تایرل هاتون به LIV می‌پیوندد و سؤالات بیشتری را برای تیم جام رایدر اروپا مطرح می‌کند سری گلف LIV

تایید تایرل هاتون به عنوان آخرین بازیکن چند میلیون پوندی LIV قبل از شروع فصل جدید در روز جمعه، سوالات بیشتری را در مورد ترکیب تیم جام رایدر اروپا در سال 2025 ایجاد می کند. هاتون زیر پرچم LIV در مایاکوبا بازی خواهد کرد.

هاتون پس از اینکه مشخص شد پیشنهادات حلقه مورد حمایت عربستان سعودی برای مرد انگلیسی برای مقاومت در برابر آن سودآور بود، با دوست نزدیک خود جان رام تماس خواهد گرفت. LIV پس از حرکات ناموفق دو ستاره اروپایی جام رایدر، تامی فلیتوود و نیکولای هوجگارد، هاتون را به هدف اصلی تبدیل کرده است. آدریان مرونک لهستانی که سال گذشته شانس راهیابی به جام رایدر را به سختی از دست داد، انتظار می رود در مکزیک نیز شرکت کند.

هاتون در سخنرانی در دبی دسر کلاسیک این ماه، جایی که گزارش‌هایی مبنی بر علاقه LIV به او منتشر شد، گفت: «در حال حاضر از بازی در تورهای PGA و تور جهانی DP خوشحالم. بسیاری از مردم این کار را انجام داده اند (گفته شده اند) و من فکر نمی کنم این چیزی باشد که از آن دوری کنم.” هاتون در پاسخ به این سوال که آیا تورهای سنتی را ادامه خواهد داد، گفت: “در حال حاضر، بله.” بنابراین، اگر تور شورشی بتواند خواسته های هاتون را برآورده کند، تغییر LIV یک احتمال قوی به نظر می رسید.

رام و هاتون معمولاً بخش‌های جدایی‌ناپذیر تیم لوک دونالد در دفاع سال آینده جام رایدر در نیویورک خواهند بود. هر دو بازیکن قصد دارند عضویت خود در تور جهانی DP را حفظ کنند، و آنها را واجد شرایط می کند. اما آینده نامشخص است زیرا توافق صلح پیشنهادی بین PGA Tour، DP World Tour و صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان هنوز تکمیل نشده است. حضور هاتون در مسابقات قهرمانی بزرگ فراتر از امسال نیز قطعی نیست. در حالی که اروپا به دنبال یک پیروزی نادر در خاک آمریکا است، دونالد ناگهان با سردردی مواجه می شود که می تواند بدون آن کار کند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

برگزاری رویداد پرچمدار تور PGA در سال 2024، مسابقات قهرمانی بازیکنان، اکنون بدون قهرمان مسترز، رام و هاتون، که سال گذشته در Sawgrass دوم شد، برگزار خواهد شد. بروکس کوپکا قهرمان PGA ایالات متحده نیز پس از تغییر به LIV از تور PGA اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *