دونالد همچنان کاپیتان جام رایدر است و نقش وودز را برجسته می کند | جام رایدر

پس از تایید اینکه لوک دونالد رهبری دفاع اروپا از جام در Bethpage را بر عهده خواهد داشت، توجه به این موضوع معطوف شد که آیا تایگر وودز کاپیتان تیم ایالات متحده در جام رایدر 2025 خواهد بود یا خیر. دونالد، که امسال کاپیتان اروپا برای پیروزی همه جانبه در رم بود، با توجه به اینکه اعلام شده بود در این تیم خواهد ماند، هدف خود را بر ساختن میراث گذاشته است.

دونالد بلافاصله پس از کسب موفقیت 16 و 11 و 11 در ماه اکتبر از حمایت روری مک ایلروی و دیگر بازیکنان برتر اروپایی برخوردار شد. دونالد می خواهد از تونی جکلین که در سال های 1985 و 1987 اروپا را به پیروزی رساند، تقلید کند.

دونالد گفت: “تجربه جام رایدر در سال 2023 برای من شگفت انگیز بود.” “من واقعا از تمام این سفر لذت بردم. این یک شغل تمام وقت است، قطعاً کار زیادی است، اما فرهنگی که ما در تیم ایجاد کرده ایم و دیدن پیوند تیم با هم و بالا آمدن آن بسیار خوشحال کننده است. حتی زمانی که یکشنبه جام را بلند کردیم و شنیدیم که بچه‌ها فریاد می‌زدند «دو سال دیگر»، من در ستون او ذهنی داشتم، فکر می‌کردم نمی‌خواهم این بچه‌ها را ناامید کنم، اما هنوز هم می‌خواستم کمی به آن فکر کنم. .

“به همین دلیل است که من بسیار علاقه مند به تلاش برای ایجاد تاریخ هستم. احتمالاً دومین کاپیتان متوالی جام رایدر اروپا برای من بسیار جالب است، این یک چالش بزرگ است و من هیجان زده هستم. من آنچه رایدر کاپ نشان می دهد را دوست دارم. من به عنوان بازیکن رایدر کاپ و البته به عنوان کاپیتان تجربیات بسیار خوبی داشتم و افتخار بازی پشت سر هم برای من بسیار خاص است.

دونالد یکی از خیرین ورود LIV به گلف بود. او در سال 2023 پس از پیوستن سوئدی به شورشیان، جایگزین هنریک استنسون به عنوان کاپیتان شد. اگر استنسون، لی وست‌وود، یان پولتر و سرجیو گارسیا هنوز بخشی از صحنه اصلی اروپا بودند، نمی‌توان دونالد را کاپیتان کرد.

در حالی که دوبرابر کردن دونالد همیشه ساده به نظر می رسید، صحنه ایالات متحده پیچیده تر است. وضعیت وودز به او این امکان را می دهد که در هر زمان کاپیتان جام رایدر شود. دو سال اقامت او در نیویورک با حضور 15 برنده اصلی در این نقش مورد ستایش قرار گرفت، اما وقتی این هفته در باهاما در مورد آن سوال شد، او نسبت به نامزد بی تفاوت ظاهر شد.

وودز اظهار داشت که تمرکز او بر ایجاد آینده ای برای تور PGA است. احتمالاً برای چندین ماه غوغا خواهد کرد زیرا سازمان تصمیم می گیرد که آیا قراردادی با صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی را تأیید کند یا پیشنهادات شرکت های سهام خصوصی را بپذیرد. وودز همچنین یک اتحاد نزدیک با جی پی مک مانوس، مالک Adare Manor دارد. محل برگزاری ایرلند جام رایدر 2027 را برگزار خواهد کرد.

بنابراین، تعجبی نخواهد داشت که وودز این بار کاپیتانی را تحویل دهد، اما فقدان جایگزین ایالات متحده به وضوح ادامه دارد. استوارت سینک قهرمان سال 2009 اوپن به عنوان زنده‌ترین قهرمان شناخته می‌شود. PGA آمریکا معمولاً در ماه مارس اعلان کاپیتانی می کند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

دونالد به درستی گفت که مسائل مربوط به وودز به او مربوط نیست. مهمتر از آن این است که او چگونه قصد دارد فضای جمعیت پر سر و صدا در نیویورک را از بین ببرد. دونالد گفت: «همه جام‌های رایدر پر سر و صدا و پر سر و صدا هستند و نیویورک هم تفاوتی نخواهد داشت، شاید حتی بیشتر».

من چند بار در Bethpage بازی کرده‌ام، و نیویورکی‌ها ورزش‌های خود را دوست دارند، آنها شلوغی و همه چیزهایی که با آن همراه است را دوست دارند. صادقانه بگویم، من 22 ماه فرصت دارم تا بفهمم چگونه می توانم ذهنیت درستی برای مقابله با این وضعیت در جمعیت داشته باشم. هر بار که می روید همین است و نیویورک ممکن است یک پله بالاتر از آن باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *