“تورنمنت های بسیار بیشتر”: نائومی اوزاکا قصد دارد پس از زایمان به تنیس بازگردد | نائومی اوزاکا

نائومی اوزاکا قصد دارد در زمان بازگشت به تنیس پس از تولد دخترش، “مسابقه های بسیار بیشتری” بازی کند. قهرمان چهار دوره گرند اسلم که از سپتامبر گذشته در مسابقات شرکت نکرده بود، در ژانویه اعلام کرد که حامله است و در ماه جولای بچه شای به دنیا آورد.

اوزاکا که دو قهرمانی اوپن آمریکا و دو قهرمانی اوپن استرالیا را در کارنامه خود دارد، پیش از مرخصی زایمان به طور فزاینده‌ای بازی کرده و چندین بار از زمین خارج شده تا سلامت روان را در اولویت قرار دهد.

اما دوران دوری‌اش دوباره عشق او را به این ورزش احیا کرده است و اوزاکا در صحبت با ESPN در مورد برنامه‌های خود برای فصل آینده گفت: «قطعاً تورنمنت‌های بسیار بیشتری نسبت به گذشته من برگزار می‌شود. بنابراین من فکر می کنم برخی از مردم از آن راضی خواهند بود.

این بازیکن 25 ساله با تایید برنامه های خود برای بازی در اوپن استرالیا در ژانویه افزود: “فکر می کنم به این دلیل است که متوجه شدم نمی دانستم شروع سال چگونه پیش می رود. من سطح آن را نمی دانم. من فکر می کنم باید به آن عادت کنم. بنابراین حداقل باید تا پایان سال صبر کنم.”

اوزاکا روز چهارشنبه در فلاشینگ میدوز بود تا با مایکل فلپس، شناگر سابق، در انجمنی درباره سلامت روان و تناسب اندام شرکت کند. او یک سال دوری از ورزش را اینگونه توصیف کرد: «مطمئناً واقعاً جالب بود. کل فرآیند در عین حال طولانی و کوتاه به نظر می رسید.

وقتی ترک کردم توکیو بود، این آخرین تورنمنتی بود که بازی کردم. یادم می آید که اوپن استرالیا را تماشا می کردم و خیلی ناراحت بودم زیرا هیچ یک از مسابقات اوپن استرالیا را از دست ندادم. در حالی که سرنا و ونوس (ویلیامز) را تماشا می‌کردم، فکر می‌کردم، “اوه، احتمالاً هرگز در سن آنها بازی نخواهم کرد” اما وقتی اینجا نشستم فکر کردم، “می‌دانی چیست؟ در واقع، من می توانم این کار را انجام دهم.

این واقعاً عشق من را به این ورزش افزایش داد. این باعث شد بفهمم که قرار نیست برای همیشه بازی کنم. باید همگام با زمان باشم. من از سه سالگی تنیس بازی می کردم. فکر نمی کنم بتوانم پیش بینی کنم که چه کار کنم. من هرگز نتوانستم این کار را انجام دهم، اما قطعاً باعث شد از خیلی چیزهایی که بدیهی می دانستم قدردانی کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *