خلاصه قهرمانی: سفر برنده به لستر، امتیاز ذخیره روترهام | مسابقات قهرمانی

لستر او پس از یک مبارزه سخت، امتیاز خود را در صدر چمپیونشیپ به 10 امتیاز رساند هادرزفیلد 4-1. تام کانن دو گل به ثمر رساند و ریکاردو پریرا و استفی ماویدیدی نیز در برگه گل ثبت شدند.

نزدیکترین رقبا ایپسویچ تساوی 0-0 برای دومین بار متوالی در بازی 10 نفره استوکاو جردن تامپسون را برای دومین حمله قابل رزرو در اواسط نیمه دوم اخراج کرد.

ساوتهمپتون همچنین باید به یک امتیاز بسنده می کرد نوریچ جاش سارجنت پس از لغو بازی آدام آرمسترانگ در دقیقه 70 لیدز فاصله با ساوتهمپتون با برد 3-0 به 4 امتیاز رسید بیرمنگام در جاده الند دن جیمز پاتریک بامفورد را برای اولین گل آماده کرد و گل دوم را خودش در وقت های تلف شده نیمه اول به ثمر رساند. کریسنسیو سامرویل پس از استراحت گلزنی را تکمیل کرد تا فشار روی مربی میهمان وین رونی افزایش یابد.

وست بروم آنها پس از شکست با گلی که لیام کالن در دقیقه 55 به ثمر رساند در رده پنجم باقی ماندند. سوانسیضربه خیره کننده الکس پریچارد و گل اول نازاری روسین برای این باشگاه باعث تقویت مدعیان پلی آف شد. ساندرلند 2-0 برد پرستون ناهار در استادیوم نور در شروع کار است.

اکولایزر اواخر تام ایوز در انتهای جدول به دست آمد روترهام یک نکته ارزشمند در مقابل سوختگی سیاه در ایوود پارک 2-2 مساوی شد و شان هاچینسون 1-0 پیروز شد. دیوار آسیاب -اکثر شهر بریستول در دقیقه دوم وقت های تلف شده

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

در کاونتری در مسابقه ای که در ورزشگاه ریورساید 3-1 میدلزبورو را شکست داد، تاتسوهیرو ساکاموتو دو گل به ثمر رساند که میهمان از پشت به دنبال ضربه ابتدایی جاش کوبرن در نیم ساعت به ثمر رسید.

جذاب ترین بازی روز در خانه پارک برگزار شد. پلیموث و واتفورد با یک تریلر شش گله به استقبال سال جدید رفتیم. فین آزاز و مورگان ویتاکر، گل اولیه ادو کایمبه رایان هاردی، پلیموث را 2-1 جلو انداخت و گل تساوی عالی اسماعیل کونه، برتری تیم میزبان را در نیمه اول بازگرداند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

رایان اندروز کمی قبل از پایان ساعت بازی را 3-3 کرد و هیچ یک از طرفین نتوانستند برنده ای را پیدا کنند.

کاردیف با برتری 2-1 این مسابقه به مقام نهم صعود کرد QPRپری نگ در دقیقه 74 پس از اینکه پل اسمیت گل اول دیمیتریوس گوتاس را لغو کرد، گل پیروزی را به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *