روری مک ایلروی جزئیات درگیری “مه سرخ” با تیم های ایالات متحده در جام رایدر | روری مک ایلروی

روری مک‌ایلروی زمینه‌ی رویارویی خود با پاتریک کانتلی، جو لاکاوا را در جام رایدر امسال توضیح داده است.

مک ایلروی از جشن های لاکاوا در شنبه شب مسابقات خشمگین شد، زمانی که مرد ایرلندی شمالی در پایان مسابقه توپ را به خط کرد. مک ایلروی و مت فیتزپاتریک با یک نتیجه مغلوب کانتلی و ویندهام کلارک شدند، اما اروپا در ادامه یک پیروزی قانع کننده با نتیجه 16 ½ بر 11 و نیم به ثبت رساند و جام را به دست آورد.

“این چیزی است که من را عصبانی می کند” مک ایلروی روز دوشنبه به ایرلندی ایندیپندنت گفت:. رابطه من با کانتلی در بهترین حالت متوسط ​​است. ما هیچ چیز مشترکی نداریم و دنیا را کاملا متفاوت می بینیم.

اما وقتی دیدم او در بازی های سبز 17 و 18 گیر کرده است، سعی کردم جمعیت را برای او ساکت کنم. و فکر نمی‌کنم (فیتزپاتریک) و من فرصت یکسانی برای انجام اینینگ‌ها برای نصف کردن بازی داشتم. من با جو و پاتریک دست دادم. سه ضربه او در 16، 17 و 18 فوق‌العاده بود و تحت این فشار، آنها سلاح‌های بزرگی بودند تا به تیم شما بارقه‌ای از امید را به روز یکشنبه بدهند. به همین دلیل به او احترام می گذارم.

“18. در پشت زمین بازی با فرد کوپلز و توماس بیورن به شدت برخورد می‌کرد و این چیز خوبی است، اما وقتی به رختکن برمی‌گردم می‌توانم این غبار قرمز را احساس کنم که روی من می‌آید. نه! این درست نبود.”

لاکاوا قبلاً فهرست تایگر وودز را ساخته بود و مک‌ایلروی گفت که شماره 1 سابق جهان در تلاش است فضای بین این دو را پاک کند.

مک ایلروی گفت: «همچنین سه پیام متنی و دو تماس بی‌پاسخ از تایگر وجود داشت، زیرا آنها (وودز و لاکاوا) هنوز نزدیک هستند. من یک پیام کوتاه برای او فرستادم: “همه چیز خوب خواهد شد، روز طولانی بود – من فقط می خواهم به رختخواب بروم.”

مک ایلروی اشاره کرد که پس از پایان مسابقات با لاکاوا نیز ملاقات کرده است، اما این دیدار خوب پیش نرفت. “لاکاوا زمانی که کادر تایگر بود، پسر خوبی بود و اکنون برای آن دیک (کانتلی) کادوی می کند. مک ایلروی گفت: او تبدیل به الاغ شد.

مک ایلروی در همان شبی که لاکاوا با یکی دیگر از بازیکنان آمریکایی به نام جیم “بونز” مکی روبرو شد، جاستین رز را بر آن داشت که به شوخی بگوید بازیکنان اروپایی به هم تیمی های خود برچسب “راکی مک ایلروی” می زنند. مک ایلروی در مصاحبه ای با ایرلندی ایندیپندنت از حادثه مکی ابراز تاسف کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مک ایلروی گفت: «او به اینجا می آید تا اوضاع را خنثی کند، اما یک تی شرت آمریکایی پوشیده است و من می دانم که او با جو دوست است و من درگیر آن هستم. «خشم کامل. او گفت: “پس از آن احساس بدی نسبت به آن داشتم، زیرا همسر بونز در کنار او ایستاده بود و من از فحاشی زیادی استفاده کردم.”

مک ایلروی گفت که از درگیری با آمریکایی ها به عنوان سوخت برای پیروزی در مسابقه تک نفره خود در روز بعد استفاده کرده است. او کمی پس از پیروزی اروپا در ماه گذشته گفت: “من اجازه دادم که آتش را شعله ور کند… و این باعث شد تمرکزم را حفظ کنم و توانستم به آنجا بروم و راه حل خود را بگیرم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *