خلاصه اسکاتلندی: رنجرز نزدیک به بالا، دانز شش نفر در خانه وارناک | لیگ برتر اسکاتلند

محیط بانان صدرنشینان لیگ برتر با پیروزی 3-1 مقابل سلتیک، امتیازات را به دست آوردند شهرستان راس اما زیاده خواهی آنها را از رسیدن به قله باز داشت.

آبی های روشن در دقیقه پنجم توسط مهاجم سیریل دسرز پیش افتادند و تیم میزبان دو بار در اواسط حمله به هدف برخورد کرد.

اما استگیز پایین دوم، با هدایت دان کاوی برای اولین بار از زمان جدایی درک آدامز در هفته گذشته، به طور غیرمنتظره ای با ضربه سایمون موری در دقیقه 25 به تساوی رسید.

دسرز دومین بازی خود را در وقت های تلف شده نیمه اول به دست آورد تا از ناامید شدن هواداران گرس به خاطر موقعیت های از دست رفته جلوگیری کند، اما فرصت های بیشتر در نیمه دوم از دست رفت تا اینکه جان سوتار مدافع در نهایت گل سوم را به ثمر رساند.

پس از اینکه در نهایت به بازی با سلتیک رسیدند، تیم گوان در امتیاز و تفاضل گل با هوپ ها به پایان رسید اما چهار امتیاز کمتر از رقبای قدیمی خود.

آبردین دوک تعویضی در حالی که Dons از سه گل عقب افتاده بود، یک دبل زد و 3-3 به تساوی رسید مادرول در اولین بازی نیل وارناک در لیگ در پیتودری.

نیل وارناک، سرمربی آبردین، چهارشنبه شب اولین بازی خود در پیتودری را بر عهده گرفت. عکس: Stephen Dobson/ProSports/Shutterstock

به نظر می‌رسید که میهمان از شکست خود در جام حذفی مقابل مورتون، با دبل تئو بایر و ضربه آدام دیواین، آنها را در 26 دقیقه در موقعیت فرماندهی قرار داد.

اما دوک 30 ثانیه پس از ورود به زمین به عنوان بخشی از یک تعویض دوبل گلزنی کرد و مهاجم پنج دقیقه بعد از استراحت پس از اینکه استفان گارتنمن یک گل دیگر را به عقب زد، گل تساوی را به ثمر رساند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

هر دو تیم گل‌های مردودی داشتند و بدون شک هر دو با یک امتیاز ناامید خواهند شد و هر کدام سه امتیاز خارج از 6 تیم برتر لیگ برتر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *