فوتبال
در حالی که لیورپول از استون ویلا عبور می کند، سوبوسلای و صلاح در هدف قرار می گیرند |  لیگ برتر

در حالی که لیورپول از استون ویلا عبور می کند، سوبوسلای و صلاح در هدف قرار می گیرند | لیگ برتر

یورگن کلوپ با خوش‌بینی زیادی نسبت به حال و آینده لیورپول وارد رقابت‌های بین‌المللی می‌شد، اگر انحراف جدی ثروت عربستان در مقابل محمد صلاح نبود. او با شکست غالب استون ویلا در کنار صلاح یک بار دیگر تیم بازسازی شده را تحت تأثیر قرار داد و به یک پیروزی تقریباً اجتناب ناپذیر راحت افزود.

میهمانان اونای امری با ظاهری مطمئن به آنفیلد رسیدند، اما در مقابل عملکرد فوق‌العاده و خستگی‌ناپذیر لیورپول در جایگاه دوم قرار گرفتند. دومینیک شوبوسلای در عرض سه دقیقه دروازه را باز کرد و ویا هرگز تهدید به پاسخ نکرد. گل به خودی متی کش و شوت نیمه دوم صلاح که همواره مورد پیگیری باشگاه الاتحاد لیگ برتر عربستان بوده است، شروع شیک و بدون شکست لیورپول در فصل جدید را در سیصدمین بازی کلوپ در لیگ ادامه داد. سلطنت کنند.

داروین نونیز با اولین شروع فصلش به خاطر قدرت بردش در بازی یکشنبه گذشته در نیوکاسل جایزه گرفت. ملی پوش اروگوئه ای و لیورپول از همان جایی که در سنت جیمز پارک متوقف شدند، ادامه دادند. او بی امان در جلو پرس می کند و مدام دفاع حریف را ناآرام می کند. و مزیت انجام آن با یازده مرد. در مقام مقایسه، ویلا کند و گیج به نظر می رسید.

تیم میزبان پیش بود که بازیکن مورد علاقه جدید لیورپول، شوبوسلای، اولین گل خود را برای این باشگاه به ثمر رساند و 900مین گل را در تمامی رقابت ها تحت هدایت کلوپ به ثمر رساند. ترنت الکساندر-آرنولد از یک کرنر وارد دروازه شد و پس از اینکه مدافع احمق ویلا توسط صلاح در خانه محروم شد، توسط پائو تورس پذیرفته شد. توپ ست شده از طریق دهان شلوغ دروازه بان به سمت Szoboszlai حرکت کرد، بدون علامت در خارج از محوطه جریمه کمین کرده بود، و Szoboszlai با یک رانندگی خوب برای اولین بار وصل شد و درست در تیرک سمت چپ Emiliano Martínez سرگردان شد.

ویا در محاصره بود و نتوانست راهی برای خروج پیدا کند و با مصدومیت دیگو کارلوس یک شکست زودهنگام دیگر را متحمل شد. این مدافع نگون بخت بیشتر فصل گذشته را به دلیل پارگی تاندون آشیل از دست داده بود و قبل از اینکه بتواند از تونل بیرون بیاید باید تحت درمان طولانی قرار می گرفت. امری پاسخ مثبت داد و گزینه تهاجمی دیگری به لئون بیلی داد و کش را به دفاع راست بازگرداند. این را نمی توان در مورد تیم او گفت.

دومینیک شوبوسلای با زدن گل ابتدایی لیورپول اولین گل لیورپول را برای این باشگاه به ثمر رساند و 900مین گلی که در تمامی رقابت ها با مدیریت کلوپ به ثمر رسید را به ثمر رساند. عکس: مت مک نالتی/گتی ایماژ

در عرض دو دقیقه از تعویض، ویا دو امتیاز عقب بود. پذیرش تیم میهمان ممکن است تاسف بار باشد، اما روند بالای آنها یک بار دیگر مشخص شد که الکساندر-آرنولد صلاح را با توپ شناور آزاد کرد. بازیکن محبوب مصر پاس نونیز را لمس کرد که از فاصله نزدیک شوت کرد. در مقابل ریباندی که به ساق پایش برخورد کرد و به سمت تور خودش رفت، کش هیچ کاری نمی توانست انجام دهد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • روی دکمه Menu در پایین سمت راست در برنامه Guardian ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

یک پرس کوتاه و دیرهنگام از سوی میهمان در حالی بود که جان مک گین درخشید و بیلی در تلاش برای پایان دادن به حرکتی روان با داگلاس لوئیز و لوکاس دیگن بود. اما در غیر این صورت، اگر ژوئل ماتیپ یک ضربه ایستگاهی از روی ضربه ایستگاهی الکساندر-آرنولد یا ضربه چیپ استادی نونیز روی مارتینز به تیرک دروازه نمی خورد، پس از استراحت ناپدید می شد. این بار، کش به درستی ریباند کرد و قبل از اینکه لوئیس دیاز بتواند برگردد، از خط خارج شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با توجه به اینکه محرومیت و مصدومیت لیورپول فاقد اولین انتخاب های ویرجیل فن دایک و ابراهیما کوناته بود، پیاده روی آفتابی یکشنبه نمی توانست برای کلوپ بهتر از این پیش برود. مصدومیت الکساندر-آرنولد تنها خطای دفاعی بعد از ظهر بود. جو گومز و ماتیپ به راحتی اولی واتکینز را تحت کنترل درآوردند، در حالی که آلیسون با یک سیو خوب، زمانی که ویا فرصتی برای دلداری داشت، کش را رد کرد. بیلی تعویضی مستقیماً به سمت تونل حرکت کرد که نیکولو زانیولو جایگزین او شد.

تا آن زمان، لیورپول سه گل زده و سه امتیاز کسب کرده بود. در پایان یک هفته که لیورپول 150 میلیون پوند را برای خدمات او رد کرد و یک هفته پیش‌تر که می‌توانست پیشنهاد بیشتری از عربستان سعودی بدهد، صلاح به ناچار دست به کار شد. نونیز کرنر اندی رابرتسون را به سمت تیرک عقب برد و صلاح با عجله جلوی دیگن رفت تا از فاصله نزدیک حرکت کند. این صد و پنجاهمین بازی بود که صلاح برای لیورپول گلزنی می کرد. آنفیلد نفس خود را حبس می کند تا بفهمد که آیا 151 اتفاق می افتد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *