رم – فاینورد: بازی برگشت پلی آف لیگ اروپا – زنده | لیگ اروپا

رویدادهای مهم

دقیقه 87: در جایگاه ها آواز زیاد است. فضای کمیاب قدیمی. با صدای بلند ورزشگاه المپیکو در حال پرش است. یک موسیقی متن نامناسب برای یک بازی کند و خسته کننده.

لینک ایمیل

دقیقه 85: یورنته وقتی روی برانکارد و سپس سوار ماشین می شود بسیار مات و مبهوت به نظر می رسد. رفتن Evan N’Dicka که به تازگی عنوان Afcon را با ساحل عاج به دست آورده است، به صحنه باشگاه باز می گردد.

لینک ایمیل

دقیقه 83: وضعیت یورنته حتی بدتر به نظر می رسد. به پشت دراز کشیده بود، کیسه یخ روی سرش فشار داده بود. کامیون پزشکی در حال آمدن است.

لینک ایمیل

دقیقه 82: یورنته و اوئدا به طور تصادفی در هوا با هم برخورد کردند. امدادگران برای بررسی سرشان می آیند.

لینک ایمیل

دقیقه 81: کریستانته یک توپ بلند از سمت چپ برای ال شراوی ارسال کرد، اما ولنروتر یک بار دیگر از لبه محوطه جریمه مسدود شد و ولنروتر خطر را کاملاً خواند تا یک بار دیگر خطر را ادعا کند.

الشعراوی توسط دروازه بان فاینورد مهار شد. عکس: فابیو روسی / آ اس رم / گتی ایماژ
لینک ایمیل

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 79: هارتمن به سمت چپ به سمت پایین حرکت می کند، به خط کناری می رسد و در جعبه شارژ می شود. سانتر کوتاه او نتوانست اوئدا را پیدا کند اما برای اولین بار پس از مدت ها فاینورد کمی در حمله نشان داد.

لینک ایمیل

دقیقه 78: مهاجم رم قبلا ترک کرده است. فاینورد اکنون خداحافظی می کند. خیمنز که به تازگی از مصدومیت بازگشته است جای خود را به اوئدا داده است.

لینک ایمیل

دقیقه 76: چلیک از سمت راست به سمت خط کناری حرکت می کند. او به دنبال این است که به لوکاکو این فرصت را بدهد تا در پست نزدیک به خانه سر بزند، اما سانتر او در ارتفاع عالی برای Wellenreuther است که مشت های فوق العاده تمیزی می زند.

لینک ایمیل

دقیقه 75: مانچینی اشتباهاً با آرنج به خیمنز می زند و بازی دوباره متوقف می شود. این مسابقه نوید درهای خیلی زود را می داد. شرم آور.

لینک ایمیل

دقیقه 74: Aouar یک پاس از سمت چپ بازی می‌کند و به الشعراوی اجازه می‌دهد تا وارد جعبه شود و یک تراشه هوایی به سبک رابی فاولر را از زاویه‌ای بسته از کنار Wellenreuther عبور دهد. نه! توپ به راحتی دروازه را دفع می کند و یک ضربه گل است.

لینک ایمیل

دقیقه 73: دیبالا در حال حاضر توپ را خیلی خوب می بیند. یکی از سمت راست قبل از رها کردن چلیک در فضا به عمق می رود. چلیک در یک کرنر از راست به چپ برنده شد… و سپس آئوار، شاید هنوز به سرعت بازی نرسیده، بی دقت در آفساید گرفتار می شود.

لینک ایمیل

دقیقه 71: هر دو تیم یک تغییر دیگر ایجاد می کنند. در حالی که بارت نیوکوپ جای خود را به یانکوبا مینته واگذار می کند، لورنزو پلگرینی کاپیتان و مهاجم رم تیم را ترک می کند و هوسم آئوار جایگزین او می شود.

لینک ایمیل

70 دقیقه: دیبالا در وسط به سمت فضا می چرخد ​​و به امید آزادی ال شراوی یک پاس پزشکی قانونی در کانال سمت چپ ارائه می دهد. او تقریباً این کار را انجام داد، اما Wellenreuther به لبه منطقه خود آمد تا قبل از اینکه وینگر رم بتواند به توپ برسد، سر خورد و دفاع کرد. اگر سیو را اشتباه کرده بود، پنالتی قریب الوقوع بود.

لینک ایمیل

دقیقه 69: هارتمن سعی می کند خیمنز را از جناح چپ آزاد کند، اما مسیر توپ تغییر می کند و فاینورد مجبور می شود اولین کرنر مسابقه را بزند. ارزش صبر کردن را نداشت ایوانوشک آن را می گیرد و نمی تواند مرد اول را شکست دهد.

لینک ایمیل

دقیقه 67: رم اولین تغییر خود را انجام می دهد. Zeki Çelik برای Karsdorp وارد بازی می شود.

لینک ایمیل

دقیقه 66: هانکو برای آزار و اذیت دیبالا به کار گرفته شد. ضربه آزاد منجر به کرنر می شود که در نهایت همه چیز بد می شود. این مسابقه نیاز به الهام گرفتن از جایی دارد.

لینک ایمیل

65 دقیقه: پس از پاس مورب دیبالا، ال شعراوی از سمت چپ به پایین می دود. او فقط برای بدتر کردن کنترل وارد منطقه می شود و به کارسدروپ و بیلن اجازه می دهد تا آن را مسدود و پاکسازی کنند.

لینک ایمیل

دقیقه 63: این یک سرگرمی درجه یک برای 20 دقیقه اول یا بیشتر بود. از آن زمان به بعد، به یک جشن سوت بد خلق تبدیل شده است. هیچ اتفاق وحشتناکی نمی افتد، اما خطاهای جزئی و آزاردهنده زیادی وجود دارد.

لینک ایمیل

دقیقه 61: اولین کار ایوانوشک ضربه زدن به پاشنه دیبالا است. دیبالا، که از قبل از خطا کردن مدام شکایت می‌کند، نمایشی راه می‌رود و به داور اجازه می‌دهد بفهمد که چه اتفاقی می‌افتد و در مورد آن چه فکر می‌کند. او پیش از این پس از یک تخلف جزئی دیگر توسط فاینورد، یک یا دو یا سه میم با انگشتان خود ساخته است. خطای زرد بعدی؟

پائولو دیبالا روی صحنه می رود. عکس: آلفردو فالکون / لاپرس / شاتر استوک
لینک ایمیل

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 59: فاینورد تغییر مضاعفی انجام داد و زروکی و ایوانوشک را جایگزین استنگس و پیکسائو کرد.

لینک ایمیل

دقیقه 57: الشعراوی سعی می کند توپ شل را در داخل محوطه جریمه مهار کند. او ضربه های بالا می زند و توسط استنگز در هوا مورد اصابت قرار می گیرد که به همین ترتیب ضربه های بالا می زند. الشعراوی در حال سقوط است. در لیگ برتر کمتر پنالتی‌هایی را دیده‌اید که داده می‌شوند، اما این پنالتی‌ها در اینجا اعلام نمی‌شوند. رم خوشحال نیست.

لینک ایمیل

55 دقیقه: با شروع از ضربه ایستگاهی، پلگرینی و پاردس سعی می کنند توپ را به صورت زیگ زاگ به سمت دروازه پیش ببرند. فاینورد به راحتی جدا شد و یک سم بلند دیگر تقریباً گیمنز را پاک کرد. Svilar از جعبه خود بیرون می آید تا از شر اشکالات خلاص شود.

لینک ایمیل

دقیقه 54: دیبالا بیهوده توسط هارتمن در فاصله 35 یاردی قطع می شود. دیبالا به جایی نمی رسید و حالا تیم میزبان می تواند در لبه محوطه جریمه صف آرایی کند و منتظر ضربه آزاد باشد.

لینک ایمیل

دقیقه 53: یورنته از یک تکل توپ بلند در وسط لذت می برد و تقریباً به پیکسائو اجازه ورود می دهد. او اشتباه خود را با پوشاندن Paixão جبران می کند و مطمئن می شود ضربه او از دست نمی رود.

لینک ایمیل

دقیقه 51: هیچ چیز از مجموعه به دست نمی آید. اما رم از جایی که متوقف شد ادامه داد: در صعود، احتمال گلزنی آنها بسیار بیشتر است. فاینورد برای حفظ حریف سختی دارد.

لینک ایمیل

50 دقیقه: ارسال بال چپ الشعراوی توسط تیمبر دفع شد. دیبالا با توپ در حال سقوط روبرو می شود و آن را به سمت چپ رگبار می زند. یک بریدگی کوچک به این معنی است که یک گوشه است.

لینک ایمیل

48 دقیقه: دیبالا از فاصله 40 یاردی به بیرون وارد می شود و این یک ضربه آزاد برای رم است که فرصتی برای صف آرایی در لبه محوطه جریمه دارد. دیبالا خودش پول را جمع آوری می کند اما نمی تواند لوکاکو را پیدا کند و میهمانان صف خود را پاک می کنند.

لینک ایمیل

دقیقه 47: یادآوری می کنیم که اگر کسی نتواند برنده را پیدا کند به وقت اضافه می رویم.

لینک ایمیل

فاینورد نیمه دوم را آغاز می کند. بدون تغییر.

لینک ایمیل

اتفاق دیگر در لیگ اروپا… شروع زودهنگام بازی ها مشخص شده است و فرایبورگ، قره باغ، میلان و بنفیکا برای قرعه کشی یک شانزدهم نهایی روز جمعه وارد گلدان شده اند.

  • لنز 3-2 فرایبورگ (aet; agg 3-2)

  • قره باغ 2-3 براگا (aet; agg 6-5)

  • رن 3-2 آث میلان (مجموع 3-5)

  • تولوز 0-0 بنفیکا (1-2 در مجموع)

در همین حال، وضعیت سایر بازی های دیرهنگام اینگونه است…

  • مارسی 1-1 شاختار دونتسک (HT; agg 3-3)

  • اسپارتا پراگ 1-1 گالاتاسرای (HT; agg 3-4)

  • اسپورتینگ 1-0 مردان جوان (HT؛ agg 4-1)

لینک ایمیل

در حالی که تیم ها زمین را ترک می کنند، در خط تماس بین ریک کارسدوپ و آرنه اسلات، مدیر فاینورد، غوغایی جزئی وجود دارد. دومی از اصرار کارسدروپ مبنی بر اینکه ایگور پیکسائو درست قبل از سوت زدن به دهان او ضربه بزند، ناراضی بود. انصافاً، این چالش چیز زیادی نداشت، و این بحث هم زیاد نیست. با این حال، نشان می دهد که چگونه این مسابقه قبل از اینکه کاملاً اتفاق بیفتد، چند بار در خطر جوشیدن بود… و ممکن است روشن کردن کاغذ لمسی در نیمه دوم زیاد طول بکشد. تی هی!

لینک ایمیل

نیمه اول: رم 1-1 فاینورد (2-2 در مجموع)

رم زمان اضافی را صرف پرس کردن به جلو می کند، اما نتوانست چیزی خلق کند و سوت نیمه تمام به صدا درآمد. احتمال گلزنی آنها از زمان تساوی بیشتر است. با این حال در شرایط کنونی چیزی نیست که تیم ها را از یکدیگر جدا کند.

یک فضای مناسب در رم. عکس: فابیو روسی / آ اس رم / گتی ایماژ
لینک ایمیل

تاریخ به روز رسانی:

45 دقیقه: دو دقیقه به مسابقه اضافه می شود.

لینک ایمیل

44 دقیقه: اسپینازولا در جناح چپ همه نوع دردسر ایجاد می کند. او نیوکوپ را مانند یک جوراب کهنه بر می گرداند و یک گوشه را برنده می شود. وقتی توپ وارد می شود، Wellenreuther آن را پا می زند و یک بازی سریع تنیس با سر آغاز می شود، اما هیچ کس قرمزپوش نمی تواند توپ را به سمت دروازه پرتاب کند و خطر به زودی از بین می رود.

لینک ایمیل

42 دقیقه: گیمنز در حال بیمار شدن است و نیاز به درمان دارد. به زودی دوباره بلند می شود.

لینک ایمیل

41 دقیقه: اسپینازولا قبل از اینکه گیرترویدا را با یک قطره شانه به کولوسئوم بفرستد، گیرترویدا را به سمت چپ می راند. او یک صلیب حفر می کند اما به لوکاکو نمی رسد. بازدیدکنندگان دوباره صف های خود را پاک می کنند. به نظر می رسد اسپیناتزولا بتواند گیرترویدا را شکست دهد، به خصوص که مدافع راست فاینورد کارت زرد دریافت کرد.

لینک ایمیل

دقیقه 39: در ساعات عصر، برای اولین بار سرعت سرعت کاهش می یابد. واقعا نمی توانید کسی را سرزنش کنید. این بچه ها از زمانی که شروع به کار کرده اند، همه با سرعت تمام به اطراف می دوند و احساس خوبی دارند.

لینک ایمیل

دقیقه 37: اسپینازولا از سمت چپ حرکت می کند و توپ را رد می کند. یک پرتاب به سمت لوکاکو که نتوانست ضربه سر محکمی بزند. بیلن پاک شد، اما رم دوباره آمد، با سینه به سمت راست Karsdorp D و سعی کرد به Le Tissier رگبار بزند. او در جایگاه ناپدید می شود. با توجه به Ambition-o-meter™ قدیمی، یک ده کامل از ده کامل است.

لینک ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *