روری مک ایلروی اعتراف می کند که هنگام انتقاد از بازیکنان LIV “بیش از حد مغرضانه” بوده است | روری مک ایلروی

روری مک ایلروی اعتراف کرده است که در انتقاد از شرکت کنندگان در تور گلف LIV “بیش از حد مغرضانه” بوده است. مک ایلروی موضع سختی در برابر این سرمایه گذاری پولی بزرگ اتخاذ کرده است، که تعداد زیادی از نام های برتر را با پرداخت های مجلل به خود جذب کرده و نظم ثابت PGA و تورهای اروپایی را مختل کرده است.

او به صدای مخالف عملاً با پروژه ای تبدیل شده است که همچنان ورزش را تقسیم می کند و می گوید که دلش برای سرخیو گارسیا، لی وست وود و ایان پولتر بیشتر از دلتنگی آنها برای حضور در تیم اروپایی در جام رایدر سال گذشته در رم تنگ خواهد شد. از دست دادن، از دست رفتن.

اکنون، در حالی که مذاکرات بین طرف های رقیب برای دستیابی به توافق در مورد ادغام ادامه دارد، مک ایلروی گامی آزمایشی به سمت نزدیکی برداشته است. او گفت: “در ابتدا شاید کمی نسبت به بازیکنانی که به LIV Golf رفته بودند تعصب داشتم.” این یک اشتباه از سوی من بود، زیرا اکنون متوجه شدم که همه در موقعیت من یا تایگر وودز نیستند.

من نمی‌توانم مردم را به خاطر این تصمیم قضاوت کنم، بنابراین اگر از چیزی پشیمان شدم، احتمالاً برای شروع خیلی قضاوت‌کننده بودم. نمی توانم بگویم که در مبارزه با LIV شکست خوردم، اما اکنون این واقعیت را پذیرفته ام که بخشی از ورزش ما است. ما گلف بازان حرفه ای هستیم و برای امرار معاش و پول درآوردن بازی می کنیم، بنابراین من این را درک می کنم.

مک ایلروی همچنان از کسانی که از تورهای برقرار شده پس از خروج وی انتقاد کردند، ناراضی است، اما اعتراف کرد که مداخله عربستان، مشکلاتی را که برای مدت طولانی نادیده گرفته شده بود، روشن کرده است. وی در گفتگو با پادکست Stick to Football شبکه اسکای بت افزود: من از کسی کینه ای برای رفتن و گرفتن پول و انجام کار متفاوت ندارم، اما سعی نکنید در هنگام خروج از خانه، مکان را بسوزانید.

“مردم 15 یا 20 سال این بازی را بازی می کنند و سپس به LIV می پردازند و شروع می کنند به صحبت های مزخرف در مورد اینکه از کجا آمده اند ، که من را آزار می دهد ، زیرا اگر آنها این کار را نمی کردند ، در این موقعیت قرار نمی گرفتند تا حرفه ای را داشته باشند. کاری که LIV انجام می دهد این است که… .نقایصی را در سیستم آشکار کرده است و امیدواریم که گلف به بررسی های بیشتری بپردازد.

«اگر قرار است از این افراد (حامیان مالی) این مقدار پول بخواهیم، ​​باید بتوانیم به آنها تضمین دهیم که آن را دریافت خواهند کرد. یکی از کارهایی که ما در دو سال گذشته سعی کرده‌ایم انجام دهیم این است که بفهمیم چگونه می‌توانیم گلف را دوباره گرد هم بیاوریم و از آنچه در حال رخ دادن است درس بگیریم.

چیزی که من می خواهم LIV به آن تبدیل شود تقریباً شبیه لیگ برتر گلف هند است. در IPL در کریکت، دو ماه در سراسر تقویم است – شما چهار هفته در ماه مه و چهار هفته در نوامبر دارید – و می روید و این کارهای تیمی را انجام می دهید. کمی متفاوت است و فرمت متفاوتی دارد. اگر قرار بود چنین کاری انجام دهند، به نظر من جالب به نظر می رسد. حداقل شما در داخل اکوسیستم کار می کنید.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

Jon Rahm تنها چند هفته پس از کمک به اروپا برای کسب افتخارات Ryder Cup تبدیل به آخرین خرید برجسته LIV می شود. مک ایلروی آن را یک حرکت حساب شده در پس زمینه مذاکرات بین تورهای رقیب توصیف کرد. او گفت: «آنچه جان انجام داد یک حرکت تجاری هوشمندانه بود؛ او فرصت‌طلب بود. (او) هیجان رفتن به راهی را که اولین ها انجام دادند را ندارد.

جون پسر باهوشی است و من فکر می‌کنم که می‌بیند که همه چیز در نقطه‌ای درست می‌شود، بنابراین به فکر گرفتن پول اولیه است، که حق اوست، و اگر همه چیز خوب پیش برود، یک سال LIV بازی می‌کند و سپس برمی‌گردد. . برای بازی در تور.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *