فوتبال
روبرتو دی زربی در جریان بازی برایتون می گوید: 80 درصد از داوران را دوست ندارم |  لیگ برتر

روبرتو دی زربی در جریان بازی برایتون می گوید: 80 درصد از داوران را دوست ندارم | لیگ برتر

پس از تساوی 1-1 برایتون با شفیلد یونایتد، روبرتو دزربی ادعا کرد که از 80 درصد داوران لیگ برتر خوشش نمی آید.

سیمون آدینگرا با یک حرکت انفرادی درخشان تیم میزبان را پیش انداخت اما با کارت قرمز محمود داهود در دقیقه 69 بازی تغییر کرد. این هافبک به آشیل بن آزبورن فشار آورد و آدام وبستر لحظاتی بعد یک گل به خودی به ثمر رساند تا برای اولین بار از 23 سپتامبر یونایتد را از آخرین رده بندی خارج کند.

دی زربی که به خاطر رفتار خطی خود کارت زرد دریافت کرد، به کارت قرمز جان بروکس اعتراضی نکرد، اما پس از آن گفت: «راست و واضح هستم، 80 درصد داوران انگلیسی را دوست ندارم. این دیدگاه جدیدی نیست. من آنها را دوست ندارم. رفتار او در زمین را دوست ندارم.

انگلیس تنها کشوری است که وقتی VAR وجود دارد نمی توانید از صحت تصمیم خود مطمئن باشید. در کشورهای دیگر، باید 100 درصد مطمئن باشید که تصمیم گرفته شده درست است. نه در انگلیس و من نمی توانم آن را درک کنم.”

دزربی به عنوان سرمربی برایتون به طولانی ترین دوره بدون برد خود در لیگ ادامه می دهد و تیمش اکنون شش بازی بدون کسب سه امتیاز را پشت سر گذاشته است. فوتبالیست ایتالیایی گفت: دوران بدشانسی را پشت سر می گذاریم. فکر می کنم 4 امتیاز از دست دادیم. دو مقابل فولام و دو تا امروز.

سیمون آدینگرا برایتون مقابل شفیلد یونایتد پیش افتاد. عکس: جیمز مارش/شاتراستاک

تا زمانی که کارت قرمز دریافت نکردیم مسابقه ای وجود نداشت. فقط یک تیم در زمین حضور داشت. برایتون می توانست بازی را دو یا سه صفر ببرد اما بعد از کارت قرمز بازی تغییر کرد. “ما نظم و سبک را از دست دادیم.”

آدینگرا قبل از اتمام یک مسابقه متقابل با فاکوندو بوونانوته در دقیقه پنجم، در یک دوی پیچیده پیش رفت. با این حال، پس از دریافت کارت قرمز، ارسال قدرتمند Jayden Bogle توسط وبستر وارد دروازه خودی شد. یونایتد برای اولین بار از جولای 2020 دو بازی را بدون شکست در لیگ برتر پشت سر گذاشته است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

پل هکینگ باتم، مدیر بازدید کننده گفت: “شاید رسیدن به پایان مهم باشد زیرا مردم مدام در مورد آن صحبت می کنند، اما من اذیت نمی شوم. هنوز نه.” بازی در برابر یک تیم خوب لذت بخش است. همیشه در مورد امتیازات است. من می توانم دلایل زیادی را لیست کنم که چرا ما در این فصل امتیاز بیشتری کسب نکردیم: نحوه شروع فصل، آخرین لحظات مسابقات، لحظاتی که می توانستیم و باید می گرفت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *