تایگر وودز که با اسپاسم دست و پنجه نرم می کرد، بازی افتتاحیه را در ریویرا با 72 امتیاز آغاز کرد | تور PGA

شانس تایگر وودز برای مساوی کردن در اولین رویداد رسمی تور PGA طی 10 ماه، پنجشنبه با یک حرکت و یک کلمه 5 حرفی به پایان رسید که او از گفتن هراسی نداشت.

ساق پا.

وودز گفت که پشت او از چند سوراخ آخر در Genesis Invitational در Riviera شروع به اسپاسم شدن کرد. او گفت که این همان چیزی است که باعث شد 8 آهنی او در وسط 18th Fairway پایین بیاید، که با زاویه 45 درجه به سمت درختان اکالیپتوس پرتاب شد.

وودز گفت: “اوه، من کاملا آن را تکان دادم.” «در چند سوراخ آخر پشتم دچار اسپاسم و قفل شد. من پایین رفتم، او تکان نخورد، بنابراین ابتدا شلنگ را ارائه کردم و او را با چاقو زدم.

برای وودز 48 ساله، حتی در این مرحله از زندگی حرفه‌ای‌اش، زمانی که بیشتر از جراحی‌های کمر و پاهایش، بیشتر از آنچه که به دست آورده بود، این شوک‌آور نبود (15). وودز به غیر از زدن شوت‌های فلاپ خلاقانه در اطراف سبزه، آخرین باری را که به شفت سرد ضربه زد را به خاطر نمی‌آورد – اساساً توپ را در جایی غیر از صورت باشگاه ضربه زده است.

حداقل او به سرعت آن را پشت سر گذاشت. ساقه در پشت درختان اکالیپتوس بود که سمت راست فرودگاه را احاطه کرده بودند. برای ضربه زدن به همان چاقو (8-آهن) نیاز داشت که او به تازگی برای ضربه زدن به درختان چاقو زده بود. و خیلی خوب معلوم شد تا 15 فوت.

او گفت: «من یک پنجره کوچک در آنجا داشتم و بعد از اینکه آهن 8 را چسباندم، سعی کردم با یک مشت به آهن 8 ضربه بزنم. من گفتم، “خوب، شات بعدی باید یک ضربه سخت تر باشد.” و بله، به این دلیل بود که من باید یک قلاب پانچ کوچک را به شکاف کوچکی در آنجا بزنم.

“بنابراین من این کار را انجام دادم، که چیز خوبی است.”

او هنوز هم توپ را از دست داد و مجبور شد به 72 بسنده کند.

او هشت شوت از پاتریک کانتلی عقب است و اگر بخواهد آخر هفته را اینجا بگذراند و لباس جدیدش را نه تنها برای مراسم جام، بلکه برای گلف نیز بپوشد، باید روز جمعه بهتر بازی کند.

به عنوان میزبان مسابقات، وودز قاطعانه بود که رویدادهای ویژه دارای یک برش 36 سوراخ است، و تور PGA تصمیم گرفت که بازیکنان وارد 50 نفر برتر شوند و در رویدادهای میزبانی بازیکن مساوی شوند، و همچنین هر کسی که در فاصله 10 شات از لید باشد.

وودز در یک روز صاف در ریویرا، با آفتاب و نسیم شدید در بعدازظهرها، پنج مرغ را مدیریت کرد. همچنین اشتباهات زیادی قابل انتظار بود، زیرا او از زمان مستر با چنین زمین بزرگی (70 بازیکن) روبرو نشده بود.

او به ویژه از سرعت خیره کننده سبزها در کورس که به دلیل باران شدید در جنوب کالیفرنیا طی دو هفته گذشته خیس شده بود، شگفت زده شد.

«خیلی خوب و خیلی بی تفاوت. وودز گفت: “این یکی یا دیگری بود.” من نمی دانم چند نفر داشتم – زیاد نبود (هفت). من یا پرنده درست می‌کردم یا بوگی و امروز هیچ‌وقت نتوانستم چیزی را ثابت کنم.

تایگر وودز در یک کنفرانس خبری پس از افتتاحیه دور 72 خود در Genesis Invitational در روز پنجشنبه صحبت می کند. عکس: مایکل اونز/گتی ایماژ

او سه تا از مرغ‌هایش را در سطح 5 ساخت، دو بار بالا و پایین رفت. او مرغ‌های 15 فوتی را در سطح 3s در جلوی 9 ساخت. اما اشتباهات شلخته و یک استراحت بد وجود داشت. درایو معروف او در سوراخ 10 به سبز رسید و با چنان سرعتی روی سبزه دوید که یک پا از لبه عقبی فاصله داشت. او مجبور شد یک طرفه بازی کند، دو پا از سوراخ جدا شد و بوژی درست کرد.

مچ پای وودز پس از مسترز در هم آمیخت و او دو بار در پایان سال گذشته بازی کرد، در چالش جهانی قهرمان (او در یک میدان 20 نفره رتبه هجدهم را به پایان رساند) و در مسابقات قهرمانی PNC 36 سوراخ با پسرش چارلی.

او آنقدر احساس خوبی داشت که امیدوار بود یک تورنمنت ماهانه در رویداد باهاما برگزار شود. اما او همچنین گفت که باید انتظار پاس های رقابتی بیشتری نسبت به بازی نکردن زیاد داشته باشد.

او گفت: “در حال انجام تنظیمات مانند آن، احساس دور زدن و نحوه انجام این تنظیمات، مدتی است که این کار را انجام نداده ام.” همانطور که گفتم وقتی هیرو بازی می‌کردیم، هر روز بهتر می‌شدم، اما هنوز مدتی است که بازی نکرده‌ام. این بخش ناامید کننده است.”

هنوز هم بیشترین جمعیت را به خود جلب کرد. تماشاگران روی بالکن باشگاه جمع شدند تا تصویر سه راهی افتتاحیه را تماشا کنند و کل سمت اولین فروی را تماشا کنند. این قسمت 5 بود که وودز با یک ضربه و توپ از سمت راست سبزه پرنده درست کرد.

پایان تور توجه همه را به خود جلب کرد. صدمات به خصوص برای وودز نادر است، اما مدت زیادی است که درباره اسپاسم کمر صحبت نکرده ایم. وودز در سال 2016 قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی فیوژن ستون فقرات، چهار عمل جراحی پشت داشت.

وودز گفت که اسپم را در خانه تجربه کرده است، اما در طول مسابقه با چنین وضعیتی مواجه نشده است.

او گفت: “در مورد فراز و نشیب های فیزیکی، این فقط بخشی از بدن من است و این بخشی از آن است.” “خوب، من آن را می پذیرم و چالش ها را می پذیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *