رشته کارشناسی ارشد در سال 2024 احتمالاً کوچکترین رشته در سالهای اخیر خواهد بود | کارشناسی ارشد

Masters که در حال حاضر کمترین زمین را در میان بزرگ‌ها دارد، بسته به سه ماه اول فصل تور PGA، می‌تواند بازیکنان کمتری نسبت به معمول در سال 2024 داشته باشد.

از آنجایی که تا پایان سال تورنمنت مهمی برگزار نخواهد شد، به نظر می رسد 11 بازیکن از 50 بازیکن برتر به میدان اضافه شوند. با این کار تعداد کل بازیکنانی که انتظار می رود در مسابقه شرکت کنند به 77 نفر می رسد.

این رقم شامل سه بازیکنی است که بدون برنده شدن در تور PGA یا تور اروپا، اولین بازی Masters خود را انجام دادند: آدام شنک، اریک کول و دنی مک کارتی. شنک با رسیدن به قهرمانی تور برای اولین بار به این مسابقات راه یافت.

در میان 11 نامی که انتظار می رود وارد 50 نام برتر رتبه بندی جهانی شوند می توان به رایان فاکس، مین وو لی، مک کارتی، ویل زالاتوریس، جاستین رز، هریس انگلیسی، کول، جی تی پستون، آدریان مرونک، آدام هادوین و نیکولای هوجگارد اشاره کرد. چهار بازیکن – لوک لیست، اریک ون روین، کامیلو ویلگاس و لودویگ آبرگ – با برنده شدن در رویدادهای تور PGA در پاییز دعوت‌نامه‌ها را به دست آوردند.

یک بازیکن دیگر قهرمان آماتور آمریکای لاتین در ژانویه خواهد شد. در غیر این صورت، انتقال به Magnolia Lane در ماه آوریل به دلیل برنده شدن در یک رویداد کامل PGA Tour (14 مورد قبل از Masters وجود دارد) یا رتبه بندی در 50 برتر در 7 آوریل، هفته قبل از شروع آن، حاصل می شود. همچنین ممکن است دعوت‌نامه‌ای ویژه برای بازیکنان بین‌المللی که به طور منظم تور PGA نیستند، وجود داشته باشد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

آگوستا نشنال ترجیح می دهد که میدان کمتر از 100 باشد. این تعداد آخرین بار در سال 1966 پیشی گرفت، زمانی که 103 بازیکن به مقام اول رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *