دیویس کاپ: نبرد استرالیا برای شکست 2-1 فرانسه و زنده نگه داشتن امیدها | دیویس کاپ

تیم لیتون هویت دیویس کاپ با در آغوش کشیدن تصویر دشوار خود، از آستانه حذف بازگشت تا امیدهای خود را با پیروزی 2-1 مقابل فرانسه در منچستر زنده نگه دارد.

برای اولین بار، ناجیان آخر الکس دی میناور بودند که در انفرادی باید بر اوگو هامبرت پیروز شد و مت ابدن و مکس پرسل که در روز دوم در دور نهایی مهم در دوبل پیروز شدند. .

پیروزی در AO Arena در روز پنجشنبه (اوایل جمعه AEST) تضمین می کند که استرالیایی ها اکنون بیش از شانس حضور مجدد در مالاگا در ماه نوامبر را دارند.

شکست تقریباً مطمئناً فینالیست های سال گذشته را به حذف زودهنگام در مرحله گروهی این هفته در انگلیس محکوم می کرد، اما پرسل پس از باخت اولین بازی انفرادی جام به آدریان مانارینو، بدون نقص برگشت. شریک سابق او، برنده ویمبلدون 2022، در تصمیم گیری.

دو سر قدیمی “M&M” بازیکنان باتجربه فرانسوی نیکلاس ماهوت و ادوار راجر-واسلین را دید که با نتیجه 7-5 6-3 از آنها پیشی گرفتند تا استرالیایی ها با نتیجه 2-1 پیروز شوند، زیرا گروه چهار تیمی اکنون کاملاً باز است و تنها گروه اول دو تیم را در اختیار دارد. مکان برای فینال در اسپانیا.

استرالیا، انگلیس و فرانسه هر کدام یک برد داشتند. تیم هیویت همچنان در موقعیت بالقوه قوی برای کسب شرایط لازم قرار دارد، اگر بتواند سوئیس را شکست دهد، سوئیس که بازی ابتدایی خود را در آخرین بازی روز شنبه به فرانسوی ها باخت.

با در نظر گرفتن هر بازی و هر ست برد، پیروزی 3-0 بر استان واورینکا و هموطن سوئیسی اش احتمالاً سفر به اسپانیا را تضمین می کند.

برای پرسل شماره 2 استرالیایی که با شکست 7-6 (7-4) 6-4 از مانارینو چپ دست باتجربه در قوس انفرادی ناامید شد، او و ابدن به طرز ماهرانه ای برای مسابقه حساس با هم ترکیب شدند. . آنها پیروز شدند و همیشه کنترل خود را حفظ کردند، همانطور که شب قبل در برابر بریتانیایی ها دن ایوانز و نیل اسکوپسکی انجام دادند.

و دی میناور همچنین پس از باخت به ایوانز در روز چهارشنبه با تلاشی بسیار برتر برای شکست دادن هامبرت 7-6 (7-2) 6-3 به دنبال “رستگاری” بود تا هشتمین برد خود را در 10 مسابقه انفرادی جام دیویس اخیر خود کسب کند. او سزاوار آن بود لاستیک ها

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

دی میناور پس از رسیدن به شماره 12 بهترین حرفه ای جهان، می دانست که شکست مقابل هامبرت، که او را در زمین سخت آتلانتا در ماه ژوئیه شکست داده بود، پایان راه برای تیم خواهد بود، و این فشار باعث الهام بخش شد. هجی کردن. او در پایان ست افتتاحیه 11 امتیاز از 13 امتیاز را به دست آورد تا با نتیجه 5 بر 6 برنده تای بریک راحت شود.

سپس، با تحریک رفتار پرشور هیویت در کناره، در شروع دوم با ضربه ای به دنده بالا رفت و 3-0 جلو افتاد و هامبرت چپ دست، که در بیشتر قسمت ابتدایی بازیکن بهتری بود، شروع به تبدیل شدن کرد. به طور فزاینده ای نامتعادل و ناامید است. شکاف در کیفیت شروع به خودنمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *