فوتبال
تلاش دژفون چنسیری برای وادار کردن طرفداران شفیلد ونزدی به پرداخت هزینه |  فوتبال

تلاش دژفون چنسیری برای وادار کردن طرفداران شفیلد ونزدی به پرداخت هزینه | فوتبال

جغدها در این مورد هستند؟

گروهی از نوستالژیک‌های دهه 90 با آستین‌های کلاه‌دار و ایر مکس هستند که آرزوی یک لیگ برتر ایده‌آل را دارند (اگر بخواهید لیگ برتر) که در آن برخی از باشگاه‌های استانی افتخارآمیز به شکلی جادویی دوباره در دسته 20 برتر ظاهر شده‌اند. یا باید 22 باشه؟ ? با عرض پوزش، بورنموث و برنتفورد. جای شما دسته دوم قدیمی است. متاسفم، هیپسترهای برایتون. بازگشت به حمایت توسط Goldstone Ground و Skint Records. ما می خواهیم بارگذاری کنیم و می خواهیم اوقات خوبی داشته باشیم. پس چه کسی وارد می شود؟ البته، لیدز و ناتینگهام فارست با آغوش باز و خاطراتی از سبیل‌های فلاپی فرانک کلارک و کولا شاکر از پل مک‌گرگور مورد استقبال قرار گرفتند.

کی دیگه؟ باید جایی برای شفیلد ونزدی وجود داشته باشد، باشگاهی که در آن تانگو من، گراهام هاید، کارلتون پالمر، تریکی ترو فرانسیس، کربن و دی کانیو در Nonnas در خیابان Ecclesall می‌نوشند. باشگاه دهه 1990 مانند هیچ باشگاه دیگری لو رفت. هنگامی که از هیلزبورو بازدید می کنید، به آن دوران بازگردانده می شوید. کمی تغییر کرده است دلایلی برای این وجود دارد. جارویس کاکر، طرفدار جغدها، که بعید به نظر می رسید جان فانتهام را از فانی آدامز بشناسد، آهنگ Let’s all meet in 2000 را خواند و این آخرین سالی بود که لیگ برتر در روز چهارشنبه برگزار شد.

در ماه می امسال در ومبلی صحنه های شادی وجود داشت که چهارشنبه در فینال پلی آف لیگ یک مقابل بارنزلی با پایانی پرفروش از جاش وینداس پیروز شد و تشویق مدیر محبوب دارن مور را برانگیخت. تا پیروزی روز یکشنبه در روترهام طول کشید تا طرفداران جغدها یک پیروزی دیگر را جشن بگیرند. مور در تابستان کنار گذاشته شد و شیسکو مونوز جایگزین او شد که در 10 بازی فقط دو امتیاز کسب کرد. دنی رول، شگفت‌انگیز مربی ۳۴ ساله، جایگزین او می‌شود، که در سخنرانی افتتاحیه‌اش به آنچه در پای رالف رانگنیک، رالف هاسن‌هوتل و هانسی فلیک آموخته می‌بالد…

چیزی که هواداران چهارشنبه را بیش از همه نگران می کند وضعیت خارج از زمین است. دژفون چانسیری فرزند یک خانواده تایلندی که ماهی تن را به دنیا می زند، از ژانویه 2015 مالک این تیم است. پس از تامین مالی چندین مورد نزدیک به از دست دادن در پلی آف تحت هدایت کارلوس کاروالال، بازگشت به زودی محو شد. و موضوع ناآرامی در بین هواداران شد. تنزل باشگاه پس از فروش هیلزبورو به یک نهاد جداگانه Chansiri در یک تغییر در FFP که عملاً کارساز نبود، احتمالاً بر رتبه بندی محبوبیت تأثیر می گذارد. چنسیری می خواهد همین الان برود و بگذارد دیگری قبض را بدهد. دوشنبه شاهد آن بودیم که او از طرفداران خواست تا مسائل مربوط به جریان نقدی خود را حل کنند. مالک اظهار داشت: “اگر 20000 نفر 100 پوند بدهند، 2 میلیون پوند خواهد بود و این واضح است تا بتوانیم آن را انجام دهیم.” پس “آن” چیست؟ این بدهی های مالیاتی پرداخت نشده است و حقوق بازیکنان امروز باید پرداخت شود. او به طور مفید توضیح داد: «اگر به 30 روز (برای نقض تأخیر پرداخت) برسیم، پس از آن برای سه دوره ممنوعیت (انتقال) دریافت می کنیم. شانس چهارشنبه برای بازگشت به آن جایگاه برتر، به اندازه مردی که ماشین زمان را اختراع کرد، تانگو است.

زنده در وب سایت اصلی

به اسکات موری برای اخبار MBM در مورد بلژیک 1-2 انگلیس در لیگ ملت های زنان با شروع ساعت 19:30 به وقت گرینویچ بپیوندید.

نقل قول روز

“من شنبه یک بازی فوتبال داشتم و می گفتم: “نمی دانم می توانم این را تماشا کنم یا نه.” شما می بینید که نام های زیادی مطرح می شود: “بله، ما با او بازی کردیم، مقابل او.” سپس فکر می کنید: “آه، هنوز باید من باشم.” وقتی به باشگاه‌های قدیمی‌تان زنگ می‌زدید، فکر می‌کردم: “من نمی‌توانم این را تماشا کنم، باید سگ را بیرون بگذارم” – تام کارول در مورد اینکه چگونه پس از رسیدن به لیگ برتر برای سازگاری با زندگی خارج از لیگ برتر تلاش کرد. رتبه در تاتنهام این بازیکن 31 ساله فصل گذشته را بدون باشگاه گذراند اما دوباره برای اکستر سیتی در لیگ یک بازی می کند.

من هنوز می توانم کمی بازی کنم. عکس: Steve Bond/PPAUK/Shutterstock

پاسخ: تحلیل مشکلات عدیده منچستریونایتد (فوتبال دیلی دیروز). من فکر می کنم لازم است اشاره کنم که گری نویل به هیچ جادوگر مردی اشاره نمی کند. او از بازیگری به نام دنیل رادکلیف نام برد. می فهمم؛ تیم کلارک: “من طرفدار اسپرز هستم و با توجه به موقعیت فعلی آنها در لیگ، در جدا کردن فانتزی از واقعیت نیز مشکل دارم.”

اگر نویل انتظار داشت از یک سرمربی سابق برایتون به عنوان سرمربی بعدی معرفی شود، خنده دارتر بود. در این مورد، او می تواند بگوید یونایتد به هری پاتر نیاز دارد، نه به “گراهام پاتر” – الین شاو.

نامه های خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید. برنده امروز نامه بدون جایزه روز… تیم کلارک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *