خلاصه WSL: منچستریونایتد برایتون را غرق کرد و لیورپول اسپرز را نجات داد | سوپرلیگ بانوان

نیکیتا پریس به فرم خوب خود ادامه می دهد منچستر یونایتداو در هر نیمه گل زد و به تیمش کمک کرد تا با نتیجه 2-0 در سوپرلیگ زنان قهرمان شود. برایتون. پریس در این فصل در 12 بازی لیگ 8 گل به ثمر رسانده است و بسیاری را به این فکر می اندازد که آیا او باید برای تیم ملی انگلیس دعوت شود زیرا او در جام جهانی حضور نداشت.

نادیده گرفتن باید سخت باشد، درست است؟ مارک اسکینر، مدیر او گفت، چون فکر می‌کنم او در حال حاضر در مکان بسیار خوبی قرار دارد. حتی حرکت بازگشت او به بازی بهتر شده است؛ او تمرکز می‌کند، بازی را به هم مرتبط می‌کند و دوندگی‌هایش عالی هستند. جای خوبی است و امیدوارم سارینا (ویگمن) و تیمش اکنون در آن بهتر شوند.”

اولین بازی برایتون با سرمربی موقت مایکی هریس، که پس از اخراج ملیسا فیلیپس وارد بازی شد، با ضربه پریس در دقیقه نهم بد شروع شد، اما آنها در نیمه اول تیم میزبان را به یک شوت به سمت دروازه محدود کردند. گیزه دومین پاس گل خود را در نیمه دوم برای پریس به ثمر رساند.

رهبران چلسی آنها با نتیجه 3-0 اورتون را شکست دادند تا هشتمین برد متوالی خود را در تمامی رقابت ها کسب کنند. گورو رایتن در دقیقه 27 از روی نقطه پنالتی تیم اما هایس را به برتری رساند. ملی پوش نروژی این کار را در دقیقه 72 تکرار کرد و ارین کاتبرت یک امتیاز در یک سوم پایانی به دست آورد تا آبی ها سه امتیاز از منچسترسیتی و شش امتیاز از آرسنال پس از شکست غافلگیرانه مقابل وستهم فاصله داشته باشند.

دو گل دیرهنگام در سه دقیقه با هدایت مهاجمان انگلیسی لورن همپ و کلویی کلی شهر منچستر به پیروزی 2-0 مقابل رسید لستر.

لورن همپ شیرجه می زند تا پاس خدیجه شاو را برای منچستر سیتی تبدیل کند. عکس: Jason Cairnduff/Action Images/Reuters

پس از اینکه شاگردان ویلی کرک سیتی را برای بیش از 80 دقیقه ناامید کردند، همپ روی ارسال خدیجه شاو هجوم آورد و سپس کلی مستقیماً از روی کرنر به گل رسید و سه امتیاز را به دست آورد. این برد باعث شد تا سیتی با آرسنال رده سومی با سه اختلاف فاصله داشته باشد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

در مرسی ساید، ماری هابینگر گل نیمه دوم سلین بیزه را در وقت های تلف شده لغو کرد. لیورپول مساوی 1-1 با تاتنهام. غنائم مشترک به این معنی است که آنها با 19 امتیاز برابر هستند، پنج امتیاز کمتر از منچستریونایتد، با برتری لیورپول در تفاضل گل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *