رئیس نیوکاسل به دلیل “پیروی از دستورالعمل های توهین آمیز” با شکایت 58 میلیون پوندی مواجه است | باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد

یاسر الرمیان، رئیس نیوکاسل یونایتد، بنا بر گزارش‌ها به اتهام «اجرای دستورات» ولیعهد عربستان سعودی با «ایمان بدخواهانه» با شکایت ۵۸ میلیون پوندی مواجه است.

ادعاهایی که گفته می شود در اسناد قانونی ارسال شده به رومایان در چندین مکان از جمله پارک سنت جیمز آمده است، نشان می دهد که او دکتر بوده است. همچنین گفته می شود که سعد الجبری با هدف “آسیب رساندن، ساکت کردن و در نهایت تخریب” خانواده خود اقدام کرده است. رئیس سابق اطلاعات پادشاهی. به گزارش اتلتیکروزنامه ها درخواست کردند که رومایان که رئیس LIV Golf نیز هست علاوه بر پرونده موجود به دادگاه مراجعه کند و علیه او و سایرین ادعای جدیدی مطرح شود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

شاکیان همچنین ادعا می‌کنند که رومایان در یک کمپین سه سال و نیم بین ژوئن ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۲۱ برای ردیابی خانواده الجابری، دستیار ارشد سابق شاهزاده محمد بن نایف، «مستقیم» مشارکت داشته است.

نایف در سال 2017 توسط شاهزاده محمد بن سلمان به عنوان وارث تاج و تخت سعودی خلع شد و از سال 2020 در بازداشت به سر می برد. الجابری هفت سال پیش از پادشاهی گریخت و اکنون در کانادا زندگی می کند. گزارش شده است که خانواده الجابری خواهان غرامت 58 میلیون پوندی خواهند بود اگر پرونده در دادگاه های کانادا ادامه یابد.

رومایان همچنین مدیر صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی (PIF)، صندوق ثروت دولتی این کشور است که 80 درصد از سهام نیوکاسل را در اکتبر 2021 به دست آورد. این تصاحب پس از آن صورت گرفت که لیگ برتر اعلام کرد که لیگ “آنچه را که توصیف می کند به دست آورده است”. “ضمانت های الزام آور قانونی” مبنی بر اینکه پادشاهی باشگاه را کنترل نخواهد کرد.

اما سال گذشته سعودی ها استدلال کردند که رمیه و PIF باید از شهادت در پرونده سری گلف LIV علیه تور PGA به دلیل قوانین مصونیت حاکمیتی محافظت شوند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

نیوکاسل گفت هر گونه سؤال یا سؤال در مورد این موضوع باید به PIF ارسال شود که با دولت عربستان سعودی برای اظهار نظر تماس گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *