بسکتبال
داد و ستد لیلارد با جیانیس تلخ بود، در حالی که شیطنت های پورتلند طعم ترش را در دام باقی گذاشت.

داد و ستد لیلارد با جیانیس تلخ بود، در حالی که شیطنت های پورتلند طعم ترش را در دام باقی گذاشت.


توسط تیم یوروهوپ / اطلاعات@یوروهوپباز کن

تجارت پرفروش حول محور دامیان لیلارد دنیای NBA را تکان داد. گارد هفت ستاره آل استار به میلواکی باکس نقل مکان کرد تا با جیانیس آنتتوکومپو در شرق یک زوج قدرتمند تشکیل دهد.

پس از یک تابستان گمانه زنی، تریل بلیزرز با یک معامله سه تیمی شامل میلواکی و فینیکس سانز موافقت کرد که در نتیجه جرو هالیدی، دی آندر آیتون و تومانی کامارا به پورتلند آمدند. علاوه بر این، آنها یک انتخاب دور اول در سال 2029 از طریق باکس و دو تعویض انتخاب دور اول با باکس (2028، 2030) به دست آوردند.

گزارش بلیچ ما نگاهی عمیق به تمام اتفاقات بین لیلارد و تریل بلیزرز در طول تابستان انداختیم. آنها همچنین برداشت های اولیه از ستاره میلواکی، جانیس آنتتوکومپو، که در مورد از دست دادن ژرو هالیدی و هیجان او برای بازی با دیم صحبت می کرد، جمع آوری کردند.

لیلارد در ابتدای تابستان درخواست داد و ستد کرد و میامی هیت مقصد مورد نظر او بود، اما پورتلند تریل بلیزرز بر اساس گزارش ها تحت فشار بود. این در نهایت منجر به شکاف بین اردوی بازیکن و تیم اورگان شد.

همانطور که در مقاله ذکر شد، سازمان پورتلند به لیلارد گفت که در ده بازی پایانی فصل قبل شرکت کند تا تیم بتواند شانس قرعه کشی خود را افزایش دهد و بالاترین درفت ممکن را بدست آورد، سپس او را با یک کهنه کار ثابت معاوضه کند. لیلارد با اکراه این پیشنهاد را پذیرفت و دلیل آن مصدومیت ساق پا بود. تریل بلیزرز در نهایت اسکوت هندرسون را با انتخاب سوم انتخاب کرد و در 1 جولای، پوینت گارد 33 ساله ترجیحا با میامی درخواست داد و ستد کرد.

از این گذشته، پورتلند از شرکت در مذاکرات تجاری با هیت خودداری کرد و حتی در اوایل سپتامبر تمام ارتباط خود را با لیلارد و آرون گودوین قطع کرد.

نحوه اجرای تابستان امسال در پشت صحنه قطعا طعم ترشی را در دهان من گذاشت. اما این تجربه شگفت انگیزی که من با تریل بلیزرز و این شهر داشته ام را تغییر نمی دهد. من همیشه این مکان را گرامی خواهم داشت. این خانه من است. مهم نیست که من همیشه اینجا زندگی خواهم کردلیلارد به B/R گفت.

لیلارد حتی در صورت عدم تحقق انتقال به فلوریدا به بازگشت فکر می کرد، اما پورتلند این گزینه را رد کرد. هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. گفته می شود کهنه سرباز 12 ساله NBA شوکه شده بود. او حتی در رویدادهای تیم شرکت کرد، اما جنرال موتورز جو کرونین با او صحبت نکرد.

من به این مرکز رفتم زیرا هنوز در فهرست حضور داشتم و معمولاً در این زمان از سال فعالیت های تیمی به عنوان یک گروه شروع به افزایش می کند. مطمئن نبودم تحت تاثیر قرار بگیرم، بنابراین آن را در ترکیب انداختم. او گفت: «من برای ایجاد مشکل به آنجا نرفتم. لیلارد ادامه داد: «این شخصیت من نیست. اگر آنها چنین احساسی داشتند، هدف من این نبود. من فقط سعی می کردم به آن عادت کنم و همه از دیدن من خوشحال شدند. همه به جز جو او هرگز با من صحبت نکرد. و زمانی که متوجه این موضوع شدم، تصمیم گرفتم که برای صحبت کردن با او دست از سر راهم بردارم.

با گذشت زمان، حتی NBA به دلیل روابط ضعیف بین بازیکن و تریل بلیزرز مجبور شد وارد عمل شود و یک جلسه Zoom با مقامات لیگ ترتیب دهد و کرونین در نهایت با گودوین ارتباط برقرار کرد. خیلی زود اوضاع در پشت صحنه شروع به حرکت کرد و لیلارد در کمال تعجب به میلواکی ختم شد.

باکس به دنبال بازیکنانی بود که شانس قهرمانی آنها را افزایش دهد و خود را به یک ستاره تبدیل کرد، اما به چه قیمتی؟ ستاره این تیم، جیانیس آنتتوکومپو، هیجان زده است که در کنار لیلارد بازی کند، اما از اینکه جرو هالیدی مجبور به ترک این تیم شد، ناامید است.

جرو مادام العمر برادر من است. من عاشق خانواده اش هستم. من او را دوست دارم. من از آن قدردانی می کنم. قهرمانی پادشاه را به من داد. او بود که دزدی بزرگ را در بازی 5 فینال انجام داد. بارها رفتم باهاش ​​دعوا کردم. بسکتبال اف سی. لعنت به رسانه ها این مرد مادام العمر برادر من است و همیشه خواهد بود. او هر جا که برود موفق خواهد بود،آنتتوکومپو به B/R گفت.

در حالی که به دلیل گزارش ها مبنی بر اینکه تریل بلیزرز ممکن است بخواهند او را معامله کنند، آینده هالیدی نامشخص است، یانیس و لیلارد مطمئناً نیرویی هستند که در شرق و کل NBA قابل محاسبه هستند.

حالا من هم برای داشتن دام هیجان زده هستم. این به ما شانس قهرمانی می دهد. من هیجان زده هستم که با بازیکنی با کیفیت او بازی کنم. او می تواند گل بزند و چراغ ها را در خواب خاموش کند. روز تلخ و شیرینی برای شهر میلواکی است. شما دایم را دریافت می کنید، یک بازیکن بزرگ، اما یک مرد بزرگ را از دست می دهید. جرو ما را به سرزمین موعود برد. الان 10 سال دارم میدونم یه کاره در پایان روز، جرو مادام العمر برادر من خواهد بود. یکی از بهترین افرادی که تا به حال در اطرافم بوده ام. اما باید روی هدف قهرمانی تمرکز کنیم. خانم آن را می خواهد. او تشنه برد است و ما را هل خواهد داد. من بسیار خوشحالم که او را در تیم خود داریم.

یکی از اولین پیامک‌هایی که لیلارد هنگام اعلام قرارداد دریافت کرد، از آنتتوکومپو بود:بیایید این قهرمانی لعنتی را ببریم“.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *