تن هاگ: راسموس هویلوند “گل های بیشتری” برای منچستریونایتد خواهد زد | منچستر یونایتد

اریک تن هاگ می‌گوید که راسموس هویلوند شروعی است که پس از آن که این مهاجم با هر دو گل در پیروزی 2-1 منچستریونایتد مقابل لوتون به فرم فوق‌العاده خود ادامه داد.

یونایتد به لطف ضربه زودهنگام هویلوند، پنج امتیاز از استون ویلا که در رده چهارم قرار دارد و سه امتیاز با تاتنهام در رده پنجم فاصله گرفت. هیچ کس در 6 بازی متوالی لیگ برتر در نوجوانی گلزنی نکرده است و با شروع لکنت زبان 72 میلیون پوندی که تا باکسینگ دی اردک خود را در لیگ برتر نشکست، فاصله زیادی دارد. تن هاگ استقامت او را ستود و قهرمانی بیشتر از دانمارکی را پیش بینی کرد.

تن هاگ درباره این بازیگر 21 ساله گفت: ما او را بر اساس شخصیتش استخدام کردیم. “من می دانستم که او قوی است. او واقعا می تواند تحت استرس عمل کند و این چیزی است که شما به عنوان یک مهاجم منچستریونایتد به آن نیاز دارید. او عصبانی نمی شود و اعتماد به نفسش را از دست نمی دهد. او بسیار مطمئن است و من مطمئن هستم که او به یک اندازه خواهد رسید. امتیاز بیشتر

او نیاز به حمایت داشت اما آرام بود. او ابتدا بدشانس بود. می بینید، او یک جنگجو است، او به راه خود ادامه می دهد. زمینه های زیادی وجود دارد که او می تواند پیشرفت کند، اما توانایی او در گلزنی مشخص است.”

تن هاگ گفت که کازمیرو و هری مگوایر در نیمه دوم به دلیل کارت های زردی که هر دو بازیکن دریافت کردند تعویض شدند، زیرا نیمه اول پس از گلزنی کارلتون موریس برای لوتون، اکتان بالایی داشت. او گفت: «فکر می‌کنم بازی به سمتی پیش می‌رفت که فشار زیادی روی داور بود و هر دو با کارت زرد دیگری روبرو شدند. “ما قطعات یدکی خوبی داریم، بنابراین آنها را بیرون آوردیم.”

کاسمیرو خوش شانس بود که اخطار دوم را به خاطر خطا کردن راس بارکلی دریافت نکرد، اما تن هاگ گفت که این عادلانه نبود و مدعی شد که هافبک مورد هدف مسئولان قرار گرفته است.

او گفت: او حتی زمانی که به حریفش دست نزند کارت زرد می گیرد. «معمولاً در لحظات اول بازی. من فکر می کنم این بسیار دیوانه کننده است و رزرو اولیه بسیار ناعادلانه بود. میتونست دومی هم باشه پس اونو بیرون آوردم. حریف را لمس می کند و کارت زرد می گیرد.

راب ادواردز، مدیر لوتون نظر دیگری داشت. او گفت: “این واقعیت که او در نیمه دوم بازی بیرون آمد احتمالاً به شما می گوید (او خوش شانس بود). آنها می گویند اولی اینطور نیست، اما اینکه اولی وجود ندارد به این معنی نیست که دومی هم وجود ندارد. شاید یکی را بردند آنجا و فرار کردند.»

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

لوتون یک امتیاز بالاتر از منطقه سقوط است. ادواردز گفت: «من فکر می‌کردم که تیم واقعاً خوبی به نظر می‌رسیدیم. من به بسیاری از جنبه‌های این اجرا افتخار می‌کنم، به‌ویژه پس از سختی‌های اولیه بسیار.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *