رافائل نادال از مسابقات اوپن قطر انصراف داد زیرا پارگی عضلانی بهبود را به تاخیر انداخت | رافائل نادال

رافائل نادال پس از اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقات اوپن قطر که هفته آینده برگزار می‌شود، کناره‌گیری کرد.

قهرمان 22 دوره گرند اسلم انفرادی که به دلیل مصدومیت لگن اوپن استرالیا را از دست داد، امیدوار بود در مسابقات ATP 250 در دوحه شرکت کند. با این حال، این بازیکن 37 ساله اکنون مسابقات باز BNP Paribas ماه آینده در ایندیان ولز را هدف قرار خواهد داد تا به مسابقات بازگردد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

نادال در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت: “خیلی دوست دارم در دوحه بازی کنم، جایی که تیم تورنمنت و هواداران شگفت انگیز قطر همیشه از من حمایت زیادی کرده اند. متأسفانه، من برای مسابقه آماده نیستم و نمی توانم بیایم. دوباره در دوحه بازی کنم، جایی که من واقعاً می خواستم بعد از برد فراموش نشدنی 2014 در آنجا باشم.”

من دوست دارم در دوحه بازی کنم، جایی که تیم مسابقات و هواداران شگفت انگیز قطر همیشه از من حمایت زیادی کرده اند. متأسفانه من برای مسابقه آماده نیستم و نمی توانم دوباره بیایم و در دوحه بازی کنم ، جایی که واقعاً می خواستم بعد از آن برد فراموش نشدنی باشم … pic.twitter.com/U4GUvIITcr

– رافا نادال (@RafaelNadal) 14 فوریه 2024

من بر ادامه کار تمرکز خواهم کرد تا برای نمایشگاه لاس وگاس و مسابقات بزرگ ایندین ولز آماده باشم.

نادال پس از یک سال دوری از میادین به دلیل مشکل طولانی مدت لگن، در ژانویه به بریزبن اینترنشنال بازگشت. این بازیکن اسپانیایی در شکست یک چهارم نهایی مقابل جردن تامپسون در بریزبن دچار پارگی عضله در ناحیه لگن شد، اما اسکن ها نشان داد که در همان ناحیه نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *