بسکتبال
رایتاس با پیروزی بی‌رویه به مسابقه دور بعدی بازمی‌گردد

رایتاس با پیروزی بی‌رویه به مسابقه دور بعدی بازمی‌گردد


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

رایتاس که پس از شروع 0-2 فصل عادی لیگ قهرمانان بسکتبال به مسیر بازگشته است، روز سه شنبه اثر کوتاهی از اوپاوا ساخت.

تیم ویلنیوس که در نیمه دوم منفجر شد و اختلاف 30 امتیازی داشت، با نتیجه 99 بر 63 آرنا گروه آویا سولوشز را شکست داد.

پنج بازیکن دو رقمی شدند و به امتیاز 100 در روز 3 گروه B رسیدند. لوکاس اولکاس و مارتیناس اکوداس هر کدام با 15 امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند. جاوین دلوریر و گیتس ماسیولیس هر کدام با 14 امتیاز به دنبال او بودند. آرناس ولیکا با شوت 5 از 6 از آن سوی قوس 12 امتیازی به دست آورد و همچنین 9 پاس گل، 4 ریباند و دو توپ ربایی به ثبت رساند.

این تیم با مربیگری تاکتیکیست لیتوانیایی گیدریوس زیبناس در مسابقه محلی بتسافه LKL به نتیجه 8-1 رسید و در گروه چهار امتیاز را به 1-2 رساند. تیم بازنده با نتیجه 0-3 شکست خورد، نهمین شکست آنها در چند بازی خارج از خانه در لیگ قهرمانان اروپا.

تیم میهمان با هدایت پتر چودک در بیشتر نیمه اول رقابتی بود. برتری 36 امتیازی نهایی که پس از نیمه تمام به دست آمد، تقریباً با میانگین 37 امتیازی در سری باخت های خارج از خانه مطابقت داشت.

جاکوب سیرینا که شروع خوبی داشت، 9 امتیاز از 14 امتیاز خود را در کوارتر اول به دست آورد. لودک یورچکا 13 امتیاز و سیمون پرسل 12 امتیاز به دست آوردند.

قهرمان چک 11 بازیکن را به میدان فرستاد. فیلیپ زبرانک و میروسلاو کواپیل که در لیست مصدومان حضور داشتند در سفر لیتوانی شرکت نکردند.

نشست خبری بعد از بازی

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *