روری مک‌ایلروی تصمیم خود برای ترک برد PGA را توضیح می‌دهد گلف

روری مک‌ایلروی روز پنجشنبه توضیح داد که چگونه نمی‌خواهد با باقی ماندن در هیئت سیاست‌گذاری تور PGA، مسابقه نهایی خود در مسابقات مسترز آوریل آینده را به خطر بیندازد.

در یک اعلامیه شوکه کننده در روز سه شنبه، فاش شد که مک ایلروی از هیئت مدیره استعفا داده است زیرا به دنبال صرف زمان کمتر برای سیاست گلف بوده است. طبق ادعای خود مک ایلروی، “چیزی باید ارائه می شد.”

این ورزش همچنان در حالت نوسانی است و تورهای جهانی PGA و DP به دنبال رسمی کردن یک توافق چارچوب با صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی هستند. مک ایلروی، یکی از حامیان سرسخت تورهای گلف سنتی، اعتراف کرد که پس از توافق در ژوئن، کمتر حرفی برای گفتن داشته است. مک ایلروی فقط برای تکمیل گرند اسلم مسابقات قهرمانی بزرگ به مسابقات مسترز نیاز دارد.

مک ایلروی پس از اولین دور 71 خود در مسابقات قهرمانی تور جهانی DP در دبی گفت: “من دوست دارم مشغول باشم، اما همچنین دوست دارم مشغول انجام کارهای خودم باشم. کار به جایی رسیده است که نمی توانم همه چیز را جا بیاندازم. وارد شدن به سال آینده، آگوستا و تمام آن تورنمنت‌ها، فکر می‌کنم وقتی سعی می‌کنم خودم را بهبود ببخشم، نمی‌دانم چه چیزی در آن قرار می‌دهم. زمان و انرژی برای آن هدر می‌رود. اگر دوست نداشته باشم من حاضرم در آن جلسات شرکت کنم، پس بهتر است شخص دیگری به جای آن وقت و انرژی خود را صرف کند.

«تنها ساعات زیادی در روز و روزهای زیادی در هفته وجود دارد، و در حال حاضر چیزهای زیادی در زندگی من در جریان است. من سبد سرمایه گذاری رو به رشدی دارم که بیشتر وقت من را بین تلاش برای یک گلف باز در سطح جهانی و تلاش برای تبدیل شدن به یک شوهر خوب و یک پدر خوب می گیرد.

مک ایلروی همیشه از منتقدان سرسخت تور LIV تحت حمایت عربستان بوده است. وی درباره مشکلات ناشی از توافق چارچوبی افزود: من آمدم و در مورد چیزی صحبت کردم که به آن اعتقاد داشتم، بدیهی است که با آن اعلامیه در 6 ژوئن، چشم انداز تغییر کرد و از آن به بعد احساس کردم کمتر نقش بازی می کنم. در تصمیماتی که گرفته شد.»

مک ایلروی از انتقاد از رویکرد کسانی که بخشی از پناهگاه داخلی تور PGA هستند، از جمله تایگر وودز، خودداری کرد. اما او اذعان کرد که این استدلال ها می تواند مخالف باشد. این بازیگر 34 ساله گفت: «فکر می‌کنم وقتی وارد اتاقی می‌شوید، مردم دیدگاه‌های متفاوتی دارند و ایده‌های متفاوتی در مورد اینکه چه اتفاقی باید بیفتد، دارند. «البته من دیدگاه ها و نظرات خودم را داشتم، برخی با آن موافق بودند، برخی نه. اما این ماهیت جایی است که ما هستیم و این ماهیت نشستن روی تخته است. همه در مورد همه چیز توافق نخواهند کرد. باید سعی کنید مصالحه کنید و بهترین راه حل را پیدا کنید.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

من از جنبه سفر کاملا راضی هستم. نکته مهم این است که سعی کنیم کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *