روری مک‌ایلروی پس از پیروزی فلیت‌وود در دبی، از اشتباهاتش پشیمان شد گلف

سه پرتاب از ارتفاع 2 فوتی و یک شوت سه راهی در نهایت در آب گرفتار شد، جای تعجب نیست که روری مک ایلروی پشیمان کننده از هجدهمین گرین نهر دبی گام برداشت، امیدهای او برای پیروزی در اولین شروع سال 2024 به دلیل اشتباهات پرهزینه از بین رفت. غنایم افتتاحیه دبی Invitational به تامی فلیت وود می رسد.

انتظار نمی رفت که دوئل دور آخر بین هم تیمی های فلیت وود و مک ایلروی در جام رایدر ناامید کننده باشد. فلیت وود ابتکار عمل را قبل از اینکه مک‌ایلروی سه پرنده مستقیم را از دور یازدهم به نمایش بگذارد، به دست گرفته بود. در 14th par-3، بازی آهنی در محدوده لمسی به مک ایلروی فرصت عالی برای پیشروی داد. در عوض او با صدای نفسی که از گالری ها شنیده می شد، سه ضربه زد. او بعداً توضیح داد: “من اولین ضربه را هل دادم، سپس در برابر ضربه ای که برمی گشت دفاع می کردم و آن را به سمت چپ زدم.” توالی بدی از وقایع بود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مرد ایرلندی شمالی در روزهای پانزدهم و هفدهم به استایل درست پاسخ داد. با این حال، کمبود زمین خشک در هجدهم، این مسابقات را دوباره در دستان فلیت‌وود قرار داد. این مرد انگلیسی از فاصله 16 فوتی با امتیاز 67.19 کمتر از موازی به دست آورد و مک ایلروی و تریستون لارنس را با یک ضربه شکست داد. در یک هفته عجیب برای مک ایلروی، او با وجود یک بوگی چهارگانه در دور دوم، به 18 زیر دست یافت.

مک ایلروی که آخرین بار در ماه نوامبر در مسابقات رقابتی بازی کرد، گفت: “من اشتباهات احمقانه ای مرتکب شدم که در اولین تورنمنت در مدتی قبل انتظار می رفت.” “اگر بتوانم این مشکل را برطرف کنم، احساس می کنم بقیه بازی آنجاست.” مک ایلروی فرصتی برای جبران فوری دارد. او از روز پنجشنبه از مسابقات کلاسیک کویر دبی دفاع می کند.

برای فلیت وود، این اولین پیروزی از اواخر سال 2022 بود. او دلیلی دارد که از سبک این پیروزی بیشتر راضی باشد. این بازیکن 32 ساله گفت: بازی با یکی از دوستانت، یکی از بهترین بازیکنان جهان، همیشه بسیار خاص است. “برای به چالش کشیدن خود در برابر این افراد… روری از زمانی که به هم نزدیک شدیم، تاثیر بسیار بسیار زیادی روی من داشته است. من شما را دیده ام که کارهای شگفت انگیزی در مسابقات گلف انجام می دهید و امروز نوبت من بود.

بودن با او، بودن با کسی که با او راحت هستید و واقعاً می‌توانید برای رسیدن به نیمی از کاری که او در دوران حرفه‌ای‌اش انجام داده است، بسیار عالی است. بازیکنان جهان و ببینید که بازی شما چگونه است.” تا اینجای کار خیلی خوبه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *