بسکتبال
خلاصه بازی هفته سوم BCL: 16 بازی آخر نزدیک است

خلاصه بازی هفته سوم BCL: 16 بازی آخر نزدیک است


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

در دیدارهایی که عصر امروز برگزار شد، چوله بسکت و پینار کارشیاکا به ترتیب دینامو ساساری و ریو بروگان را شکست دادند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند و تصویر مرحله بعدی لیگ قهرمانان بسکتبال 2023-24 نمایان شد.

آنها روز سه شنبه از MHP Riesen Ludwigsburg، Hapoel Holon و Tofaş Bursa، Darushşafaka، Filou Oostende و PAOK گذشتند و به مرحله یک هشتم نهایی رسیدند. قرار بود پنج تا از هشت سری بهترین از سه در بازی 3 تای بریک حل شود.لیگ قهرمانان بسکتبال اضافه شد.

در حالی که کریگ رندال با 24 امتیاز پیشتاز شوله بود، ویتو براون و دارون هیلیارد هر کدام با 17 امتیاز پیروزی را برای پینار کارشییاکا به ارمغان آوردند. در حالی که جیون گریوز با 21 امتیاز، 4 ریباند و 8 پاس منجر به گل در MHP Riesen Ludwigsburg عملکرد عالی داشت، جاستین اسمیت با 28 امتیاز و 9 ریباند در هاپوئل هولون به دابل دابل نزدیک شد. PAOK

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی لیگ قهرمانان بسکتبال آمده است. برای اولین بار از زمانی که Play-Ins بخشی از فرمت مسابقات در فصل 2021-22 شد، چهار نفر از هشت برنده Play-In در سری مربوطه خود مزیت خانگی نداشتند..

مرحله یک هشتم نهایی هفته آینده از روز سه شنبه 23 ژانویه آغاز می شود و در بازی های خانگی و خارج از خانه به صورت یک دور انجام می شود. این مسابقات در 20 مارس با حضور دو تیم برتر هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی به پایان می رسد.بیانیه مطبوعاتی اضافه شد.

بازی های لیگ قهرمانان بسکتبال

مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان بسکتبال

گروه I
یونیکاخا
SIG استراسبورگ
سبد چوله
توفاش بورسا

گروه J
جی دی ای دیژون
مخابرات بن
MHP Riesen Ludwigsburg
گالاتاسرای اکما

گروه K
لنوو تنریف
هاپوئل اورشلیم
پریستریا
پینار کارسیاکا

گروه L
آئک آتن
UCAM مورسیا
پرومیتهاس
هاپوئل هولون

– دو تیم برتر هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی BCL راه خواهند یافت

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *