تاتنهام قرضی تیمو ورنر از لایپزیگ را تایید کرد | تاتنهام هاتسپر

تاتنهام تیمو ورنر، مهاجم لایپزیگ را به صورت قرضی تا پایان فصل به تیم خود اضافه کرد. اسپرز این گزینه را دارد که قرارداد را در تابستان دائمی کند.

ورنر 27 ساله تیم ملی آلمان با زدن 23 گل در 89 بازی برای چلسی بین سال های 2020-2022 به لیگ برتر بازگشت.

او در مورد آنگه پستکوگلو، سرمربی تاتنهام گفت: سرمربی بلافاصله به من این احساس را داد که باید به باشگاه بپیوندم و سبک بازی تیم کاملاً به من می‌خورد.

“امیدوارم بتوانم بهترین بازیکنی باشم که می توانم اینجا باشم. می توانم در هر پستی در خط حمله بازی کنم. وقتی لیگ برتر را ترک کردم، آن را از دست دادم زیرا بهترین لیگ جهان است. وقتی به باشگاه قدیمی ام پیوستم، گفتم: می‌خواستم برنده شوم و در نهایت قهرمان لیگ قهرمانان شدیم، بنابراین برای کسب عناوین به اینجا آمدم.”

ورنر دو سال پیش چلسی را ترک کرد تا با انتقالی 25 میلیون پوندی به باشگاه سابق لایپزیگ بازگردد و علیرغم به ثمر رساندن 16 گل در فصل گذشته، فرصت های او تحت هدایت مارکو رز در این فصل به تنها چهار بازی در تمامی رقابت ها محدود شده است. او این آخر هفته اولین بازی خود را برای تاتنهام خارج از خانه مقابل منچستریونایتد انجام خواهد داد و در صورت موفقیت آمیز بودن انتقال موقت، می تواند حضور خود را در N17 تمدید کند. این توافق همچنین شامل گزینه ای برای دائمی شدن این انتقال با مبلغی بین 15 تا 20 میلیون یورو بود.

ویلکومن، تیمو! 🤍

ما خوشحالیم که قرارداد قرضی تیمو ورنر را با مجوز بین المللی اعلام می کنیم ✍️

– تاتنهام هاتسپور (@SpursOfficial) 9 ژانویه 2024

Postecoglou مشتاق است تا حرکات خود را در اوایل این ماه نهایی کند زیرا او به دنبال پیشرفت پروژه خود است و امیدوار است در روزهای آینده قراردادی برای جذب رادو دراگوسین از جنوا امضا کند. گفته می شود اسپرز حدود 20 میلیون پوند پیشنهاد داده است اما برای جذب مدافع رومانیایی با بایرن مونیخ رقابت دارد. دیجد اسپنس پس از پیشنهاد انتقال قرضی شش ماهه به جنوا می تواند مسیر دیگری را طی کند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اسپرز حداقل یک ماه است که کاپیتان و بهترین گلزن خود سون هیونگ مین را از جام ملت های آسیا از دست داده است و آلخو ویلیز با مصدومیت زانو دست و پنجه نرم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *