رئیس اوپن استرالیا طرحی را برای کم اهمیت جلوه دادن تهدیدها علیه ملبورن فاش کرد اوپن استرالیا 2024

کریگ تایلی متعهد شده است که به سرمایه گذاری در مسابقات آزاد استرالیا ادامه دهد تا مطمئن شود که ملبورن ماژور به عنوان جواهر در تقویم ورزشی سالانه این کشور باقی می ماند.

تنیس استرالیا (TA) با آگاهی کامل از تهدیدات عربستان سعودی و چین، قرارداد خود را با دولت ویکتوریا تمدید کرد تا اطمینان حاصل شود که ملبورن پارک حداقل تا سال 2046 میزبان مسابقات گرند اسلم آسیا و اقیانوسیه است. مسابقات آزاد اکنون به مدت 15 روز ادامه دارد. مسابقات مقدماتی ژانویه به رویدادی عظیم میلیارد دلاری تبدیل شده است که بسیار فراتر از تنیس است.

با سرگرمی های زنده، اتاق های جلسات شرکتی برای فرمان و معاملات بین المللی، مناطق بازی کودکان با زیپ لاین، سرسره های آبی و انواع فعالیت های دیگر، مسابقات آزاد این ماه رکورد 1.1 میلیون طرفدار گرند اسلم را به خود جلب کرد. این رویداد سالانه نزدیک به نیم میلیارد دلار برای ویکتوریا درآمد دارد. اما تایلی می‌داند که اگر TA مراقب توپ نباشد، همه چیز را می‌توان از او گرفت.

تیلی، مدیر مسابقات در حالی که برنامه خود را برای دفاع از اوپن در برابر تهدید فزاینده سعودی‌های نقدی اعلام می‌کند، به AAP گفت: «ما هرگز این موضوع را بدیهی نمی‌دانیم. اجازه دهید به شما بگویم که چرا این همیشه یک تهدید است: چون فردا هر کسی می‌تواند تصمیم بگیرد، “ما یک رویداد با 100 میلیون دلار جایزه داریم و من 32 بازیکن برتر را قرار می‌دهم و همه تضمین می‌کنند که 2 میلیون دلار برنده خواهند شد.” این یک تهدید است. مردم می توانند این کار را انجام دهند و هیچ چیزی مانع از انجام آن در ژانویه نیست.

بنابراین هنگامی که نخست وزیر می گوید استرالیا (باز) در معرض تهدید است، آنقدر در معرض تهدید چیزی نیست که در حال جابجایی است، بلکه از طرف چیزی که همزمان از آن عبور می کند، تهدید می شود. به همین دلیل است که ما باید همیشه روی این رشد سرمایه گذاری کنیم، باید روی زیرساخت های منطقه سرمایه گذاری کنیم، باید به توسعه و بهبود ادامه دهیم. ما یک استراتژی رشد بسیار تهاجمی داریم.»

از جمله نوآوری های امسال این بود که این مسابقات برای اولین بار در بیش از یک قرن گذشته از روز یکشنبه آغاز شد. این عمل بیش از 80000 تماشاگر اضافی را به خود جذب کرد. همچنین پارتی کورت 6 جدید بود که یک نوار به آن اضافه شده بود، اگرچه این باعث شکایت بازیکنان شد مبنی بر اینکه تماشاگران “مست” بیش از حد سر و صدا هستند. همچنین به طرفداران آزادی حرکت بیشتری بین بازی ها در زمین نمایش داده شد.

بار کنار دادگاه در دادگاه پارتی 6. عکس: Joel Carrett/AAP

تیلی پس از پرداخت سریع بدهی‌های ناشی از کووید-19 توسط هیئت مدیره TA برای تصویب هزینه‌های عمده تحسین کرد و گفت: “با افتخار می‌توانم بگویم که ما الگو را حتی برای تجربه هواداران تغییر داده‌ایم.” “تیم واقعاً کار خوبی انجام داد و خیلی سریع بهبود یافت و از شر بدهی های ما خلاص شد. ما بدهی خود را به دولت پرداخت کردیم. هزینه ها را کاهش دادیم.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

ما یک سال و نیم در تعداد افراد بدون افزایش یا باید بگویم حداقل افزایش حقوق کارکنان داشتیم. اما ما برخی کارها را انجام دادیم تا پایه هزینه خود را پایین نگه داریم، و این در کل درست بود. ما ابتکارات را راه اندازی کردیم و سپس تصمیم گرفتیم برای تسریع رشد AO در سال جاری سرمایه گذاری کنیم.

محوطه پارک ملبورن در حال حاضر بیش از 2 کیلومتر امتداد دارد و تقریباً به میدان فدراسیون شهر می رسد، اما برنامه هایی برای گسترش بیشتر وجود دارد. تایلی گفت: «هیئت مدیره سپس به ما اجازه داد تا به طور کامل سرمایه گذاری کنیم. ما تقریباً تمام سود خود را صرف اجرای نمایشی کردیم که برای بازیکنان و طرفداران اجرا می‌کردیم. اما همچنین مطمئن شدیم که می‌توانیم بودجه کافی را بین انجمن‌های عضو خود توزیع کنیم تا به هزینه‌های سربار و برنامه‌ای برای کمک به رشد بازی کمک کنیم. ورزشکاران را توسعه دهید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *