فوتبال
رحیم استرلینگ نزدیک شد اما چلسی دوباره در تساوی بورنموث با مشکل مواجه شد |  لیگ برتر

رحیم استرلینگ نزدیک شد اما چلسی دوباره در تساوی بورنموث با مشکل مواجه شد | لیگ برتر

غیرممکن بود که آن را به عنوان داستان بدشانسی برای مائوریسیو پوچتینو بفروشیم. تیم چلسی مالکیت توپ را در اختیار داشت، روی پای جلو بازی می کرد و موقعیت های زیادی در بازی نزدیک داشت. اما چیزی کم بود، چیزی در این تیم گم شده بود که او سعی می کرد از هرج و مرج پنجره نقل و انتقالات تابستانی شکل دهد.

خیلی ساده، پرخاشگری و باور است. به خصوص در یک سوم آخر که فشار واقعاً شدید است. به سختی می‌توان گفت که همه خوب بازی می‌کردند به جز کاپیتان چلسی، کانر گالاگر.

تعداد پنج و شش های بسیار زیادی در رتبه بندی ها وجود داشت، هیچ کس اقتدار خود را بر روی روند انجام نداد و تعجب آور نبود که در سوت پایان بازی از زمین چلسی بوق می آمد. باشگاه پس از چهار امتیاز از چهار بازی اول خود به شدت به پیروزی نیاز داشت و این نشان دهنده یک جرقه بود.

رحیم استرلینگ در اوایل نیمه دوم با یک ضربه ایستگاهی به زیر تیر افقی دروازه برخورد کرد اما در مورد موقعیت های از دست رفته پشیمانی زیادی وجود نداشت. چلسی به تهدیدات ادامه داد اما همه چیز کاملاً توخالی به نظر می رسد.

بورنموث همه چیز را در دستان خود خواهد گرفت، به خصوص زمانی که آنها از ابتدا تا انتها در حالت کنترل هستند، اگرچه تقریباً با دیر آمدن دومینیک سولانکه روبرت سانچز را تمدید کردند. چه لحظه ای برای مهاجم سابق چلسی خواهد بود. و به این ترتیب دوباره به تابلوی نقاشی پوچتینو برگشت و عدم حضور را حذف کرد.

پوچتینو از زمان شکست مقابل ناتینگهام فارست قبل از تعطیلات بین‌المللی متحمل آسیب‌های زیادی شده بود و می‌توانست بازیکنان مصدوم خود را دو رقمی بشمارد. Moisés Caicedo زمانی که از خدمت در اکوادور با مشکل زانو برگشت، شماره 10 شد. در ابتدا مشخص نبود که چرا مارک کوکورلا و نونی مادوکه نیز غایب بودند.

پوچتینو ممکن است فکر کند وقتی باران می‌بارد، باران می‌بارد، و پسر، آیا در ساعات قبل از شروع بازی اینجا باران بارید، بارانی که با رعد و برق همراه بود. او تنها از سه بازیکن روی نیمکت نام برد که برای باشگاه ضربه زدند.

انتخاب چشم نواز پوچتینو، Mykhailo Mudryk برای بن چیلول در جناح چپ بود و ترس سرمربی در مورد تیمش و آنچه که آنها از دست داده بودند در کل عملکرد نفوذ کرد.

بازی دوستانه چلسی امیدوارکننده بود. گالاگر توپ را دریبل می کند، وارد فضاها می شود. استرلینگ با سرعت، صراحت و تندی چرخش ها تهدید کننده است. این محصول نهایی مورد نظر آنها بود و به شدت کمبود داشت.

در دقیقه 37 هواداران با وجود اینکه تیمشان حمله می کرد و دقایقی را تلف می کرد، شعار «حمله، حمله، حمله» سر دادند. این منعکس کننده احساس ناامیدی است که در ابتدا توسط Mudryk بیان شده بود.

ضربه دانگو اوتارا در نیمه اول را روبرت سانچز دفع کرد. عکس: شارلوت ویلسون/آفساید/گتی ایماژ

اوکراینی لرزه داشت و می توانست ببیند که در نیمه اول دو موقعیت به گالاگر داد. دومی واضح بود. او مجبور به گلزنی شد که پاس مادریک به گالاگر رسید و رایان آن را به کریستی داد. او از نزدیک به نتو شوت زد که به خوبی مهار شد. تعدادی از تصمیمات مردد در ستون بدهی های مادریک وجود داشت، از جمله اینکه چه زمانی توپ را آزاد کند. کارت زرد برای تکل های ضعیف و حرکت های دیرهنگام. حقیقت غم انگیز این است که گاهی اوقات تماشای آن ناراحت کننده بود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

در دقیقه 14، نیکلاس جکسون برای چلسی یک شوت پایین را درست بیرون از تیرک دروازه زد و فرصت بزرگ نیمه اول در انتهای دیگر به دست آمد. بورنموث یک ضربه آزاد سریع زد و پوچتینو با بازنشستگی بازیکنانش خونش را گرم کرد. کریستی عبور کرد و دانگو اواتارا به صورت مخفیانه از تیرک فاصله گرفت. سانچز یک بلوک عالی برای انکار او انجام داد.

این برای مدت طولانی در دست چلسی بود و بورنموث چیزی برای تهدید هجومی ارائه نمی داد، اما اینکه آیا میهمان می توانند ضربه قاطع را وارد کنند، همه حدس می زدند. استرلینگ با ضربه آزاد خود در شروع نیمه دوم بسیار نزدیک شد و توپ را به سمت تیر افقی پیچید و نتو را شکست داد تا روی خط فرود آید. لوی کولویل ریباند را گرفت اما آفساید اعلام شد.

وقتی پوچتینو در دقیقه 63 وارد بازی شد، غیرممکن بود که برای مادریک ناراحت نباشیم.سوم دقیقه، من کول پالمر را می فرستم. مادریک به شدت نیاز به استراحت دارد که نمی تواند استراحت کند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

چلسی نیز نتوانست یکی از آنها را به دست بیاورد، با کولویل پس از یک چالش و پالمر به نتو نزدیک شد. پس از ریباند، مارکوس سنزی، بازیکن تعویضی بورنموث، دیگر بازیکن تعویضی، یان مااتسن را مهار کرد.

او به وضوح از معرفی انزو فرناندز خشمگین بود و بسیار آهسته راه می رفت، اما حداقل چلسی در کمین قرار نگرفت و بورنموث در پایان بازی به شدت ظاهر شد و ساختار بازی از بین رفت. فیلیپ بیلینگ یک ضربه ایستگاهی در لبه محوطه جریمه زد و سولانکه دو بار نزدیک شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *