بسکتبال
دامیان لیلارد «کد تقلب» جیانیس را یاد می گیرد

دامیان لیلارد «کد تقلب» جیانیس را یاد می گیرد


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

قبل از پیوستن به نیروها در پیش فصل NBA 2023 و فصل عادی بعدی، تمرین صرف دامیان لیلارد با جیانیس آنتتوکومپو برای هم تیمی جدیدش کافی بود تا رتبه قابل توجهی کسب کند.

لیلارد، 33، او با The Athletic صحبت کرد در مورد بازی سازی برای فریک در تمرینات میلواکی باکس.

“من استفراغ کردم. او از جا پرید، آن را گرفت، چرخید، و خیلی سریع با دو دست آن را غرق کرد. و مثل این بود که “من هرگز با کسی که توانایی انجام این کار را داشته باشد، بازی نکرده ام.” او اولین تجربیات خود را با Antetokounmpo به اشتراک گذاشت.

“بنابراین فقط متفاوت است زیرا مانند یک کد تقلب بود.” او در یک مصاحبه طولانی با اریک نهم توضیح داد: فقط می‌توانم یک توپ را پرتاب کنم و کسی را بخواهیم که به اندازه کافی هماهنگ باشد تا مردش را نگه دارد، بالا برود، بگیرد، با تعادل پایین بیاید، بالا برود و دریبل نکند، پا نگذارد و، می‌دانید، روی مردم غوطه‌ور شود.»

Antetokounmpo و Lillard که بازی‌های نمایشگاهی مقابل شیکاگو بولز در Fiserv Forum و مقابل Memphis Grizzlies در FedExForum را از دست دادند، احتمالاً روز یکشنبه در Crypto.com Arena برابر لس‌آنجلس لیکرز بازی خواهند کرد.

“من فرصتی برای برنده شدن می خواهم”

پس از 11 سال حضور در پورتلند تریل بلیزرز، این بازیکن بومی اوکلند در اواخر سپتامبر به باکس مبادله شد.

“در این مرحله از حرفه‌ام، من می‌خواهم برنده شوم. می‌خواهم شانسی برای برنده شدن داشته باشم، بنابراین وقتی در موقعیتی قرار می‌گیرم که مردی به اندازه او مسلط باشد، دو بار MVP، دو بار یک بازیکن دفاعی سال، مردی که قهرمانی را به دست آورده است، او هم می خواهد برنده شود.” او در مورد همکاری با جیانیس اضافه کرد، من فکر می کنم که ما تقریباً در مورد هم تیمی بودن، بی خود بودن و انجام کارهای ضروری تقریباً یکسان هستیم.»

لیلارد از وبر استیت با ششمین انتخاب کلی در درفت NBA 2012 انتخاب شد. او 830 بازی را بین فصل عادی و هشت فصل در پلی آف ثبت کرد. طولانی ترین دوره پس از فصل آن در سال 2019 رخ داد و به فینال کنفرانس غرب رسید.

اعتبار عکس: Getty Images

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *