“تو نباید این کار را انجام دهی”: فیلم های توضیح دهنده زن گلف باز حرفه ای، مرد در زمین گلف | جنسیت

این تجربه ای است که بسیاری از زنان با آن آشنا خواهند شد. یک گلف باز حرفه ای فیلم ویدئویی از مردی منتشر کرده است که به او توصیه های ناخواسته ای در مورد تکنیک خود می دهد و ادعا می کند که تجربه 20 ساله بازی او برای آموزش به او واجد شرایط است.

جورجیا بال، یک متخصص PGA، در حال فیلمبرداری از چرخش خود در محدوده رانندگی بود که مرد ناخوانده وارد شد و به او گفت که چه کار اشتباهی انجام می دهد.

در اینستاگرام منتشر شد “باورت می شود که او این را گفت؟” با عنوان، توپ دیده می شود که به دوربین نگاه می کند و مودبانه اما ناباورانه به نکات مرد می خندد.

«متاسفم، تو آنجا چه می‌کنی، نباید این کار را می‌کردی. شما باید… درست باشید. مرد پس از پرتاب توپ به داخل محدوده به بال گفت: “تو… تو خیلی کند می آیی.”

بال 26 ساله با اضافه کردن عنوان “مرد کنار من سعی کرد به من توصیه ضربه ای بدهد”، سعی کرد به او توضیح دهد که در حال تلاش برای توسعه یک تکنیک جدید است و به آرامی روی هر جزء از تاب خود کار می کند.

مرد بدون ترس ادامه داد. او قبل از ارائه خط کش به مربی حرفه ای گفت: “نه، می دانم. کاری که شما در آنجا انجام می دهید بسیار آهسته برمی گردد.”

بال در حالی که به دوربین نگاه می کرد، اضافه کرد: “کاری که باید انجام دهید این است که خیلی سریعتر از آنچه در خارج انجام می دادید دنبال کنید.” به نظر می‌رسید که بال قبل از اینکه تصمیم بگیرد یک بار دیگر توضیح دهد که به این شکل بازی می‌کند، گفتگو را ترک کرد، زیرا سعی داشت تاب خود را تغییر دهد.

اما مرد حرف او را قطع کرد و به او پیشنهاد کرد دوباره تلاش کند. بال شلیک دوم را شلیک کرد و در حالی که از او دور می شد چشمانش را به سمت دوربین چرخاند. او نمی‌توانست جلوی «خنده شوک» را بگیرد، وقتی گفت که ضربه‌ای که به گفته خودش به خوبی عکس اول است، «بسیار بهتر است».

بال تصمیم گرفت یک بار دیگر توضیح دهد که او عمداً ضربه خود را آهسته زده است. با این حال، مرد دوباره مداخله کرد و یادآوری کرد که “بیست سال است که گلف بازی می کند.”

مرد تشویق و راهنمایی کرد. او گفت: “به هر حال به این کار ادامه دهید.”

بال پاسخ داد: «از راهنمایی شما متشکرم.

در حالی که افرادی که در مورد ویدیوی او اظهار نظر می کردند، استدلال می کردند که او می تواند با گفتن اینکه او یک گلف باز حرفه ای است، آن مرد را به جای خود قرار دهد، بال به رادیو بی بی سی گفت که او “فردی فروتن” است که به دنبال جنجال نیست.

او گفت: «برگردم و بگویم «من یک حرفه‌ای PGA هستم»… این کار من نیست. من هر روز با زنان و مردان تعامل زیادی دارم. و در بیشتر موارد می توانم بگویم که همیشه مثبت بوده است.

برای من شخصاً این است که همه را در بازی شرکت دهید، با هم روی آن کار کنید، ما فقط می‌خواهیم گلف را تا جایی که می‌توانیم بهبود دهیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *