رایان فاکس از بازیکنان جام اروپایی رایدر برای قهرمانی در مسابقات قهرمانی PGA برتری می‌یابد | تور اروپا

لودویگ Åberg خطاپذیری خود را نشان داد، روری مک‌ایلروی ضربه زد و تیرل هاتون به نظر می‌رسید که تیم اروپایی لوک دونالد رایدر جام را تقویت کند. در عوض، این رایان فاکس بود که در مسابقات قهرمانی PGA پس از بستن 13 سوراخ به روشی دیدنی در Wentworth، پیروز شد.

Åberg که دور پایانی را با برتری دو ضرب آغاز کرد، به عدد 76 سقوط کرد. در نهایت متوجه شد که فشار روی این بازیکن 23 ساله است، که پیش از این با وجود اینکه در ماه ژوئن حرفه ای شده بود، جایگاهی را در جام رایدر کسب کرده بود.

مبارزات بازیکن سوئدی مسابقات را باز کرد. مک ایلروی 65 او را به رتبه 13 زیر همتراز رساند. ثابت شد که این پنج نفر از فاکس خجالتی است، که پس از پنج سوراخ در راند آخر، سه نفر عقب افتاده بود. بازیکن نیوزلند در مرحله بعد در 8- بازی کرد و با یک اختلاف از هاتون و آرون رای جام را از آن خود کرد.

همسر و فرزندان عاطفی فاکس تماشا کردند. چمپیون گفت: ما سال بسیار سختی را به عنوان یک خانواده سپری کردیم. ما پدرشوهرم را در ماه ژوئن پس از یک مبارزه بسیار بسیار کوتاه با سرطان از دست دادیم و این خانواده را تکان داد. رفت و برگشت (به نیوزلند) دشوار بود. هفته گذشته به اینجا آمدم و هفته ای دوست داشتنی را در ایرلند گذراندم و اکنون این هفته، فکر نمی کنم بتوانم چیز بهتری بخواهم. خیلی خیلی خاص است که همه اینجا هستند، از جمله مارگوت کوچک چهار ماهه.

در تمام طول روز به طرز شگفت آوری احساس آرامش و کنترل می کردم. خیلی خوب است که در این موقعیت قرار بگیری و در واقع به آن دست یابیم.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

برای مدت طولانی، این مسابقات شبیه مسابقات هاتون بود. او برای 31 اینینگ در 9 خط جلو بازی کرد و در 10 و 11 امتیاز را به وجود آورد. یک شلیک پرتاب شده در روز 15 کشنده بود. او 66 را به دست آورد، اما یک رقم غم انگیز را کاهش داد.

او گفت: «من قطعاً احساسات متفاوتی دارم. “خوب بود که یک هفته عالی داشته باشیم، و اکنون ما برای جام رایدر آماده می شویم، بنابراین من به آن اعتماد دارم. من واقعا هیجان زده هستم که بخشی از تیم اروپایی هستم.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مک ایلروی هم همینطور. او در روز جمعه با کات معاشقه کرد اما توانست در 10 تیم برتر قرار بگیرد. او گفت: “اگر جمعه شب از اینجا به خانه می رفتم، این فرصت را نداشتم که در مورد بازی ام احساس بهتری داشته باشم.”

فکر می‌کنم کاری که در آخر هفته به خوبی انجام دادم این بود که بدانم اگر می‌خواستم از دست بدهم، در جای درستی از دست می‌دهم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *