تن هاگ انتظار دارد که ماینو از کازمیرو در منچستریونایتد «خیلی چیزها بیاموزد». فوتبال

اریک تن هاگ معتقد است بازی در کنار کازمیرو به کوبی ماینو، هافبک منچستریونایتد کمک می کند تا تمام پتانسیل خود را به دست آورد. دیدار یکشنبه از استون ویلا، چهارمین بار متوالی است که این زوج از زمان بازگشت این بازیکن برزیلی از مصدومیت در نیوپورت، با هم شروع می کنند.

یونایتد در هر بازی زمانی که این زوج زوج بودند پیروز شدند و استحکام بیشتری به خط هافبک آوردند، اما ستارگان منتخب برای تطبیق در اولدترافورد زمان بردند. ماینو سه ماه اول فصل را به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا از دست داد، در حالی که کاسمیرو در بازگشت به دلیل مشکل همسترینگ غایب بود، به این معنی که آنها اولین بازی خود را در اواخر ژانویه انجام دادند.

تن هاگ درباره کازمیرو گفت: «خوشحالم که او برگشته است. برای کوبی، او می تواند چیزهای زیادی از او بیاموزد. مربیگری کوبی بسیار آسان است و کازمیرو آنقدر تجربه دارد که کوبی چیزهای زیادی از این موضوع یاد خواهد گرفت و این امر پیشرفت او را تسریع می کند. من از داشتن او خوشحالم و وقتی با هم بازی می کنند می توانند از یکدیگر سود ببرند.”

وقتی از تن هاگ پرسیده شد که آیا پیوند محکمی بین این دو وجود دارد، گفت: “مطمئناً کازمیرو این مسئولیت را بر عهده می گیرد، این مسئولیت را به دوش می کشد و با او صحبت می کند. من این را در رختکن، در زمین، در زمین تمرین، در مسابقات می بینم. او به بازی خودش فکر می کند، اما می خواهد به کوبی کمک کند و از او حمایت کند.

کاسمیرو یکی از معدود بازیکنان کلیدی است که اخیراً از اتاق درمان بازگشته است، اگرچه لیساندرو مارتینز پس از آسیب دیدگی زانو در بازی مقابل وستهام، دو ماه از میادین دور خواهد بود.

تن هاگ گفت: «می توانید ببینید که ما بازیکنان بسیار مهمی را برای مدت طولانی از دست دادیم، مانند کامیرو، (لیساندرو) مارتینز، لوک شاو و دیگران. اما شما تاثیر بازیکنی مانند کاسمیرو را در زمان حضورش می‌بینید، او به شما آرامش و خونسردی می‌دهد و گزینه‌هایی به شما می‌دهد.

اریک تن هاگ از “آرامش و خونسردی” کازمیرو پس از بازگشت بازیکن برزیلی به تیم تمجید کرد. عکس: Rui Vieira/AP

یونایتد برای بازگشت به لیگ قهرمانان ناامید است، اما هشت امتیاز از رقیب خود یعنی ویا، که آخر هفته را در رده چهارم شروع کرد، فاصله دارد و پیروزی حیاتی خواهد بود زیرا آنها به دنبال کاهش فاصله هستند. اگر یونایتد پیروز شود، سه بازی متوالی لیگ برتر را تنها برای دومین بار در این فصل می برد.

از دست دادن رقابت های برتر اروپا ضربه ای به قراردادهای تابستانی احتمالی او پس از پنجره ژانویه خواهد زد که در آن تن هاگ اعتراف کرد که به دلیل محدودیت های فیرپلی مالی باشگاه قادر به نقل و انتقالات نبوده است.

تن هاگ گفت: بازی در لیگ قهرمانان بسیار مهم است، این واضح است، ما نیازی به بحث در مورد آن نداریم. «تأثیر (آدم ربایی) دقیقاً چیست، من در حال حاضر آن را نمی دانم. زمانی که به لیگ قهرمانان اروپا می رسید، قدرت مالی بیشتری خواهید داشت و قطعا این هدف ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *