گلف
رم کلاه خود را به شرور ورزشی جام رایدر، No Hat Pat |  جام رایدر 2023

رم کلاه خود را به شرور ورزشی جام رایدر، No Hat Pat | جام رایدر 2023

تیدماسنج ها روز یکشنبه در رم 30 درجه را نشان می دادند، اما در چمن خشک باشگاه کانتری مارکو سیمون هوا بسیار گرمتر بود. آسمان به طرز وحشیانه‌ای صاف بود، نسیم کافی برای وزیدن برگ‌ها وجود نداشت، و تپه‌های برهنه سایه کمی ایجاد می‌کردند، بنابراین تماشاگران همه در کنار هم در میان درختان کاج جمع شده بودند.

فراتر از سایه‌ها، هوا برای سگ‌های هار و انگلیسی‌ها خوب بود، و حتی آن‌ها محافظ می‌گذاشتند: کلاه بیسبال، کلاه گشاد، کلاه ماهیگیر، لوبیا، باندانا، پاناما، استتسون، فدورا، حتی کلاه ایمنی گلادیاتور عجیب.

حوالی سبزه شانزدهم باید 6000 نفر بوده باشند. تقریباً همه چیزهایی داشتند. داخل تارها کلاه جاستین رز بود. همینطور دو دستیار، مارک فولچر و جو لاکاوا، فیلمبرداران، مفسران و روزنامه نگاران، همسران، خواهر و برادرها، فرزندان، دوستان و مدیران، مربیان، مسئولان، حتی بچه هایی که آنها را حمل می کنند. تابلوهای امتیاز و سپس پاتریک کانتلی ایستاده است، به تنهایی، عرق از پیشانی اش چکه می کند و او روی یک توپ 15 فوتی چروک می کند. بدون کلاه، پت، آخرین مرد روشن سر در این سوی تیبر.

آنها به این هفته نگاه خواهند کرد و از خود می پرسند که کی، چرا و چگونه بزرگترین داستان مسابقات با حادثه کلاه گم شده کانتلی به پایان رسید. همه چیز از بعدازظهر شنبه زمانی شروع شد که خبرنگار گلف Sky در توییتی نوشت که منابع به او گفته اند کانتلی عصبانی است و “نشان دادن ناامیدی خود” است که تیم PGA برای بازی در اینجا این هفته پولی دریافت نکرده است. “با امتناع از پوشیدن کلاه”. همچنین این درست است که کانتلی ظاهراً از اینکه شخص دیگری از گلف او در این هفته سود می برد عصبانی است.

با این حال، کانتلی ادعای مربوط به کلاه را رد کرد. او اصرار داشت که دلیل نداشتن آن این بود که «مناسب نبود». خوشبختانه او در حین گفتن این جمله توانست چهره خود را بی حالت نگه دارد. اگر این یک اعتراض است، دقیقاً در کنار دستکش تامی اسمیت یا بازوبند هنری اولونگا قرار نمی گیرد. اما آنها واکنش جمعیت به آن و رویدادهای بعد از ظهر شنبه را به یاد خواهند آورد، زمانی که کانتلی یک توپ پرنده در برابر روری مک ایلروی ساخت تا US 1 را جلو بیاندازد و سپس لاکاوا او را شکست. و مت فیتزپاتریک

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

لاکاوا شروع به قدم زدن در اطراف سبزه کرد و کلاه خود را مانند پیرمردی تکان داد که سر گروهی از نوجوانان که از چمن او عبور می کنند فریاد می زند. مک‌ایلروی به او گفت که از آنجا دور شود، زیرا او از خودش یک توپ را دارد. لاکاوا شلیک کرد، سپس شین لوری وارد میدان شد، در حالی که در پس‌زمینه، کل تیم ایالات متحده بازی‌های خود را به نشانه جشن تکان می‌داد. و پس از آن، مک ایلروی و جیم “بونز” مکی به فریاد زدن در مورد آن عصر همان روز در پارکینگ ادامه دادند و انگار زمان در Dog & Duck تمام شده بود.

جمعیت نقش خود را در تبدیل کانتلی به شخصیت شرور پانتومیم ایفا کردند. عکس: Guglielmo Mangiapane/رویترز

شما نمی توانید Cantlay را یکشنبه از دست بدهید. جمعیت به شما اجازه نمی دهد. هر جا می رفت از او می پرسیدند کلاهت کجاست؟ ” سرناد شد. به ملودی آهنگ Basement Jaxx Where’s Your Head At در آهنگ 2; “کلاه به حساب بانکی شما!” در 3 به آهنگ روستای مردم برو غرب; «کلاهت کجاست؟ کلاهت کجاست؟ کانتلی! کانتلی!» به زامبی کرن بری در روز پنجم؛ “همه چیز در مورد پول، پول، پول است!” به برچسب قیمت جسی جی در روز هفتم. در میان همه اینها، هر جوکری در گالری او را صدا می زد یا پولی را به صورتش تکان می داد.

“این پول خرج شده است، پاتریک!” و “Canlay باید ساعتی به شما پرداخت شود!” و از زبان یک اسکاتلندی بی‌نظیر، «جای تعجب نیست که پولی دریافت نمی‌کنید!» وقتی ساعت 7 بعد از ظهر تی شرتش را به داخل یک گودال انداخت. و هر جا که می رفت، مانند جورج ششم که در فینال جام پا به میدان گذاشته بود، استقبال می شد، همه دیوانه وار کلاه های خود را برمی داشتند یا در هوا تکان می دادند.

کانتلی به هیچ یک از اینها اهمیت نمی داد. بیشتر اوقات با لبخند و تکان دادن سر، همه چیز را در می آورد، سپس خود را برای شلیک آماده می کرد. او از اینکه آدم بدی بود خوشحال بود، حتی با وجود تمام چوبی که برای بازی کندش به دست آورد، به آن عادت کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

و عالی بازی کرد برای رز خیلی خوبه کانتلی با پرنده در جایگاه دوم یک برتری پیش افتاد و هرگز برتری خود را از دست نداد. رز زمانی که در 7 بوژی ساخت به 2-under رفت و در 11 با یکی دیگر از پرنده های Cantlay به 3-under رفت. او به اندازه‌ای قوی بود که رز را متوقف کند وقتی با پرنده‌های پشت سر هم در 12 و 13 به سمت او برگشت.

لاکاوا نمی توانست از این تور لذت ببرد. “تو هم هیت داری، جو؟” جمعیت فریاد زد و پرسید: نوبت ما کی می شود؟ و “مراقب خطوط دیدت باش، کوله بار!” اما با توجه به راهی که عصر قبل طی کرده بود، آن را طی کرده بود. فولچر وقتی بیرون آمد تا جمعیت را قبل از اعتصاب کانتلی ساکت کند تا اعتصاب شانزدهم را نصف کند، به او درسی داد که چگونه این کار را انجام دهد.

Cantlay ممکن است Ryder Cup را مانند برخی دیگر از بازیکنان دوست نداشته باشد، زیرا احساس می کند که PGA باید کمک های مالی بیش از 200000 دلار به بازیکنان خیریه مورد علاقه خود برای بازی در این مسابقات ارائه دهد، اما این ورزش به اندازه کافی برای همه نوع بازیکنان بزرگ است. و شجاعت و شوخ طبعی او به برگزاری این مسابقات کمک کرد. در پایان تور حتی احساس کردید که او شروع به جلب نظر جمعیت اطراف خود کرده است. و تصویر او که به خفاش خود در لبه فرودگاه تکیه داده و در حین برنامه ریزی برای عکس بعدی خود به خورشید خیره شده است، یکی از معدود تصاویری خواهد بود که تیم ایالات متحده می خواهد از این هفته به خاطر بسپارد. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *