گلف
روری مک ایلروی پس از شکست اروپا از ایالات متحده و قهرمانی جام رایدر به گریه افتاد  جام رایدر

روری مک ایلروی پس از شکست اروپا از ایالات متحده و قهرمانی جام رایدر به گریه افتاد جام رایدر

روری مک ایلروی پس از ارائه بهترین عملکرد حرفه ای خود برای کمک به اروپا برای به دست آوردن جام رایدر، به جای ناامیدی با اشک های شادی مبارزه کرد.

پیروزی مک ایلروی در انفرادی مقابل سام برنز تضمین کرد که او در چهار مسابقه برای اولین بار در مسابقات دوسالانه پیروز شد و تیم لوک دونالد در ایالات متحده هفتمین شکست متوالی را به ارمغان آورد.

ویکتور هوولند با شکست دادن کولین موریکاوا اولین امتیاز رده بندی را به دست آورد، در حالی که جان رام در جایگاه هجدهم قرار گرفت تا در مسابقه افتتاحیه با شماره 1 جهان، اسکاتی شفلر، نیم امتیاز کسب کند.

پاتریک کانتلی سپس چالش خود را با جاستین رز متوقف کرد تا فاصله را کم کند، اما مک‌ایلروی قهرمان مسابقات جهانی سام برنز را 3 و 1 شکست داد و تیرل هاتون قهرمان اوپن برایان هارمن را 3 و 2 شکست داد و نیم امتیاز اروپا را به دست آورد.

آنها باید منتظر بردهای بروکس کوپکا، مکس هما و می تواند شروع شود.

مک ایلروی احساس کرد که پس از متحمل شدن سه شکست سنگین قبل از شکست دادن شاوفله در انفرادی دو سال پیش، در Whistling Straits هم تیمی هایش را ناامید کرده است، سپس در طول یک مصاحبه تلویزیونی اشک ریخت و اعتراف کرد که برای فرصتی برای رستگاری احساس خارش می کند. در رم.

برنده چهار بار اصلی، سه بازی اول خود را در مقابل مارکو سیمونه برد، اما چهار توپ آخر را در عصر شنبه از دست داد و درگیر مشاجره ای عصبانی با جو لاکاوا، تسکین دهنده کانتلی شد، که جشن هایش به پارکینگ سرازیر شد.

مک ایلروی گفت: «امروز به این نیاز داشتم تا به من انرژی بدهد و از یک هفته عالی جلوگیری کنم. احساس می‌کردم که از آن به نفع خودم استفاده کردم و با سطح متفاوتی از تمرکز و اراده بیرون آمدم، و این باعث شد آتشی در کل تیم ایجاد شود.»

تامی فلیتوود احساسی (راست) خوزه ماریا اولازابال را در گرین هفدهم در آغوش می‌گیرد. عکس: اندرو مدیچینی/AP

مک‌ایلروی مجبور شد جلوی اشک‌هایش را بگیرد و اضافه کند: “می‌خواستم یک امتیاز دیگر برای اروپا کسب کنم. از زمان Whistling Straits از عملکردم در آنجا بسیار ناامید شده‌ام، بنابراین آمدن به اینجا و کسب چهار امتیاز برای تیم برای من اهمیت زیادی دارد. Whistling Straits “این یک ریباند عالی از . تیمی است که ما داریم باورنکردنی است. این تیم جوانی است که فکر می کنم برای مدت طولانی در آن حضور خواهد داشت.”

مک ایلروی در برنامه زنده رادیو بی بی سی 5 اضافه کرد: “رفتن دیروز در 18 احتمالاً عصبانی ترین چیزی بود که من تا به حال در زندگی حرفه ای خود داشتم. من این را به آمریکایی ها گفتم، به نظرم این اتفاق شرم آور است و به صراحت گفتم. اما باید خودم را آرام می‌کردم، زیرا می‌توانستم اجازه بدهم که من را به مسیر اشتباه هدایت کند، اما این کار را نکردم.»

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

رحم اعتراف کرد که به شدت از اهمیت بازی خود در برابر شفلر آگاه بود که در بازی چهار نفره شنبه در کنار کوپکا با امتیازهای 9 و 7 سقوط کرد.

رام که در هجدهم بعد از اینکه شفلر ضربه ای ناشیانه روی زمین سبز زد، گفت: «به خودم گفتم که به آن نگاه نمی‌کنم، اما ندیدن جدول امتیازات سخت است. من می نشینم و به توپ خود نگاه می کنم (روی 18) و تابلوهای امتیاز درست در مسیر من قرار دارند. بنابراین سخت است که خود را در حال دست و پا زدن نگیرید.

“اما در نهایت فکر می‌کنم واقعاً کارم را خوب انجام دادم. وقتی این امتیازها را دیدم دوباره روی وظیفه‌ای که داشتم تمرکز کردم و در پایان خوب بازی کردم. خیلی بد است که به اندازه کافی خوب نبود که بتوانم برنده شوم. نیمی از آن.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *