشگفتار

لسترسیتی پس از تحمل یکی از قابل اجتناب ترین سقوط ها در تاریخ اخیر، از زندگی در دسته دوم لذت می برد. از زمانی که لیگ در سال 2004 به چمپیونشیپ تغییر نام داد، هیچ تیمی در 20 بازی اول خود به اندازه Flying Foxes امتیاز کسب نکرده است. رکورد 23-24 لستر تا کنون به راحتی شروع یک دهه پیش آنها در این لیگ را تحت الشعاع قرار داده است، قبل از اینکه تیم نایجل پیرسون پس از سوزاندن را به پایان برساند و 102 امتیاز کسب کند. این آخرین ارتقای باشگاه بود و همه می دانیم بعد از آن چه اتفاقی افتاداینطور نیست؟

در حالی که لستر عناوین قهرمانی می‌کرد، مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را می‌ساخت و پیتزا بار می‌گذاشت، بیرمنگام سیتی آب را زیر پا می‌گذاشت. آبی‌ها که در حال حاضر طولانی‌ترین تیم لیگ دسته دوم هستند، بخش زیادی از دهه گذشته را در پایین دست‌های چمپیونشیپ سپری کرده‌اند. به نظر می رسید که این فصل با سرمایه گذاری جدید و تیمی رو به بهبود به رهبری مربی محبوب جان یوستیس تغییر کند. اما سپس مالکان باشگاه در ایالات متحده دکمه ریست را زدند و در را به یوستیس نشان دادند و وین رونی را به جای او گذاشتند.

با ده بازی باقی مانده، این واقعا چیزی برای برنامه ریزی نیست. بیرمنگام 6 امتیاز گرفت و از پلی آف برگشت و به حوض تاریک آشنا بالای منطقه سقوط رفت. با این حال، پیروزی در کاردیف در بازی آخر کمی روحیه را تقویت کرد و بازی امشب فرصتی برای تغییر اوضاع با دیدارهای آتی برابر پلیموث، استوک و بریستول سیتی را فراهم می کند. خوب، حدس می‌زنم همین باشد. صبر کنید… موضوع رونی واردی، واگاتا کریستی نیز وجود دارد. آه، قهرمانی EFL، شما ما را خراب کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *