خلاصه اسکاتلندی: سلتیک اج با هفت امتیاز بدبخت داندی اما رنجرز همچنان صدرنشین است | لیگ برتر اسکاتلند

سلتیک با پیروزی 7-1 مقابل، در فرم باقی ماند داندی با این حال، پس از گلزنی در نیمه اول در پارک هد محیط بانان برتری خود را در صدر لیگ برتر پس از پیروزی سخت 2-1 مقابل تیمش حفظ کرد کیلمارناک در پارک راگبی

کامرون کارتر-ویکرز شکست سلتیک را در دقیقه هفتم آغاز کرد و گل های آدام آیدا، مت اوریلی و دایزن مائدا باعث شد سلتیک در فاصله نیم ساعته چهار پیش بیفتد.

گرگ تیلور و کالوم مک گرگور شش امتیاز قبل از استراحت به دست آوردند و دنیل کلی با یک گل عالی اولین بازی خود را در لیگ انجام داد.

زمانی که مایکل ملون یک گل را به ثمر رساند، داندی با کارت قرمز فینلی رابرتسون به 10 نفر کاهش یافت، اما پس از بازگشت رنجرز در کیلمارناک، جو پیش از این کمی تفاوت را از دست داد.

دنی آرمسترانگ، وینگر کیلی، در دقیقه 11 نیمه اول پر انرژی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و تیم درک مک اینس ارزش برتری را داشت.

گرس مجبور شد عمقش را به زمین بزند و کاپیتان جیمز تاورنیر با یک ضربه ایستگاهی متمایز در دقیقه 55 بازی را به تساوی کشاند تا اینکه تام لارنس هافبک با یک پایان خوب تنها 4 دقیقه بعد به گل رسید.

بازیکنان رنجرز در سوت پایان در کیلمارناک جشن گرفتند. عکس: اندرو میلیگان / PA

با 10 بازی باقی مانده در لیگ (5 بازی قبل از جدایی)، تیم فیلیپ کلمنت دو امتیاز از سلتیک جلوتر است.

قلبها لارنس شنکلند، مهاجم این تیم در تساوی 1-1 مقابل حریف در خانه، بیست و ششمین گل فصل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. هیبرنیان.

تیم ایستر رود با بازیساز امیلیانو مارکوندس به صورت قرضی از بورنموث پیش افتاد. اما درست قبل از استراحت، زمانی که هارتز یک ضربه پنالتی مورد بحث دریافت کرد و شنکلند با فرم ششمین گل دربی ادینبورگ خود را از زمان انتقال به تاینکاسل در تابستان 2022 به ثمر رساند، عقب نشینی کردند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

آبردین همچنان با خطر کشیده شدن به نبرد سقوط پس از شکست از دانز بی دندان روبرو می شوند سنت جانستون. پنالتی نیکی کلارک در اواخر نیمه اول دروازه را باز کرد و بنجامین کیمپیوکا 13 دقیقه بعد گل دوم را به ثمر رساند. این برد باعث شد تا قدیس های کریگ لوین با دون ها در امتیاز برابر شوند و به نظر می رسد هر دو طرف در جهت مخالف حرکت می کنند.

مادرول از پشت آمد تا پایین را بزند زندگیستون 3-1 و تقویت شش امید برتر. اگرچه لیوینگستون تنها پس از سه دقیقه از تته ینگی پیش افتاد، اما سم نیکلسون در نیمه دوم بازی را به تساوی کشاند تا اینکه بلر اسپیتال یک گل شگفت انگیز به ثمر رساند. جک ویل تعویضی با امتیاز سوم در دقیقه 87 به دردسرهای لیوینگستون اضافه کرد.

مادرول سه امتیاز با شش تیم برتر فاصله دارد، در حالی که لیوینگستون هفت امتیاز کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *