بسکتبال
دونوان میچل با 43 امتیاز بالاتر از بکهام و رونالدو در پاریس

دونوان میچل با 43 امتیاز بالاتر از بکهام و رونالدو در پاریس


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

کلیولند کاوالیرز ثابت کرد که تیم بهتری نسبت به بروکلین نتز در پاریس است و با نتیجه 109-100 خیلی راحت تر از امتیاز نهایی پیروز شد.

در دیداری که به طرز عجیبی هیچ بازیکن اروپایی در زمین حضور نداشت، دونوان میچل با کسب 43 امتیاز خودنمایی کرد.

به همین دلیل است که دو افسانه ای ستاره های سابق فوتبال دیوید بکهام و رونالدو با پیدا شدن در کنار زمین نمایش را ربودند. تونی پارکر، نماد بسکتبال فرانسوی نیز در این نشست حضور داشت. بیشتر تیم فوتبال PSG کیلیان امباپه را در اختیار داشت.

در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی، آدام سیلور، کمیسر NBA، تکرار کرد که یانیس آنتتوکومپو او را برای انجام یک بازی NBA در یونان تحت فشار قرار داده است و افزود که برای المپیک به پاریس بازخواهد گشت.

همانطور که گفت: من می دانم که گرانت هیل، مدیر کل تیم بسکتبال ایالات متحده آمریکا، آماده است تا پس از یک رقابت سخت در فیلیپین، بهترین تیم ممکن را به میدان برود. من فکر می کنم که عشق به رقابت و آن عشق به بازار ظاهراً مهمترین چیزی است که بازیکنان NBA ایالات متحده می خواهند در آن شرکت کنند. وی گفت: همانطور که گفتم ستاره های سراسر جهان نیز در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

نقره ای اضافه کرد که به نظر او این دوره دوران طلایی بسکتبال فرانسه بود و می توان دومین انتخاب پیاپی شماره 1 را با الکساندر سار پس از ویکتور ویمبانیاما در درافت پیش رو انجام داد. به یاد دارم که سال گذشته درباره ویکتور سؤالاتی داشتیم و فکر می‌کنم پاسخ من این بود که نمی‌خواستم با بالا بردن سطح انتظارات او را عصبانی کنم. اما می‌توانم بگویم، الکساندر، من همان پیش‌نویس ساختگی را در ESPN و سایر درفت‌های ساختگی دیدم که او و، همانطور که می‌دانید، دو بازیکن فرانسوی دیگر در آن درافت‌ها در پنج نفر برتر بودند. “من بسیار تشویق شده ام.”

سیلور همچنین توصیه هایی به سار دارد: من همچنین به او این را می گویم: با پیش نویس های ساختگی حواسش پرت نشود. و در پایان، از زمانی که در روز درفت در این پست حضور داشتم، به بسیاری از بازیکنان همین نکته را گفته ام: فقط روی صعود به لیگ تمرکز کنید. همانطور که همه ما می دانیم، در حالی که ویکتور البته اولین انتخاب است، داستان های عالی نیز وجود دارد. یانیس آنتتوکومپو نیز پانزدهمین انتخاب درفت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *