جیم رتکلیف میله یونایتد را برای اولین تست دربی منچستر افزایش داد | منچستر یونایتد

کبه دنیای جدید خوش آمدید. در نگاه اول دنیای کمی قدیمی به نظر می رسد. ممکن است یک کلانتر جدید و بسیار ثروتمند در شهر وجود داشته باشد. اما منچستریونایتد در چند روز گذشته با وجود پیروزی در جام حذفی در اواسط هفته، این شانس را داشته است که به وضعیت آشفته‌تری بازگردد.

اریک تن هاگ در مورد ویدیوهای TikTok با دستور آسان عموی شما صحبت می کند که لاتین را آموزش می دهد و سعی می کند موسیقی کثیف را درک کند. مارکوس راشفورد جدید سقوط کرده است (موضوعات: درد و اشتیاق؛ اشاره به کار سخت یا حمایت از مدیر: صفر).

بازدید از اتحاد، که اکنون با نام The Perch شناخته می‌شود، در بعدازظهر یکشنبه رخ می‌دهد، و با وجود همه پیام‌های ترکیبی، هنوز حس مؤسسه‌ای وجود دارد که عادت دارد با خود جشن بگیرد.

در این مرحله، ممکن است وسوسه انگیز باشد که از زندگی روزمره دور شوید و به آینده میان مدت نگاه کنید. سر جیم رتکلیف در خلال مصاحبه های آغازین هفته گذشته خود یک چیز را روشن کرد. اول از همه، او در انجام مصاحبه های آغازین بسیار بسیار خوب است. او آنقدر خوب است که مهارت هایش به توانایی باورنکردنی در گفتن دقیقاً همان چیزها به افراد خجالتی در اتاق های مختلف گسترش می یابد.

مالک اقلیت جدید منچستریونایتد به بی بی سی گفت: «این به معنای چرخاندن کلید چراغ نیست. ما باید به سمت راه حل درست قدم برداریم، نه اینکه به سمت راه حل نادرست بدویم.» رتکلیف بعداً به مطبوعات ملی اطلاع داد: «این یک کلید چراغ نیست. ما نمی خواهیم به جای حرکت به سمت راه حل درست، به سمت راه حل اشتباه بدویم.» در نهایت، شنیده شد که او به کانال رسانه ای داخلی، که شاید هنوز در این لحظه نگران بود، با گفتن “این یک کلید چراغ نیست، ما نمی توانیم فقط یک سوئیچ را بچرخانیم”، اطمینان داد.

فیلمنامه در همه موارد جامع بود، از کلمه به کلمه داستان منشأ یونایتد گرفته تا سیاست های مربوط به ورزشگاه در مورد تعصب فرهنگی شمال به جنوب، تا تکرار کلمه به کلمه و البته موضوع اصلی این جلسات، مسئله خروس

بعد از این جمله “چیزی نیست که بیشتر از این که هر دوی آنها را از جایشان برکنم” – “من می خواهم همه آنها را از جایشان بیاندازم” و وب سایت باشگاه می گوید “البته ما دوست داریم آنها را از جایشان برکن».

در باشگاهی که ارتباطاتش در زمان‌های اخیر چندان چشمگیر نبوده است، پیام‌های سر جیم رتکلیف واضح و ثابت بوده است. عکس: پیتر برن / پی

این به هیچ وجه نقد نیست. مواجه شدن با خلاصه شما در راه اندازی یک سرمایه گذاری 1 میلیارد پوندی: این چیز خوبی است. اینها همه چیزهای ساده و ساده بودند. کلیدهای کوتاه، نت‌های سرب، یادگاری فرگوسن، صدای جرنگ جرنگ گیتار استون رز. پس از دهه ها سکوت و ارتباطات رسمی آزمایشی، به نظر می رسد روابط عمومی بسیار نرم نیز بخشی از قرارداد جدید باشد.

اثری بر جای می گذارد. با توجه به اینکه این خطوط برنامه ریزی شده است، آنها همچنین از ما می خواهند که آنها را به صورت اسمی در نظر بگیریم، استانداردها نیز چیزی به ما می گویند. رمزگشایی پیام شرکتی سر جیم: دو نکته مهم در مورد مسابقه دربی وجود دارد.

اول، سناریوی از پیش ممیزی شده در واقع در مورد مکان ده هاگ به ما چه می گوید؟ واضح است که این چیز خیلی خوبی نیست. هنگامی که از راتکلیف خواسته شد درباره تن هاگ قضاوت کند، به سه طریق پاسخ داد که اظهار نظر “ناشایست” بود. این – برای لحظه ای تصور کنید که رئیس شما به طرز وحشیانه ای صحبت می کند – به خودی خود یک روایت به نظر می رسد.

درک اینکه این سازمانی است که مهارت اصلی آن استخدام افراد خود و یافتن حاشیه در استخدام است، بینش زیادی لازم نیست. انتخاب سرمربی جدید بدیهی ترین ابزار برای بهبود عملکرد است و تقریباً بخشی از بیانیه ماموریت شرکت است. اما رتکلیف همچنان به تن هاگ اشاره می کرد و ساختاری بسیار واضح برای حفظ یا اخراج ارائه می کرد.

بارها گفته شده که منچستریونایتد باید در این فصل به لیگ قهرمانان اروپا راه یابد. برای جلوگیری از تردید، لزوم استخدام بهترین افراد مورد بحث قرار گرفت. پیام ساده است. اگر ضرایب به چهار و پنج نفر برتر اجازه دهد، تن هاگ می تواند به کار خود ادامه دهد. به نظر می رسد که او کوتاه آمده است، و همچنین برخی صحبت های خام در مورد توانایی اولیه برای تصمیم گیری “بی رحمانه” وجود دارد.

با این حال، ممکن است کافی نباشد. Playstyle یک موضوع بزرگ بحث بود، همراه با ایده هشدار klaxon! – پریدن، قمار به سبک بره بهاری به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی. همچنین در جنبه منفی دفتر کل، دیدگاه بدبینانه در مورد استخدام های اخیر بود. این تقصیر مدیر بود؟ “من بیشتر به استخدام در یک مکان خوب در آینده فکر می کنم.” شاید صدای مواضع دفاعی که توسط سخنرانی تن هاگ در وسط هفته در مورد آنتونی “غیرقابل توقف” گرفته شد، جهشی از ایمان بود که حتی آنتونی غیرقابل توقف نیز ممکن است پل زدن آن را کمی دشوار بداند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اریک تن هاگ تحت فشار است تا اسپرز و استون ویلا را اصلاح کند تا حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تضمین کند. عکس: MB Media/Getty Images

پیام واضح به نظر می رسد. یونایتد باید از تاتنهام و استون ویلا پیروی کند تا امیدی به حفظ ترکیب فعلی مربیگری داشته باشد. سه بازی از 12 بازی اخیر لیگ برابر منچسترسیتی، لیورپول و آرسنال انجام شده است. شکست در اتحاد می تواند آنها را با 11 امتیاز پشت سر ویا در رده چهارم قرار دهد.

هیچ‌کدام از این‌ها با این واقعیت آسان‌تر نمی‌شود که رویدادهای پرچ پر از زبان شگفت‌آوری قوی درباره دشمنان است و – لطفاً اریک، نگاه کن – «می‌خواهم آنها را در زمین فوتبال له کنم».

این دوباره آهنگ ها را برای طرفداران پخش می کند و رضایت گلیزر را کاهش می دهد. اما سر و صدای قبل از بازی در برابر حریفانی که یونایتد را پنج بار در شش بازی گذشته شکست داده اند (میزان مجموع 18-7) کمتر از حد ایده آل است. پپ گواردیولا پیام ویدیویی سر بیگ جیم را قبل از شروع بازی روی دیوار رختکن آویزان نخواهد کرد. درعوض، او یک گزارش بسیار دقیق و مبتنی بر داده در مورد نیمه‌فضاها ارائه خواهد کرد. با این حال، این تفاوت آنقدر زیاد است که حتی یک بازه زمانی سه فصل امیدوارکننده به نظر می رسد.

البته خود این پایه بیشتر یک فلات دورافتاده است، سنگر کوهستانی یک صندوق ثروت مستقل با جاه طلبی بی حد و حصر. آیا این واقعا امکان پذیر است؟ هشت سال طول کشید تا گروه ورزشی فن‌وی در لیورپول به این سطح برسد و جهش رو به جلو با یورگن کلوپ مطمئناً انتصاب عالی بود. ابوظبی با صرف هزینه های سنگین به مدت پنج سال به این مهم دست یافت، سپس در عرض دو سال با پپ به طور کامل هسته ای شد. منچستریونایتد به لطف افزایش قابل توجه درآمدش، به مدت شش سال تحت مدیریت الکس فرگوسن خدمت کرد.

نکته مثبت این است که برنامه هایی برای حل سه مشکل بسیار واضح وجود دارد. حضور انتصابات داخلی در سمت های مهم و غیره. رکورد وحشتناک انتقال و ورزشگاه با عملکرد ضعیف یکی از اجزای حیاتی بازی جوانمردانه مالی است. بحث مسابقه همچنین پوششی برای تلاش بسیار منطقی برای تقلید است. جزئیات واضح نوارهای رتکلیف نشان دهنده تلاشی برای تقلید از مدل شهر است، از استادیوم هایی با بودجه عمومی گرفته تا بهترین افراد در مشاغل مناسب، تا سبک بازی و صحبت های کم کلام درباره بازسازی.

موانع دیگری نیز وجود دارد. مهمتر از همه، خود گواردیولا که یک آلفای مدیریتی مطلق باقی می ماند، اکنون در عرصه ای کاملا شفاف عمل می کند. شانس هر تیم دیگری در لیگ برتر یکسان است: وقتی گواردیولا از مجموعه بیرون می آید.

موضوع دیگر در مورد مقیاس است. رتکلیف یک نوازنده عالی است. او همچنین 27.7 درصد از کل باشگاه را در اختیار دارد و توانایی خود در آوردن گلیزرها را به “اعتماد منصفانه بین این دو طرف” نسبت می دهد. رتکلیف در یکی از لحظات نادر بدون فیلمنامه خود فاش کرد که در واقع فقط جوئل و اورام گلیزر را ملاقات کرده است. من مطمئن هستم که تا زمانی که ما کارهای درست را انجام دهیم، رابطه بسیار خوب پیش خواهد رفت.» به سمت سوف.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *