“در تاریکی”: گلف بازها نامه وکیلی را به تور PGA ارسال کردند و خواستار شفافیت شدند | تور PGA

وکلای مدافع 21 گلف باز، از جمله قهرمان سابق مسترز دنی ویلت، به تور PGA نامه نوشتند و خواستار “افشای کامل” مذاکرات جاری برای تضمین آینده سازمان شدند. این ورزش هنوز درگیر جنگ داخلی است و بازیکنان رده پایین ناراضی ادعا می کنند که “در مورد این روند در تاریکی رها شده اند”.

تور PGA و صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی در حال مذاکره با هدف ایجاد آینده ای جدید و جمعی برای گلف نخبه تا مهلت پیشنهادی 31 دسامبر هستند. به احتمال زیاد برش برداشته خواهد شد. گروه ورزشی Fenway مالک باشگاه لیورپول اکنون بخش مهمی از این بحث ها است زیرا امیدوار است در مدل تجاری جدید سرمایه گذاری کند. انتظار می رود که Fenway با PIF همکاری کند، زیرا با چالشی از سوی یک گروه سهام خصوصی دیگر مستقر در ایالات متحده برای کسب تاییدیه هیئت مدیره PGA Tour مواجه است.

اما رتبه و رتبه بی تاثیر به نظر می رسند. نامه ای از شرکت حقوقی نیویورک سوزمن گادفری به هیئت مدیره PGA Tour به دنبال اطلاعاتی در مورد بررسی پیشنهادات مختلف توسط تور PGA است که ساختار تور PGA را تغییر می دهد و می تواند تأثیر عمیقی بر زندگی و خانواده مشتریان ما داشته باشد. ” زندگی و معیشت صدها بازیکن تور».

او با نگاهی گذرا به فرآیند تصمیم گیری می افزاید: «هیئت مدیره اخیراً پیشنهادهای متعددی از شرکای سرمایه بالقوه دریافت کرده است که به طور بالقوه نحوه عملکرد PGA Tour، کنترل آن و مالکیت آن را تغییر می دهد.

“به جز تعداد انگشت شماری از بازیکنان PGA Tour در مورد خرید بالقوه، چگونگی تاثیر آن بر آنها و اینکه چه تضاد منافع ممکن است بر تصمیم گیرندگان تاثیر بگذارد کاملا در تاریکی نگه داشته شده اند. ما خواستار افشای کامل جزئیات و تجزیه و تحلیل سرمایه بالقوه هستیم. پیشنهادات شرکا باید به درستی با همه بازیکنان تور به اشتراک گذاشته شود.”

ویلت به نام‌هایی مانند دیلان فریتلی، لانتو گریفین، گریسون موری، اسکات پیرسی و جیمز هان پیوست که نام خود را به این مکاتبه دادند. هان زمانی یکی از اعضای هیئت سیاست گذاری PGA Tour بود. یکی دیگر از امضاکنندگان، وسلی برایان، روز سه شنبه در شبکه های اجتماعی پست کرد که “مطمئن نیست سازمانی که من برای آن کار می کنم چگونه کار می کند.” اینکه گلف بازها کارمند یا پیمانکار مستقل هستند همیشه موضوع بحث بوده است.

این هیئت در حال حاضر شامل تایگر وودز، جردن اسپیث و پاتریک کانتلی است. روری مک ایلروی ماه گذشته با اشاره به محدودیت های زمانی از نقش خود به عنوان کارگردان کناره گیری کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

در این نامه حقوقی درخواست شده است که “یک جلسه با مدیران مستقل در هیئت سیاستگذاری برای درک روندی که دنبال شده است و در آینده دنبال خواهد شد.” او می‌افزاید: مهم‌تر از آن، ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه تضاد منافع فاش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *