جردن اسپیث جایگزین روری مک ایلروی در هیئت مدیره تور PGA می شود | جردن اسپیث

جردن اسپیث در هیئت سیاستگذاری PGA Tour به عنوان مدیر بازیکن برای باقیمانده دوران تصدی روری مک ایلروی خدمت خواهد کرد.

جی موناهان، کمیسر PGA، تغییر اعضای تور را در روز دوشنبه اعلام کرد.

این دوره تا پایان سال 2024 ادامه خواهد داشت. انتخاب اسپیث توسط پنج کارگردان دیگر انتخاب شد: تایگر وودز، پاتریک کانتلی، چارلی هافمن، پیتر مالناتی و وب سیمپسون.

موناهان نوشت: «با استعفای روری مک‌ایلروی از هیئت سیاست‌گذاری تورهای PGA در هفته گذشته مطابق با مقررات تورنمنت PGA، پنج مدیر باقی‌مانده بازیکن، جردن اسپیث را برای خدمت باقی‌مانده دوره روری که در پایان سال 2024 منقضی می‌شود، انتخاب کردند. به اعضا. . طبق ایمیلی که گلف کانال دریافت کرده است.

اردن تجربه گسترده‌ای در فرآیند مدیریت تور دارد، دو سال در شورای مشورتی بازیکنان (2017-2018) و سه سال به عنوان مدیر بازیکن (2019-21) از جمله به عنوان رئیس PAC در سال 2018 خدمت کرده است.

مک ایلروی هفته گذشته استعفا داد و گفت که می خواهد زمان کمتری را برای سیاست گلف صرف کند. وی همچنین اذعان کرد که توافق برای همکاری آینده بین PGA Tour و صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی که از تور جهانی DP و LIV Golf حمایت می کند، بر نقش او در هیئت مدیره تأثیر می گذارد.

مک ایلروی گفت: “من دوست دارم مشغول بمانم، اما همچنین دوست دارم مشغول انجام کارهای خودم باشم.” “این به نقطه ای رسیده است که نمی توانم همه چیز را در آن جا بدهم. با رفتن به سال آینده، تلاش برای آماده شدن برای آگوستا و تمام آن تورنمنت ها، فکر نمی کنم بتوانم ببینم که وقت و انرژی خود را برای آن صرف می کنم. اگر احساس می‌کنم برای شرکت در این جلسات آماده نیستم، برای شخص دیگری است که می‌تواند زمان و انرژی را به جای من اختصاص دهد.» بهتر است.

«تنها ساعات زیادی در روز و روزهای زیادی در هفته وجود دارد، و در حال حاضر چیزهای زیادی در زندگی من در جریان است. من سبد سرمایه گذاری رو به رشدی دارم که بیشتر وقتم را بین تلاش برای یک گلف باز در سطح جهانی و تلاش برای تبدیل شدن به یک شوهر خوب و یک پدر خوب می گیرد.

اسپیث، 30 ساله، 13 بار برنده تور PGA شده است و پیروزی های مهمی در مسابقات مسترز (2015)، اوپن آمریکا (2015) و اوپن (2017) کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *