تایگر وودز و نایک به همکاری 27 ساله 500 میلیون دلاری پایان دادند | تایگر وودز

نایک و تایگر وودز پس از 27 سال به یکی از معروف ترین شراکت های تجاری دنیای ورزش پایان دادند.

وودز این خبر را در بیانیه ای که روز دوشنبه در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، اعلام کرد.

در بیانیه آمده است: «بیش از 27 سال پیش، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با یکی از نمادین ترین برندهای جهان شریک شدم. «روزهای پس از آن پر از لحظات و خاطرات فوق‌العاده‌ای بوده است. اشتیاق و دیدگاه فیل نایت شراکت نایک و نایک گلف را به هم نزدیک کرد، و من می خواهم شخصا از او، سایر کارمندان نایک و ورزشکاران باورنکردنی که در این راه از همکاری با آنها لذت برده ام تشکر کنم. مردم می پرسند که آیا قسمت دیگری وجود دارد یا خیر. “بله، قطعا قسمت دیگری وجود خواهد داشت.”

نایک این خبر را در پست خود در شبکه اجتماعی با این پیام تأیید کرد: “این یک تور عالی بود ببر.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

وودز شراکت خود را با نایک در 20 سالگی آغاز کرد و این رابطه که طبق گزارش ها در طول عمرش حدود 500 میلیون دلار ارزش داشت، باعث شد که این آمریکایی به یکی از شناخته شده ترین افراد روی کره زمین تبدیل شود و 15 کارشناس ارشد به دست آورد. شاید تصویر تعیین کننده این مشارکت، پیراهن های قرمز رنگی بود که وودز در روز پایانی مسابقات اصلی پوشید. او همچنین در تعدادی از تبلیغات تلویزیونی برای نایک ظاهر شد. آنها در نوع خود مشهور شدند.

این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که نایک قصد دارد در سال‌های آتی هزینه‌های خود را به میزان 2 میلیارد دلار کاهش دهد، سرمایه‌گذاری خود را در این ورزش کاهش داده است (تولید تجهیزات گلف در سال 2016 متوقف شد) و وودز به پایان کار خود نزدیک می‌شود. آخرین پیروزی بزرگ او در سال 2019 به دست آمد، اما او سال ها با آسیب دیدگی رنج می برد و بازی این بازیکن 48 ساله با یک تصادف شدید رانندگی در سال 2021 محدودتر شد. سال بعد، وودز در Masters در FootJoy ظاهر شد. اگرچه او گفت که این تصمیم به دلایل سلامتی بوده است، اما این کفش را به جای کفش های معمولی نایک خود انتخاب کرد.

او گفت: «تحرک من در حال حاضر بسیار محدود است. “فقط با میله‌ها، صفحات و پیچ‌ها در پایم (پس از تصادف رانندگی در سال 2021) به چیزی متفاوت نیاز داشتم، چیزی که من را پایدارتر کند.

نایک همچنین بیانیه‌ای در حمایت از تصمیم وودز منتشر کرد و گفت که با او همکاری خواهد کرد تا نیازهای جدیدش را برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *