تاتنهام – فولام: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

کریستین رومرو بازیکن تاتنهام فوق العاده استبرد او در لوتون بازگردانده شد و بیسوما تعلیق شده جای خود را به پیر-امیل هوجبیرگ داد. در فولام، کالوین باسی بازی را به جای عیسی دیوپ شروع می کند، در حالی که ساسا لوکیچ به جای الکس ایووبی می آید و شاید بار دفاعی مارکو سیلوا را در خط هافبک افزایش دهد.

تیم ها

تاتنهام: ویکاریو پوررو، رومرو، ون دی ون، اودوگی؛ حجبجرگ، سار; کولوسفسکی، مدیسون، ریچارلیسون؛ فرزند پسر. جایگزین ها: فورستر، اسکیپ، گیل، امرسون، دیر، لو سلسو، جانسون، فیلیپس، ولیز.

-فولام: لنو، باسی، ریم، دکوردوا-رید، پریرا، ویلیان، کاستانه، پالینها، لوکیچ، وینیسیوس، رابینسون. جایگزین ها: روداک، رید، خیمنز، ویلسون، کرنی، بالو توره، مونیز، ایووبی، دی فوگرولس.

فوتبال دیلی امروز، جیمز مدیسون، مهاجم جدید تاتنهام را معرفی می کند.

مدیسون خندید: «من آن حال و هوای شرور پانتومیم را که اغلب در بازی‌های خارج از خانه ایجاد می‌شود، دوست دارم، به خصوص به دلیل نوع بازیکنی که هستم و گاهی اوقات حتی نوع فردی که هستم. TalkSport. “گاهی اوقات با شخصیتی که من دارم همراه می شود، اما برایم مهم نیست.”

«اخبار تیم اول»:

به نظر می رسد سون هیونگ مین و کریستین رومرو، رهبران هجومی و دفاعی اسپرز، بازی کنند و برنان جانسون پس از از دست دادن مسابقات ولز، وضعیت سلامتی خوبی دارد. لوتون پس از دو کارت زرد، ایو بیسوما را در اختیار نخواهد داشت.

علاوه بر عیسی دیوپ، فولام بدون توسین آدارابیویو، آداما ترائوره ​​و کنی تته است.

پیشگفتار

تاتنهام، تاتنهام، هیچ کس نمی تواند آنها را متوقف کند. آنها این کار را به همان روشی که در سال 1961 انجام دادند، انجام خواهند داد. بله، این تاتنهام است که می تواند به بالای جدول صعود کند و بالاتر از منچسترسیتی، آرسنال و لیورپول به صدر جدول برسد. بعد از 9 بازی در لیگ هستیم. آخرین باری که آنها این کار را خوب شروع کردند، تیم افرادی مانند براون، بیکر، هنری، بلانچفلاور، نورمن، مکی، جونز، وایت، اسمیت، آلن و دایسون را برای دهه‌ها مورد بحث هواداران اسپرز قرار داد. بنابراین فشاری وجود ندارد، اما شاید زمان آن رسیده که از زندگی به عنوان یک هوادار اسپرز لذت ببرید. از زمانی که جینا گی و مارک لیتل حال و هوای جو منگل را به صبحانه بزرگ آوردند، آنج پستکوگلو به محبوب‌ترین کالای وارداتی از استرالیا به بریتانیا تبدیل شد. به این ترتیب فولام که شروع بدی در فصل داشت، با شکست شفیلد یونایتد و لوتون از رقبای واقعی فاصله گرفت. در حالی که کاملاً شبیه روزهای قدیمی روی هاجسون/جانی هاینز نیست (بیشتر از حال و هوای دهه 1960)، هنوز زمان خوبی برای طرفدار فولام است، و مارکو سیلوا، مانند آنژ، دوست دارد تیمش به روش *درست* بازی کند.

زمان شروع ساعت 20:00 می باشد. به من ملحق شو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *