جردن اسپیث به دلیل نمره نادرست از Genesis Invitational محروم شد | جردن اسپیث

جردن اسپیث در روز جمعه در Genesis Invitational اشتباه کرد و برای اولین بار در 263 تورنمنت خود در تور PGA محروم شد.

شیطنت من صاحب اشتباهم در پستی در X: «امروز، کارت امتیازی نادرستی را امضا کردم و با این تصور که تمام مراحل را برای اطمینان از درست بودن آن رعایت کرده‌ام، از محوطه امتیازدهی خارج شدم. او نوشت: «قوانین قوانین هستند و من مسئولیت کامل را بر عهده می‌گیرم.

اسپیث که قهرمانی NCAA را در ریویرا با تگزاس به دست آورد، گفت که او این دوره را به اندازه هر دوره دیگری در تور PGA دوست دارد و اینکه “دویدن در آخر هفته دردناک است.”

اسپیث در دور دوم در ریویرا سه شوت با برتری فاصله داشت که پاتریک کانتلی، که در گروهش بازی می کرد، شروع به کنار زدن کرد. او 73 را در سوراخ هجدهم شلیک کرد و دو بوگی کرد و 10 شوت را پشت سر گذاشت. اما زمانی که او در واقع چهار را به دست آورد، در سوراخ چهارم پارت سه، یک سه آندر ایجاد کرد که منجر به رد صلاحیت شد. اسپیث سبزه سمت چپ را از دست داد، تا حدود پنج فوتی پایین آمد و بیرون آمد.

این باعث می شود 51 بازیکن برای آخر هفته در ریویرا به میدان بروند. این رویداد با یک برش 36 سوراخ و کراوات برای 50 نفر برتر، با هر کسی که در فاصله 10 شات از برتری قرار داشت، مشخص شد.

کانتلی با یک عقاب شروع کرد و اجازه نداد کسی تا آخر دور به او نزدیک شود. او یک بازی 65 زیر 65 ساله را شلیک کرد تا در مسابقه دعوت جنسیس به یک آخر هفته که تایگر وودز در آن حضور نخواهد داشت، پنج ضرب جلو بیفتد.

امروز یک کارت امتیازی نادرست امضا کردم و از محوطه امتیازدهی خارج شدم و فکر کردم تمام مراحل را طی کرده ام تا مطمئن شوم که درست است. قوانین قوانین هستند و من مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم. من این مسابقات و زمین گلف را مانند هر تورنمنت دیگری دوست دارم @PGATOUR پس درد داره…

— جردن اسپیث (@JordanSpieth) 17 فوریه 2024

وودز به دلیل علائم آنفولانزا به جای بدن آسیب دیده خود، یک خروج زودهنگام دیگر انجام داد. او پس از شش سوراخ عقب نشینی کرد و دو ساعت بعدی را با دریافت مایعات داخل وریدی قبل از ترک ریویرا با بیشتر گالری گذراند.

راب مک نامارا، یکی از همکاران قدیمی و معاون رئیس TGR Ventures، گفت: “او اصلاً جسمی نیست. پشتش خوب است.” همه اینها یک بیماری پزشکی بود، کم آبی، و اکنون که تزریق IV گذاشته شده است، علائم معکوس شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *