بسکتبال
دبل دبل میروتیچ در شکست المپیا میلانو مقابل پسارو کافی نبود

دبل دبل میروتیچ در شکست المپیا میلانو مقابل پسارو کافی نبود


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

فصل 2023/24 لیگ بسکت شروع پر دردسری برای مدافع عنوان قهرمانی المپیا میلانو داشته است. شاگردان اتوره مسینا دومین شکست خود را در پنج دور متحمل شدند و با نتیجه 80 بر 87 مغلوب وی ال پسارو شدند.

حتی دبل دابل نیکولا میروتیچ که مسابقه را با 18 امتیاز و 10 ریباند به پایان رساند، کمکی به میلان برای پیروزی در فوروم مدیولانوم نکرد. اسماعیل کاماگاته با 15 امتیاز و 7 ریباند به دنبال او رفت و مائودو لو نیز با 14 امتیاز شکست خورد.

پسارو با 20 امتیاز لئاندرو توته، اسکات بامفورث 15 امتیاز و 6 پاس منجر به گل، کوئینسی فورد با 13 امتیاز، 13 ریباند و دابل دابل ری مک کالوم با 11 امتیاز و 10 پاس گل، یک برد بزرگ به دست آورد. . تروون بلویت 11 امتیاز و والریو مازولا 10 امتیاز کسب کردند.

مسینا: “تقصیر من است”

مربی اتوره مسینا مسئولیت این شکست را بر عهده گرفت و گفت که سعی کرده به برخی از بازیکنان استراحت دهد.

از هواداران و باشگاه بابت این بازی بد چه از نظر نگرش و چه از نظر فداکاری عذرخواهی می کنم. کلاه بر روی پسارو به خاطر دقت و عملکرد خوبشان است، اما شما نمی توانید 90 امتیاز را در زمین خانگی خود قبول کنید. این را نمی توان انکار کرد. ما ریباندهای زیادی دریافت کردیم، آنها روی سر ما برگشتند. وقتی بیرون می روید، همیشه باید با قاطعیت این کار را انجام دهید، می توانید بد شلیک کنید، اما آنها نمی توانند مثل امشب روی شما غوطه ور شوند. این یک واقعیت مرتبط است زیرا این موقعیت ها همیشه اتفاق می افتد. من مسئولیت اطمینان از استراحت بسیاری از بازیکنان را بر عهده گرفتم، فکر کردم می‌توانیم با آنچه امروز در دسترس است، بازی را به خانه برگردانیم. یک انتخاب ضروری اما یک اشتباه قضاوتی که سعی می کنم در آینده تکرار نکنم، تقصیر من است. وقتی درصد شوت دو امتیازی خود و آنها را می بینیم کمی گیج می شویم، اما نمی توانم برای خودم توضیح دهم که چرا. امروز فرصت مناسبی بود که خیلی ها خودشان را بیشتر نشان دهند و بیشتر بازی کنند، قطعا خیلی از مشکلات وجود دارد که ما آنها را حل کرده ایم و روی آنها کار کرده ایم.تاکتیکیست باتجربه ایتالیایی در کنفرانس مطبوعاتی گفت.

میلان که برای سومین بار در چهار بازی اخیر خود در هر دو رقابت شکست خورده است، سعی خواهد کرد در بازی دور ششم یورولیگ (11/02) مقابل موناکو در خانه ریکاوری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *