رود از برنامه مسترز پاریس شکایت می کند زیرا سینر پس از برد آخر شب کناره گیری می کند | تنیس

پس از آن که Jannik Sinner پس از پایان شب پایانی خود را کنار کشید، برگزارکنندگان مسترز پاریس با انتقادات شدیدی نسبت به برنامه خود مواجه شدند.

نفر چهارم ایتالیایی، یکی از خوش اندام ترین بازیکنان جهان، تا ساعت 2:37 بامداد پنجشنبه در دور دوم پیروزی خود مقابل مکنزی مک دونالد را کامل نکرد و سپس قرار بود ساعت 5 بعد از ظهر همان روز به مصاف الکس دی میناور برود.

نفر هشتم کاسپر رود از این برنامه ریزی در رسانه های اجتماعی انتقاد کرد و در X، که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد، نوشت: “براوو راهی برای کمک به یکی از بهترین بازیکنان جهان پیدا کرد تا پس از پایان مسابقه قبلی خود، بهبود یابد و تا حد امکان آماده باشد.” “در ساعت 2:37 صبح امروز 14.5 ساعت برای بهبودی فرصت داریم … چه شوخی است.”

حدود 90 دقیقه قبل از شروع مسابقه، تایید شد که سینر که در سه تورنمنت اخیر خود از جمله وین یکشنبه گذشته دو عنوان قهرمانی را کسب کرده بود، به دلیل خستگی کناره گیری کرده است.

سینر به X نوشت: «متاسفم که از بازی امروز در برسی انصراف دادم. “من مسابقه را تقریبا ساعت 3 صبح تمام کردم و تا چند ساعت بعد به رختخواب نرفتم. کمتر از 12 ساعت فرصت داشتم تا استراحت کنم و برای مسابقه بعدی آماده شوم. باید برای سلامتی و بدنم تصمیم درستی بگیرم.” هفته‌های آتی با برگزاری فینال‌های ATP و دیویس کاپ در خانه حیاتی خواهند بود، من اکنون روی آماده‌سازی برای این رویدادهای مهم تمرکز کرده‌ام. شما را در تورین می‌بینیم! به فورزا!

دی میناور مستقیماً به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد، جایی که با نفر پنجم آندری روبلف روبرو خواهد شد که بوتیک فن د زاندشولپ را با نتایج 6-3 و 6-3 شکست داد.

گریگور دیمیتروف به فرم خوب خود ادامه داد و الکساندر بوبلیک را 6-2 و 6-2 شکست داد، اما رومن سافیولین نتوانست به ناراحتی خود مقابل کارلوس آلکاراز ادامه دهد و با نتیجه 4-6، 6-4، 6-2 مغلوب کارن خاچانوف روسی شد و مغلوب شد. در مجموعه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *