جاستین توماس به عنوان وایلدکارت زک جانسون به تیم جام رایدر آمریکا انتخاب می شود | جام رایدر

زک جانسون قرار است فرم ضعیف جاستین توماس را نادیده بگیرد و برنده دو بار تیم رایدر کاپ ایالات متحده آمریکا را انتخاب کند.

جانسون روز سه‌شنبه شش وایلدکارت خود را شناسایی کرد، با تمرکز بر این که آیا توماس، که بیش از 80 راند در مسابقات اوپن و قهرمانی آزاد ایالات متحده را از دست داد، تاییدیه دریافت خواهد کرد یا خیر.

توماس اعتراف کرد که نتوانست عملکرد خود را در مسابقات آزاد رویال لیورپول فاش کند. او سپس پلی آف پایان فصل تور PGA را از دست داد. اما به نظر می‌رسد جانسون به تجربه و نفوذ توماس تکیه می‌کند و تنها چند هفته پس از دیدار با اروپا در خارج از رم به این بازیکن 30 ساله رای اعتماد بزرگی می‌دهد. توماس از چهار بازی در سال 2021 که در آن ایالات متحده اروپا را در تنگه ویسلینگ شکست داد، دو و نیم امتیاز به دست آورد.

رفتن بروکس کوپکا به LIV Golf نیز شایعاتی را برانگیخته است، اما نایب قهرمانی او در مسابقات مسترز و قهرمانی در مسابقات قهرمانی PGA ایالات متحده، او را در جام رایدر به ارمغان خواهد آورد. Koepka به سختی فرصت را از دست داد تا به طور خودکار تیم ایالات متحده را تشکیل دهد و محبوبیت خود را در بین سایر بازیکنان حفظ کند.

به نظر می رسد جردن اسپیث، ریکی فاولر و کولین موریکاوا نیز در میان انتخاب های جانسون باشند. سم برنز با پیشنهاد کیگان بردلی، کامرون یانگ و تونی فیناو دیر تصمیم گرفت که جایگاه آخر را بگیرد. برنز ممکن است یکی از محبوب ترین افراد این گروه باشد، تا حدی به دلیل نزدیکی او به اسکاتی شفلر شماره 1 جهان. برنز و بردلی در میان نفرات نهم مسابقات قهرمانی تور یکشنبه بودند. شفلر، ویندهام کلارک، برایان هارمن، پاتریک کانتلی، مکس هما و زاندر شاوفله به طور خودکار اسکله های ایالات متحده را پر کردند.

لوک دونالد روز دوشنبه آینده انتخاب نیم دوجین کاپیتان اروپا را اعلام خواهد کرد. روری مک ایلروی، جان رام، ویکتور هوولند و تیرل هاتون به طور خودکار واجد شرایط شدند. تامی فلیت وود، مت فیتزپاتریک و سپ استراکا مطمئناً در رم خواهند بود حتی اگر دونالد انتخاب شود. رابرت مک اینتایر برای اولین بار در جام رایدر در مسابقات مسترز اروپا، آخرین رویداد مقدماتی اروپا، که از پنجشنبه آغاز می شود، تلاش خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *