تایگر وودز پس از تقسیم نایک | خط جدید لباس Sun Day Red را راه اندازی کرد تایگر وودز

تایگر وودز پس از پایان رابطه 27 ساله خود با نایک، خط لباس جدید خود را با TaylorMade راه اندازی کرد. وودز روز پنجشنبه در Genesis Invitational با پوشیدن “Sun Day Red” که از رنگ سنتی در دور نهایی مسابقات نامگذاری شده است، اولین حضور خود را خواهد داشت. این لوگو که یک نشان ببر است از 15 خط تشکیل شده است که تعداد عناوین کسب شده توسط این بازیکن 48 ساله است.

وودز در مراسم رونمایی در لس آنجلس گفت: «این بهترین زمان در زندگی من است. «این یک وضعیت موقتی است. من دیگه بچه نیستم من می خواهم برندی داشته باشم که به پیشرفت آن افتخار کنم. یکشنبه قرمز – مال من. با مادرم (کولتیدا) شروع شد. او فکر می کرد قرمز رنگ قدرت من است، زیرا من یک برج جدی بودم، بنابراین در جوانی گلف باز قرمز می پوشیدم و در برخی مسابقات قهرمان شدم.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

«ببین، من به دانشگاه قرمز می روم، استنفورد قرمز است. ما در روز آخر هر تورنمنت قرمز می پوشیدیم و در هر تورنمنتی که به صورت حرفه ای بازی می کردم لباس قرمز می پوشیدم. اکنون با من مترادف شده است.»

وودز اولین حضور رقابتی خود در سال 2024 را در Riviera Country Club انجام خواهد داد، تورنمنتی که در ادامه آخرین بازگشت خود از مصدومیت به نفع پایه او خواهد بود. شماره 1 سابق جهان در آوریل گذشته پس از انصراف از مسابقات مسترز در دور سوم، مچ پای خود را جراحی کرد و تا چالش قهرمان جهان در ماه دسامبر دیگر در مسابقات شرکت نکرد.

وودز در رقابت 20 نفره در باهاما در رده هجدهم قرار گرفت اما گفت که از پیشرفت خود راضی است و معتقد است که رقابت در یک تورنمنت در ماه در این فصل واقع بینانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *