خلاصه WSL: ماکاریو چلسی اولین بازی خود را با گل پیروزی در لستر انجام داد | سوپرلیگ بانوان

گل کاتارینا ماکاریو چلسی اولین بازی او و بازگشت او به میادین پس از 20 ماه با مصدومیت به قهرمان سوپرلیگ بانوان کمک کرد تا با نتیجه 4-0 خارج از خانه به پیروزی برسد. لستر در استادیوم کینگ پاور

چلسی با پیروزی زیر نظر ویلی کرک از شکست مقابل منچسترسیتی عقب نشینی کرد و در این روند با تفاضل گل بالاتر رفت.

این دیدار در دقیقه 38 با گل اول چلسی توسط ناتالی بیورن آغاز شد. مایرا رامیرز قبل از پایان وقت استراحت یک ثانیه برای تیم اما هیز اضافه کرد. پس از آن چلسی تسلط یافت و تلاش های بیشتر یوهانا رایتینگ کانیرید و ماکاریو به میهمان کمک کرد تا در جدول امتیازات بالاتر از سیتی قرار گیرند.

این یک لحظه عالی برای ماکاریو بود که در ماه ژوئیه با چلسی قرارداد امضا کرد و هنوز در حال بهبودی از مصدومیت رباط صلیبی قدامی خود است که در سال 2022 برای لیون بازی کرد. هیز.

در همین حال، منچستر یونایتد آنها با تساوی 1-1 جایگاه خود را در بین سه تیم برتر از دست دادند. وستهام. ریچل ویلیامز در دقیقه چهارم با گل 50 WSL خود میهمان را پیش انداخت. اما ویوین آسه ای پنج دقیقه بعد از بازی بازی را به تساوی کشاند و تیم مارک اسکینر 9 امتیاز از آرسنال رده سومی عقب افتاد.

اما کویویستو دو گل به ثمر رساند لیورپول اصابت استون ویلا 4-1. ضربه انحرافی گریس فیسک در دقیقه 19 باعث برتری لیورپول شد و سوفی رومن هاگ یک ثانیه اضافه کرد تا اینکه سارا مایلینگ آن را از روی نقطه پنالتی به عقب برگرداند.

کویویستو نتیجه را 3-1 کرد و در 8 دقیقه مانده به پایان بازی چهارم شد.

برایتون به کف سنگ رسید شهر بریستول 7-3، هشت امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *